) 
Моят проблем е сега като я измия помпата и подготвя вкъщи в какво да я съхранявам за болницата, вече ме е срам да си питам приятелките с тъпите въпроси през ден.
не сме обсъждали, знаехме как ще се казва, ако беше момиче също. Даже съм му купила албум с името отгоре. Не ме линчувайте, харесвам минималистични неща и не съм много по шаренията. На никого не сме казали името, знаят само едни приятели, но с тях отпреди това сме коментирали кой как би си кръстил децата, че да не си "откраднем", все едно няма други деца с тея имена
.

Моят проблем е сега като я измия помпата и подготвя вкъщи в какво да я съхранявам за болницата, вече ме е срам да си питам приятелките с тъпите въпроси през ден.
не сме обсъждали, знаехме как ще се казва, ако беше момиче също. Даже съм му купила албум с името отгоре. Не ме линчувайте, харесвам минималистични неща и не съм много по шаренията. На никого не сме казали името, знаят само едни приятели, но с тях отпреди това сме коментирали кой как би си кръстил децата, че да не си "откраднем", все едно няма други деца с тея имена
.

Има статия за определяне размера нс фунията:


Забравих да пиша за количката, която бяхме поръчали от официалния сайт на Easywalker - дойде за 1 седмица (щеше да е и по-бързо, ако куриерите работеха по Великден). Сглоби я таткото и сме много доволни, харесва ни много.
Сега съм в търсене на легълце next-to-me. Вие спряхте ли се вече на марка/модел?
Наумила съм си да си взема неизползвани фунийки, но размер С/21мм не мога да изнамеря още, вероятно ще заредят. В болницата, в която ще раждам ще е самостоятелна стая, има и хладилник, и кана за затопляне на вода. За компресите ще върши работа, а за кърмата затова взех торбички да ползвам там. Също знам, че личните помпи не ги стерилизират, та ми е чуденка с нея какво ще правя. Ако нямаш кърма ти носят АМ на всеки 3 часа в техни шишенца, които после събират и стерилизират.
Презимето ще си е /- ова. При мен отново се върна гаденето сутрин, понякога и повръщане. Утре имам час за трета фетална и нямам търпение да видя бебка. Като килограми съм +8кг и съм 32г.с. +2 дни.
34г.с. Храня се доста здравословно и балансирано, дрижа се постоянно, поне се надявам до края на бременността да не качвам драстично още кг.


и изобщо не се бърка, дори не искаше да знае името, но аз му го казах! хахаахПрепоръчани теми