Пазарът на недвижими имоти в БЪЛГАРИЯ, какво се случва реално - тема 88

  • 33 113
  • 746
# 270
В София въведоха ограничение стари коли да не влизат в центъра и вече го премахнаха ограничението. Така че силно се съмнявам в успеха на предложението....
Не са го премахнали, важи само за 3 месеца зимата /за втора поредна година/ и някакси ми се струва, че ще увеличават и периода на забрана, и екокатегорията Blush
Виж целия пост
# 271
Много искам да го видя това бъдеще на споделените автомобили по нашите географски ширини...
Във всяко българско село до кръчмата се ходи с колата. Независимо, че живееш на 300 м от нея.
Продължава лудостта с покупката на автомобил "на сина, на щерката".
За електричките въобще няма да говоря. Скоро ми се наложи да зареждам в един град от селски тип, няма да казвам какви пренебрежителни погледи събрах от местни чички с пърпорещи дизели...

Може и да дойде това време, в момента имам познати, които вместо да купят кола, са я наели с месечна такса към рент а кар, излиза като лизинг, но не се занимаваш с ремонти, застраховки и т.н. Но не са почнали още да я шерват.
Виж целия пост
# 272
Това, което е приложимо за малък курортен комплекс, не е задължително да бъде приложимо в София, освен, ако не предвидят по един пъдар на всяка междублокова поляна.
Щом в Банско, Созопол, Несебър, Слънчев Бряг и т.н. може защо в София да не може?
По света въобще не е само в курортни комплекси, а общо-взето във всеки голям град.
И то не само на Запад, ами дори в Белград или Скопие. Ако не си ходила скоро, иди да видиш - целия град е разграфен на зони, D8, B5 и т.н. Ако живееш там, вадиш си стикер по адресна регистрация; ако не - пускаш СМС-и. Само в неделя е без пари.
Това ти е едната опция, но тези места обикновено недостигат за желаещите. Имаш право да паркираш, но не и определено място. Другият вариант ако ти е 30 бона за гараж, защо да не се лишиш от колата? Те колите в София масово струват по 5-10 хиляди лева, че 30к евро за гараж...

Времената се менят. Само преди 15г никой не си е помислял, че магазините ще замрат и интернет търговията ще профъцти. Затова и разни хора са инвестирали в магазини на партер. Нищо не пречи в бъдеще и паркоместата да ги сподели същата участ.
И аз така виках - все пак щом казват, че гаражът бил 30к, а наемът му 100 евро, това значи 25 години докато го изплатиш. Преди данъци, поддръжка, все пак я врата ще се развали, я хидроизолация ще трябва да се поднови ако е подземен, маркировка и т.н. И след 25 години като съм възвърнал вложеното и аха да почна да печеля, дали ще се търсят гаражи - не знам. Може дотогава с дронове да летим. А може и да съм умрял.
Виж целия пост
# 273
Това, което е приложимо за малък курортен комплекс, не е задължително да бъде приложимо в София, освен, ако не предвидят по един пъдар на всяка междублокова поляна.
Щом в Банско, Созопол, Несебър, Слънчев Бряг и т.н. може защо в София да не може?
...
Това ти е едната опция, но тези места обикновено недостигат за желаещите. Имаш право да паркираш, но не и определено място. Другият вариант ако ти е 30 бона за гараж, защо да не се лишиш от колата? Те колите в София масово струват по 5-10 хиляди лева, че 30к евро за гараж...


Написала съм защо.

И откъде дойде подчертаното? Естествено, че когато искаш да паркираш на определено място, а не "където и да е", ще плащаш.

Но да припомня отново - твоята идея беше за обвързването на собственост на кола с гараж или парко място.
Не за разширяване на зоните в градовете, които и без това вървят към разширяване и никой не си прави илюзии, че ще намаляват.
Виж целия пост
# 274
Инвестиция в гараж в Сф - не! за лично ползване, удобство и комфорт -да!. Имам два празни гаражи в квартал, където паркирането е ад , но никой не иска да плаща 200 лв наем за гараж, а аз за 100 лв.да го давам под наем не бих се занимавала - то не се плаща по година и повече…

Мога да те отърва от тях, щом са ти такава мъка
Виж целия пост
# 275
За паркомястото в Люлин 2 : дали ще има наематели, дали живеещите там въобще са склонни да плащат за да има къде да паркират? Иначе сградата към момента е сред портфолиото за продажби на Пулс фитнес имоти. Едно време я продава ха Бългериън пропъртис, 2016-2017 е било някъде или 2018 когато я строиха, предполагам инвеститора се е сменил и новият сега продава това, което е останало.
Виж целия пост
# 276
Но да припомня отново - твоята идея беше за обвързването на собственост на кола с гараж или парко място.
Къде видя да съм го дал като идея? Дадох го като възможност. В някои градове по света е така, в други е със зони, в трети може да е съвсем различна система.
И именно защото трудно може да се предвиди какво ще става в бъдеще в този град, мен не ме блазни да дам 30к евро за нещо, дето не се знае дългосрочно каква ще му е перспективата.
Жилищата са по-различна работа - и преди 100 години, и преди 200 пак е имало жилища. Е, преди 200 са били с плевня и конюшня вместо гараж, преди 100 са били без баня и се е ходело в неделя на градската баня, но пак са си били жилища и вероятно и след 100 и след 200 ще имаме нужда от тях. От гаражи не знам ще имаме ли след 20 години нужда или не. Затова не бих купил за инвестиция.
Ако имам кола за 100 бона и искам да ми е прибрана, сигурно бих купил.
Виж целия пост
# 277
Но да припомня отново - твоята идея беше за обвързването на собственост на кола с гараж или парко място.
Къде видя да съм го дал като идея?
Скрит текст:
Дадох го като възможност. В някои градове по света е така, в други е със зони, в трети може да е съвсем различна система.
И именно защото трудно може да се предвиди какво ще става в бъдеще в този град, мен не ме блазни да дам 30к евро за нещо, дето не се знае дългосрочно каква ще му е перспективата.
Жилищата са по-различна работа - и преди 100 години, и преди 200 пак е имало жилища. Е, преди 200 са били с плевня и конюшня вместо гараж, преди 100 са били без баня и се е ходело в неделя на градската баня, но пак са си били жилища и вероятно и след 100 и след 200 ще имаме нужда от тях. От гаражи не знам ще имаме ли след 20 години нужда или не. Затова не бих купил за инвестиция.
Ако имам кола за 100 бона и искам да ми е прибрана, сигурно бих купил.

Два-три пъти назад вече съм цитирала къде. И не прозвуча като една от многото възможности, просто защото не бяха изброени други, по-скоро като работеща идея, която намираш за приемливо решение за България.

Но виждам, че накрая си стигнал до сегашното положение в повечето големи градове - разширяващи се (вероятно скоро и поскъпващи) зони, - което вече няма нищо общо с "задължително паркомясто за 30 хиляди за всяка кола".
Виж целия пост
# 278
Важното е като се въвеждат забрани, да се предоставят и алтернативи. Няма как да се угоди на всички. Аз живея в синя зона, но не мога да си плащам за абонамент, ако искам колата да е пред нас трябва да си плащам час за час като всички останали, но на по-ниска цена. Но пък има общински паркинги, които са безплатни и колата стои там, на 5-10 минути пеша от нас. Има хора дето това им е много и предпочитат да обикалят и да търсят места, ама това е положението, никой не може да предвиди как ще се развият с точност нещата в бъдещето.
Виж целия пост
# 279
Ето какво съм казал:
Наистина ли вярвате,че споделена кола ще струва по-евтино от собствена?!
Ами ако те накарат за собствена да имаш задължително паркомясто или гараж за 30 бона
Казал съм "ами ако" - което не значи, че предлагам идея.
Ами ако Урсула каже от 2030 може само с Евро-6 в града и ни задължи да го приемем?
Мислиш ли, че за няколко години 800,000 коли дето повечето са до Евро 3-4 ще се сменят с нови за по 30 бона?
Тогава може и рязко нуждата от гаражи да намалее.
Всичко това са спекулации - един мисли едно, друг друго. Всеки нека инвестира в това, което смята за перспективно.
Виж целия пост
# 280
"Един мисли едно, друг - друго" не е спекулация.
Спекулация е "ако задължат всяка кола да има паркомясто за 30 хиляди".

Колкото до подчертаното, то е от типа "ако падне метеорит" - като метеоритът дори вече се е случвал Simple Smile
И защо хората да си продават колите - за да ти излезе сметката за непотребните гаражи? Едва ли ще го аправят.

Скрит текст:
Ето какво съм казал:
Наистина ли вярвате,че споделена кола ще струва по-евтино от собствена?!
Ами ако те накарат за собствена да имаш задължително паркомясто или гараж за 30 бона
Казал съм "ами ако" - което не значи, че предлагам идея.
Ами ако Урсула каже от 2030 може само с Евро-6 в града и ни задължи да го приемем?
Мислиш ли, че за няколко години 800,000 коли дето повечето са до Евро 3-4 ще се сменят с нови за по 30 бона?
Тогава може и рязко нуждата от гаражи да намалее.
Всичко това са спекулации - един мисли едно, друг друго. Всеки нека инвестира в това, което смята за перспективно.
Виж целия пост
# 281
Гаражите никога няма да са в излишък, защото старото НС е с много малък на брой паркоместа. Преди към ателиетата не е било задължително да е предвидено паркомясто според ЗУТ. Сега вече е задължително да има по едно за жилище, но понеже не се харчат като топъл хляб, се строят на минимума, т.е. масово по 1 за ап. А като всяко семейство е с 2 коли, недостигът е мин.50%.  Залагам, chris78, че си в старо строителство с голям паркинг пред блока. Ама в новите квартали не е така - всеки парцел е ютилизиран на макс, че и отгоре. Не виждам как докато съм жива семейство ще се лиши от поне една кола. Все пак се развозват деца, голяма част от жителите на града имат роднини от първа степен по далечни места. А тези многоетажни паркинги само съм ги чувала, но наблюдавах как 1/3 от града се застрои с жилищни сгради, а за дори 1 многоетажен паркинг не сън чула.
Виж целия пост
# 282
Инвестиция в гараж в Сф - не! за лично ползване, удобство и комфорт -да!. Имам два празни гаражи в квартал, където паркирането е ад , но никой не иска да плаща 200 лв наем за гараж, а аз за 100 лв.да го давам под наем не бих се занимавала - то не се плаща по година и повече…

Мога да те отърва от тях, щом са ти такава мъка
ааа гаражите в " тебестойността" на апартамента, който има пари - угажда си.
Виж целия пост
# 283
Колкото до подчертаното, то е от типа "ако падне метеорит" - като метеоритът дори вече се е случвал Simple Smile
И защо хората да си продават колите - за да ти излезе сметката за непотребните гаражи? Едва ли ще го аправят.
Да съм казал, че аз искам хората да си продават колите?
Казвам, че ако ЕС измисли да се кара в града само с Евро-6, повечето хора нямат възможност да си купят такава кола и ще трябва да ги махнат от града. Тогава ще са ни предостатъчни и паркоместата, които сега имаме.
Ето карта на градовете, които имат нискоемисионни зони - в Източна Европа са по 1-2 в държава, общо взето столиците. А в Западна Европа са повечето големи градове. Мислиш ли, че не е възможно след още няколко години и тук да ни задължат? Общо взето каквото каже Урсула, нашите козируват и изпълняват, сакън да не им спрат някой и друг милиард европейски фондове (които те усвояват):


Както и да е - за гаражи аз си написах мнението, а всеки си има свое. Който желае нека си купува.

Сменям темата на нещо, което бяхме почнали преди 2-3 седмици, а именно: роботизацията. Случайно ми попадна видео на робот, който прави замазка на подове.
https://youtube.com/shorts/vta2XxAiecs

Подобни има и за мазилка и шпакловка на стени. Не знам колко струват, ама сигурно скоро ще се появят предприемчиви хора, които ще купят няколко машини и ще ходят да предлагат услуги, вместо да развеждат една бригада ци... пардон, майстори. То и сега има "машинна" мазилка, но доколкото съм гледал машинно е само пръскането на разтвора, а после го заглаждат ръчно с маламашки. А вече има и такива, които машинно вършат всичко. Има даже и сравнително компактни, които оправен човек би могъл да си вземе под наем за няколко дни, когато прави ремонт, вместо да търси майстори.
Виж целия пост
# 284
Колкото до подчертаното, то е от типа "ако падне метеорит" - като метеоритът дори вече се е случвал Simple Smile
И защо хората да си продават колите - за да ти излезе сметката за непотребните гаражи? Едва ли ще го аправят.
Да съм казал, че аз искам хората да си продават колите?

Simple Smile
Да съм казала някъде, че ти искаш? Очевидно не съм. Питам защо трябва да си продават колите.

И като сме започнали с тази метода с допускането и мечтите Simple Smile... ако Урсула каже след четири години всички да са с нови автомобили и отпусне дебела финансова подкрепа на физическите лица... бая народ ще се окаже със скъпи нови автомобили, съответно по твоята логика недостигът на гаражи ще стане още по-осезаем (и колежките с инвестициите в ПМ и гаражи ще просперират още повече) Simple Smile Затова при сегашното положение май е по-добре, че автопаркът е такъв, какъвто е, иначе дефицитът само ще се задълбочи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия