МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 5/ В очакване на "Tamir Adam".

  • 40 224
  • 739
# 450


Филмът "Айше" е отличен с наградата "Най-добър артистичен принос" на 45-ия Международен филмов фестивал в Кайро. Поздравления за Биннур! Heart



Ахмет Сарачоулу / Мюмтаз също се е сбогувал с героя си.

Вчера, с края на епизода, се сбогувах със сериала "Земеродно рибарче".

Искам да изразя благодарността си към OGM Pictures, моя мениджър, нашите режисьори, целия снимачен екип и актьорския състав.

Благодаря ви за подкрепата по време на този малък, но важен за мен етап. Бъдете щастливи и здрави! Надявам се, че пътищата ни ще се пресекат отново. С любов!




От днес.









https://vk.com/search?q=%23%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%BE% … -159600017_141484



Heart





Сцената на Фуат и Ферит на руски език:

https://vk.com/video-129463937_456247435
Виж целия пост
# 451


Хубава и топла вечер!
Виж целия пост
# 452
Привет!

Виж целия пост
# 453
Привет.

Малко сетове от мен с Афра и Мерт.

https://x.com/yalicapkinieng/status/1860625653030113404?t=PLRsux … fT88fhT64CMw&s=19

https://x.com/yalicapkinieng/status/1860625653030113404?t=tHU3cV … Q3OKzCpmEdBw&s=19



Виж целия пост
# 454
От днес.








https://vk.com/video-129463937_456247437



Виж целия пост
# 455
📸 || Снимка от Фатих Четинкая:
"#Seyfer и аз... Имахме страхотен ден, хубавите неща предстоят..."


Виж целия пост
# 456


https://x.com/hadilanordan25/status/1860692826490654818
Виж целия пост
# 457
Щом предстоят хубавите неща ще ги очакваме. 😉
Виж целия пост
# 458
Хаха няма как да не го кача👌

https://x.com/TvDunyasii/status/1860695234042032436?t=eLo2_-ioqv1MrDUNpDJjZw&s=19


Виж целия пост
# 459
https://x.com/Gull_401/status/1860688839750123639

Виж целия пост
# 460
Въйй, каква е тази радост на сета.
Сватба ли ще има?!

Виж целия пост
# 461
Аз почнах 84. Искам да кажа ,че такива видеа относно хора в неравностойно положение винаги ми се издигат хората в очите които са там с каквото и да е било бих искала да видя продължението от видеото.

Въпрос с повишена трудност....
Ферит ти не си кюнефе. Защо кюнефе като има толкова други сладкиши?

Виж целия пост
# 462
Мерси за споделеното! Flowers Hibiscus

Не е много ок да подскачаш около човек, който не може да ходи. Разбирам защо Мерт е дръпнат. Ако е сцена, думите си ги връщам назад.

Успех на Пелин занапред. Lips

Виж целия пост
# 463



Искам да се похваля с нещо ,че Бирсен ми отговори на съобщенията с които я поздравих по някои теми.
Направо вече съм вътрешен човек.


Виж целия пост
# 464
Супер, радвам се, Диде. Heart

За кюнефето - не всички могат да го харесват... като кюнефе.

Сега пък финал през януари догодина, според Бирсен, ако пада рейтът.

https://www.instagram.com/reel/DCwj1FlI7Js/?igsh=bTAyaGFrODBwcGk4
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия