Какво ще купя отново - 10

  • 91 945
  • 764
# 255
Има и големи шоколади Милка, аз съм купувала за подарък, но грамаж не помня.
Виж целия пост
# 256
Не ми се мисли 300 гр. Милка, колко струва...
Виж целия пост
# 257
Хм, че то големият Линд е 11-12 лева в кварталния магазин? Как пък да не предпочета Милка 100 г за осем лева.
Виж целия пост
# 258
Осем лева са много за 100 грама какъвто и да е шоколад, в София цените явно са много високи в някои магазини.
Виж целия пост
# 259



Много приятно съм изненадана от двата продукта, ще повторя.
Виж целия пост
# 260
От какъв магазин са?
Виж целия пост
# 261
Къде ги намирате тия цени?
Виж целия пост
# 262
Аз харесвам този. Има го и по единични бройки (сега проверих в Т Маркет единичната бройка е 0,65 )
Виж целия пост
# 263
HIT.

Рядко пием топъл шоколад. Имаме този у нас. Харесва ни.

Скрит текст:
1кг е около 35лв, не знам, дали е малко или много. Има и бял такъв.
Виж целия пост
# 264
Виж целия пост
# 265
Вчера купих 300гр. шоколад Милка за подарък на приятелско детенце, за 7.90лв. от кварталното магазинче, а в кварталния супер често имат промо и е по около 5-6лв.

Похвалвам тази марка макарони от Кауфланд, много прилично качество:

Марката предлага различни видове и всички, които сме опитали са много добри.
Виж целия пост
# 266
Похвалвам тази марка макарони от Кауфланд, много прилично качество:

Марката предлага различни видове и всички, които сме опитали са много добри.
Да, продуктите на марката са много добри. Може да се разбере и от начинът, по който изглежда пастата в пакетите.
Виж целия пост
# 267
Тези макарони от твърда пшеница ли са?
Защото у дома предпочитаме такива.
Виж целия пост
# 268
Ранобудна, от твърда пшеница са - и у нас много се харесват продуктите на тази марка. От както ги открих от 2-3 години редовно ги купуваме. Барилла доста ги рязвалиха, стана ниско качество на висока цена!
Виж целия пост
# 269
От макаронените най- ми харесват турските.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия