Втора бледа черта на теста за бременност

  • 48 984
  • 1 076
# 345
Вече съм в 8 месец, но от време на време си отварям тази темичка, защото ми е мила 😊
Искам да кажа за тези изпарителни черти, че понякога са си съвсем истински, така беше в моя случай.
Тестът ми от февруари, първата снимка е направена на 6-7 минута, а втората чак след час

Макар че знаех, че не се гледа след указаното време, някак се предчувствах, че този тест е положителен. Бях си правила предните 3 месеца към 15 теста и не ми се бяха появявали втори черти нито след 5 минути, нито след 5 часа.
Най-добре наистина който има такава черта, да направи и кръвен.
Пожелавам успех на всички Heart

Мерси много ☺️❤️
 Аз просто го казах, защото досега почти винаги съм имала изпарителни 😄😄
Но се вижда, че твоята е била розова, а не бяла, като моите.

Този месец имах няколко положителни, но явно е била биохимична...не знам защо толкова го преживявам 😐😐
Виж целия пост
# 346
Здравейте! Ако на 5 ден закъснение с сутрешна урина има отрицателен резултат, да имам ли все още някакви надежди или просто изменение този месец и ще ми закъснее..
Виж целия пост
# 347
Никой не може да каже, зависи кога е била овулацията
Виж целия пост
# 348
Никой не може да каже, зависи кога е била овулацията


16.08- положителен тест за овулация
Цикъла ми е между 31-35 дни
Виж целия пост
# 349
Ailinblubeva,положителният тест за овулация не е сигурен признак, че реално е настъпила овулация.
Щом тестът за бременност на 5 дни закъснение е отрицателен, вероятността за бременност е минимална.
За пълна сигурност може да направите кръвен тест, който ще потвърди или отхвърли наличие на бременност.
Виж целия пост
# 350
При положителен тест на 16.08. има 1 ден закъснение. Но да, ако тестът е отрицателен, значи няма бременност.
Виж целия пост
# 351
Откога Лейди тест са с чувствителност 25miu?
Днес обиколих 7 аптеки, фармацевтите ме гледат опулено, когато ги питам дали имат тест с висока чувствителност.
Да не говорим, че имат само Шуър и Престо..
Виж целия пост
# 352
Лейди тест е ранен тест уж с точност 3 дена преди датата на менструацията.
Виж целия пост
# 353
Откога Лейди тест са с чувствителност 25miu?
Днес обиколих 7 аптеки, фармацевтите ме гледат опулено, когато ги питам дали имат тест с висока чувствителност.
Да не говорим, че имат само Шуър и Престо..

Зависи кой Лейди тест става въпрос. Аз имах тези двата вкъщи

На единия си пише, че е 25, но на другия дори chat GPT не можа да ми каже каква е чувствителността. Направих и двата - единия излезе твърдо отрицателен, лилавия беше ясно положителен (явно той е 10miu).
П.П. Тези от първия вид започнаха да стават положителни 2-3 дни след това 😊
Виж целия пост
# 354
Днес обиколих 7 аптеки, фармацевтите ме гледат опулено, когато ги питам дали имат тест с висока чувствителност.
Да не говорим, че имат само Шуър и Престо..

И аз щях да го кажа...в голям град съм, има сума ти аптеки, но в повечето имат само шуър чек 😄😄😄
Виж целия пост
# 355
Даже една ми подаде кутия с тестове за овулация.
Виж целия пост
# 356
Здравейте това според вас положителен тест ли е?
Виж целия пост
# 357
не сте качили тест
Виж целия пост
# 358
Поръчвайте си тестове Easy@home от Iherb. Супер чувствителни са.
Виж целия пост
# 359
ето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия