?Въпроси всякакви? (2025 г.)

  • 475 667
  • 11 425
# 1 455
Прекръстили ул."Левски" в София на ул."Дякон Игнатий"!!! Защо? Къде е логиката?
Преди има-няма 25 години...
Виж целия пост
# 1 456
Ползвал ли е някой услугите на Интерлогистика?
Чакам да ми доставят пратка от чужбина. Пратката е вече в София, в техния склад от 5. 2, защото няма кой да я достави до адреса ми. Нямали куриер за моя район.
Аз съм платила за доставка до адрес!!! Имаха нахалство то да ми кажат да отида до склада им и да си я взема лично.
Този начин на работа на Интерлогистика традиция ли е  при тях?!
Виж целия пост
# 1 457
И тия са като Sameday...
Виж целия пост
# 1 458
Супер зле са и аз чаках една пратка от Англия преди години. Звъннах им, били идвали до адреса, което е невъзможно защото бях хванала майка ми да чака  в къщи цял ден. Аз нямам български телефонен номер и те не могли да звъннат на звънеца, на външната врата. Бях полудяла, че чаках пълномощно за малкото дете да го изведа от България.
Виж целия пост
# 1 459
Два-три пъти съм имала досег с тях, нито веднъж не си получих пратката навреме и без разправии...
Виж целия пост
# 1 460
Някой да е гледал "Веществото" с Деми Мур..
Аз. Добре че го намерих в нета, иначе щеше да ме е яд за парите за билета. Гнусничко и, за моя вкус, леко плиткоумно, ама пък винаги може и по-зле.
Виж целия пост
# 1 461
Искам да попитам, някой от вас ходил ли е на концерт в Джой Стейшън в Студентски град?
Взех билети, докато си избирах местата ми стана странно, че изглеждат като квадратчета на схемата, изобщо не предположих, че са маси. Чак след като платих, видях какво пише - номер на маса и място.
Та въпроса ми е имат ли столове там и изобщо удобно ли е за концерт. Аз си го представях нещо като зала 1 на НДК, голяма съм патица😀
Виж целия пост
# 1 462
Някой да е гледал "Веществото" с Деми Мур и "Напълно непознат" с Тимъти Шаламе ?
Само "Веществото". Според мен не е за Оскар, но други определят. Деми Мур съв я гледала в мноооого по-добри роли. "Напълно непознат" все още не съм, но ще го гледам, винаги следя филмите, които се предложени за Оскар.
Виж целия пост
# 1 463
Искам да попитам, някой от вас ходил ли е на концерт в Джой Стейшън в Студентски град?
Взех билети, докато си избирах местата ми стана странно, че изглеждат като квадратчета на схемата, изобщо не предположих, че са маси. Чак след като платих, видях какво пише - номер на маса и място.
Та въпроса ми е имат ли столове там и изобщо удобно ли е за концерт. Аз си го представях нещо като зала 1 на НДК, голяма съм патица😀

Има високи бар- столове. Не е идеално за концерт, но зависи къде са местата. Ако сте по- напред е ок, отзад на места е кофти, защото има колони, които пречат.
Виж целия пост
# 1 464
Дъщеря ми имаше няколко концерта в Джой стейшън, само ако си отпред става.
Виж целия пост
# 1 465
Искам да напиша послание, на заглавна страница на книга за лекар!
Идва ми на ума" с пожелание винаги да вярвяш в доброто/ да осалтанеш от светлата страна", но не мога да формулирам. Моля за помощ!
Виж целия пост
# 1 466
Пуснах и тема, но не вярвам някой да отговори. Та тук- с какво и върху какво се лепят камъчета за картини/ пана, които се правят с тях?
Виж целия пост
# 1 467
Какви картини с камъчета? Диамантени гоблени ли имаш предвид, или нещо друго?
Покажи за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 1 468
Искам да напиша послание, на заглавна страница на книга за лекар!
Идва ми на ума" с пожелание винаги да вярвяш в доброто/ да осалтанеш от светлата страна", но не мога да формулирам. Моля за помощ!
Ето наколко варианта от ИИ:
Виж целия пост
# 1 469
https://crafteria.me/produkt/kartina-kamucheta-love/
Примерно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия