Спойлери от реалити предавания - тема 20

  • 184 285
  • 974
# 315
Стан кога ще си ходи?
Виж целия пост
# 316
Здравейте, от къде тръгна това за изолатора?
Според мен днес блатните престват да съществуват.
Ще има съвет, на който един ще се спаси и ще отиде в племената с някаква игра на съвета явно, а другите двама за мен отпадат-но кои са те.
За мен Крамарска отпада , май четох, че не излиза от блатото, но Десислава или Димитър се спасява?
Виж целия пост
# 317
Крамарска отпада днес, явно Миряна е гласувала за нея. Остават на блатото Димитър, Деси и Миряна - на следващата битка Деси печели, Димитър отпада и май от там Миряна отива в изолатора (?) (където явно ще е и Павел в накрая на седмицата).

Предполагам в изолатора ще са битки за оцеляване и накрая последният ще влезне на финалната седмица от там като номер 9, но не знам кой е. Говореше се, че Раду и Силвия също попадат там и Раду отстранява Силвия, така че може би последният оцелял от там е той. Ама това са моите хипотези - може и да не е така
Виж целия пост
# 318
Много ме е яд за Крамарска, много я харесвам. Мисля, че доста добре подготвена. Според мен от блатото трябва да се отпада на игра, а не на съвет.
Виж целия пост
# 319
Много ме е яд за Крамарска, много я харесвам. Мисля, че доста добре подготвена. Според мен от блатото трябва да се отпада на игра, а не на съвет.
Мен повече ме е яд за Димитър.
За мен имаше много потенциал .
Виж целия пост
# 320
Merry_Ann, може ли малко инфо за другата седмица?
Виж целия пост
# 321
може ли малко инфо за другата седмица?
Дръзки се разпадат Joy
Виж целия пост
# 322
Стига сте се стискали, знаем за Дръзките. Как отпадат Димитър и Крамарска? Кой печели Териториалната в понеделник? Кои са номинирани? Кой губи елиминационната? Нещо за кастинг битката? Въпроси, въпроси, въпроси... Joy
Виж целия пост
# 323
Калоян и Борисенко отиват при зелените да подсилят Раду. Гешев и Маги при червените. Десислава влиза при зелените, Димитър отпада, Миряна отива в изолатора.
Това съм запомнила. Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Стига сте се стискали, знаем за Дръзките. Как отпадат Димитър и Крамарска? Кой печели Териториалната в понеделник? Кои са номинирани? Кой губи елиминационната? Нещо за кастинг битката? Въпроси, въпроси, въпроси... Joy
Ето ти малко отговори, с уговорката, че моя източник пак е в странство и за по-следващата седмица вероятно няма да имам инфо. Blush
Червените печелят териториалната битка и разпадат сините /сини и зелени не решават пъзела/.
Остават две племена.
На капитанска Мартин печели, Раду отива в изолатора.
Зелени печелят двете номинационни битки.
На елиминация Стан печели срещу Анита.
На кастинг битката печели Рълев.
Виж целия пост
# 325
Merri_An благодаря Laughing
Най -после стрелата Рълев в събота на терен.
Виж целия пост
# 326
Тук мога да добавя, че една от номинационните битки от следващата седмица е пак със дънери
Виж целия пост
# 327
И аз много благодаря, Мери.
А вярно ли е че Павел се връща от Изолатора при Зелените и третата на изолатора е Силвия?
За Изолатора досегашна информация-първа е Миряна, втори Павел. Павел бие Миряна и се връща. Трета на Изолатора Силвия, четвърти Радо. Радо бие Силвия и се връща. В правилната посока ли съм?

А за по-следващата седмица вероятно е дуелът Павел - Добрин, след който Павел окончателно завършва участието си в ИВ.
Виж целия пост
# 328
И аз много благодаря, Мери.
А вярно ли е че Павел се връща от Изолатора при Зелените и третата на изолатора е Силвия?
За Изолатора досегащна информация-първа е Миряна, втори Павел. Павел бие Миряна и се връща. Трета на Изолатора Силвия, четвърти Радо. Радо бие Силвия и се връща. В правилната посока ли съм?

явно Раду ще е трети там, може би след това идва Силвия
Виж целия пост
# 329
Някой има ли спойлер за Бягство към победата? Кой остава до края?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия