Колко точки получихте от лоялната програма?

  • 84 208
  • 2 870
# 330
Не възстановяват точки, а магазинът възстановява ваучера.
Виж целия пост
# 331
Имам точки, които нямам намерение да прехвърлям към профил/ портфейл или както там са го кръстили. Нали щяха да изчезнат уж автоматично да края на годината, гледам още си стоят?
Виж целия пост
# 332
ТиЛи, забавиха малко заради разни бъгове.Изчакай малко и ги дари като пуснат опцията.(ако искаш, разбира се)
Виж целия пост
# 333
ТиЛи, забавиха малко заради разни бъгове.Изчакай малко и ги дари като пуснат опцията.(ако искаш, разбира се)

Мерси за инфото. Hug

Бих ги дарила с удоволствие, стига да има опция да го направя без да трябва да ги свързвам с профила си/ портфейла си или както там се казва.
Виж целия пост
# 334
Аз, честно казано, нищо не разбрах. Каква е тази програма, как се купува чрез точките в нея....
Виж целия пост
# 335
Аз, честно казано, нищо не разбрах. Каква е тази програма, как се купува чрез точките в нея....
Следвайте стъпките, които са описани. Правите си профил в инсентив и прехвърляте  там точките. Разгледайте кои магазини предлагат ваучери и на каква стойност. След това, когато си изберете нещо от някой магазин, в инсентив вземате ваучер за този магазин. Може да доплатите, ако сумата е по-голяма от ваучера, но не връща ресто, ако е по-малка. Покупката си получавате онлайн по заявен адрес, пазаруването е в онлайн магазини. Може и във физически, например в Декатлон може да покажете разпечатан ваучер или такъв от телефона.
Виж целия пост
# 336
Не знам дали ще може без да се свързва профил в Инсентив, аз имах малко над 4000 точки, свързах профила, използвах ваучер за 30 лв, другите ги дарих на някаква инициатива за училище Луи Браил, после спряха и казаха пак ще подновят възможността за дарение, прекратих връзката между bg-mamma и Инсентив, писах на Инсентив и ми изтриха профила
Виж целия пост
# 337
Аз, честно казано, нищо не разбрах. Каква е тази програма, как се купува чрез точките в нея....

Според броя точки с който разполагате си купувате ваучер  на стойност 10,20,30,50 лв а вече има и по сериозни суми- изборът е между няколко магазина- озон, ссс, емаг и тн.
Отивате в онлайн магазина  и си харесвате нещо аз си купих от Озон на стойност 46 лв ваучера беше за 30, доплатих с Apple pay 16 лв взех си покупката от местния мол така не платих доставка от 10 лв за еконт.
Ваучера ( кода) се добавя в полето Ваучер и той ви намаля стойността на покупката!
Виж целия пост
# 338
Аз, честно казано, нищо не разбрах. Каква е тази програма, как се купува чрез точките в нея....
Следвайте стъпките, които са описани. Правите си профил в инсентив и прехвърляте  там точките. Разгледайте кои магазини предлагат ваучери и на каква стойност. След това, когато си изберете нещо от някой магазин, в инсентив вземате ваучер за този магазин. Може да доплатите, ако сумата е по-голяма от ваучера, но не връща ресто, ако е по-малка. Покупката си получавате онлайн по заявен адрес, пазаруването е в онлайн магазини. Може и във физически, например в Декатлон може да покажете разпечатан ваучер или такъв от телефона.
Да, направила съм го. Ама сега и условия на магазини да чета, да се съобразявам с техни си правила, с търчене за вземане на доставки, че и дали ще е това, което искам...не, мерси. Пък сумите за ваучери са направо смешни - 20, 30, 40, аре може и 100 лева. Ми не ме устройват.
Виж целия пост
# 339
Смешни, хе-хе, тук явно важи правилото много точки големи ядове, малко точки малки ваучери малки ядове, аз ползвах само един ваучер 30 лв за Озон, имаше безплатна доставка до кутия Box now
Виж целия пост
# 340
И сам човек май може да си купи ваучери към повечето сайтове, ако целта е да има ваучери с устройващи го суми Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Както в живота така и "тук"яено /в Бгмама/ - за някои 100 лева са смешни, а за други са много. Като приказката "д*пе знае 2 и 200".
Виж целия пост
# 342
Смешни за едни, добра сума за други.
Масово потребители бяха изключително доволни и благодарни за "подаръка".
Виж целия пост
# 343
Явно някои очакват “кеш”, защото онлайн не обичат да пазаруват.Изумена съм.
Виж целия пост
# 344
Смешни за едни, добра сума за други.
Масово потребители бяха изключително доволни и благодарни за "подаръка".

Да, аз направо ти се чудя как ще ги оставиш да изгорят. На мен щеше да ми е много мъчно Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия