РАБОТАТА - НАШЕ УТЕШЕНИЕ, БЕБЕПРАВЕНЕТО - ВИСША ФОРМА НА УСПОКОЕНИЕ

  • 14 236
  • 292
# 90
Здравейте,
аз съм на работа, а Ники - в къщи. Отложиха ни операцията чак за 16 април, т.к. някакъв детски апарат в операционната се повредил Sad
Аз нещо съм се сдухала напоследък, защото вече се уморих с този късмет дето всичко ми се отлага Rolling Eyes Търпение, търпение, ама каквото и да подхвана все се налага да изчаквам. Това малко ме депресира. Спирам до тук, че да не ви дудна и на вас.
На патерици, Честит Имен Ден на всички Цветенца Heart Eyes
Герчо, скорошно възстановяване Hug
Виж целия пост
# 91
гери, недей така, бе, мила.всичко ще бъде наред Hug.Верно 4е е по-добре вси4ко да се свършва по-бързо и да не го мислиш,но ..често нещата не зависят от нас Rolling Eyes
Гушки от нас с ДАри Heart Eyes
Аз не съм се вклю4вала скоро, ама ми беше едно смотано тия дни Rolling Eyes.Свеки дойде за 2 дни , та се гледаха с Дари.Аз в4ера изпаднах в няккава дупка и накарах мъжа ми да доведе ДАри до работа.И като ревнах на паркинга... Cry-като магаре.Той се притесни от моите реакции.Ама - много ми беше домъ4няло за нея.Днес с нетърпение 4акам да излезем на дъълга разходка в парка Grinning.Желая на вси4ки ви хубав ден и успешна седмица  bouquet
Виж целия пост
# 92
Честито със закъснение на вчерашните именници! Желая им здраве, късмет и щастие!

Kabiv кураж мила, има такива периоди, в които и аз си мисля, че всичко става по най-трудния начин, но в крайна сметка това ни прави по-силни. Всичко ще се нареди, ще видиш!  Hug

Герчо и от мен бързо възстановяване!  Hug

Тук е понеделнишка лудница искам вече ваканцияяя  #Cussing out ама няма - през май може и да ме огрее.
Тази седмица сме и без татко, та съвсем ще съм на черешата.

Хайде успешна седмица на всички!
Виж целия пост
# 93
Много слабо се разписвате тези дни! ШЪ ви бия!
Аз да се оплача, че тамън намерих координаторка и трябваше да дойде в сряда и вчера звънна, че няма да може в следващите 2-3 седмици и я отказах. Просто ми писна от глупости! Имам чувството, че хората само си говорят, че им се работи, а като стане въпрос - идвай и почвай и почват да се ослушват. Преди две седмици се бяхме разбрали с една патка да започва на 1-ви и след няколко дни ми звъни и ми обяснява, че щяла да се забави 10-ина дни, че си имала лични ангажименти, а била останала с впечатлението, че съм оправна и мога да я сменя за това време  #Crazy #Crazy  #Crazy! Е, хора, казвам ви, че като ми го заяви това по тел и останах безмълвна някъде към 5 мин! То бива наглост ама толкова не е редно.  Та след 5 мин като успях да се съвзема от шока и обясних, че всъщност наистина съм оправна и ще се оправя и без нея та тая ме изкара най-големия варварин, че не и *влизам в положението*!!!! Е, няма такива хора. Сега остава и чистачката да ми връчи метлата. Та след тая и втората и се появиха ангажименти и направо вече си мисля, че не им се работи на хората. Толкова много ли искам - просто някой да виси на телефона и да урежда срещите и ако е някоя по-къдърна да поръчва канцеларски материали и вода. Днес ще си пусна една обява, че търся човек, които да може да започне веднага и вземам първата кретенка, която си пусне св-то. Нямам нерви вече за интервюта, уговорки и на финала некви намахани мърли да ми обясняват как е редно да им влизам в положението! Аз директор да търсех щеше да ми е по-лесно! Кво ли си мислят всички дето кандидатстват за подобна позиция - ами аз не отидав да работя, а да ме чука шефа - няма нужда зор да си давам - като по вицовете за секретарките! Ама аз искам някоя да бачка, че шефа няма нужда от любовница и сигурно трябва изрично да го спомена в обявата.... Оф, оплаках ви се...
Виж целия пост
# 94
милата роза... съчуствам ти! и ние търсим програмисти и сис админи, сег атече една голяма кампания... дано да намерят хора, че чужденците имат големи планове за офиса тук и са супер сериозни и готини, добре ще ни е и на нас.

гери,специални гушки за вас с малък.

мойто училище май ще го закриват, шефката е казала, че няма пари да плаща и на учители ?!?! какви били тия космически заплати...  ( забележете  колко месеца след подписване на договорите тя се сеща, че били прекалено големи заплатите)
ще организирам бунт и сред родителите и сред колегите ако се наложи.. иначе още утре бих се изнесла, толкова ми е писнало....ама може ли децата 2 м преди края на годината така да ги прецаква?!?!?малоумие пълно!
Виж целия пост
# 95
ЗДравейте, моми4ета! Аз " по традиция" през седмицата не се сещам  много - много д апиша, зщаото нали  тогава по4ивам.преди малко им с еобадих а с новината 4е има вероятност да работя на връх Великден #2gunfire.През нощта на събота срещу неделя.Нашите  умни шефове решили да занемем литургията , та ще киби4а около някоя църква в ПТС-а  за д аизлъ4ваме голямото събитие( кой ли ще ни гледа въобще ooooh!).Та- от пеък до понеделник ще бъда"летящият холандеж"- ще тър4а между стидиото, църквите, записи, монтажи..абе- в лудница ще ме вкарат с тия простотии. А най-тъпото е 4е един колега( който назна4ихме специално за тия неща) ,заявил 4е не можел д аиде на въпросната литургия( щото ба4ка на друго място) и аз ве4е отка4их Twisted EvilТа- жесток график ми с ео4ертава.ТО и без друго от години не съм разбрала ще е празник, ама такава наглост от негова страна- няма! ЩЕ му се стъжни живота на туй мом4енце от тук нататък #Cussing out
Ина4е сме добре.КОмшиите правят някакви ремонти от 3  дн сутрин бръм4ат ужасно  сняккави машини,вклю4ително и сега.А ДАри се мъ4и да заспи- как ще стане- не знам Rolling Eyes
Хайде- спирам до тук.Искам д ави пожелая лек ден.Хайде- седмицата преполови- още малко  остана Hug
Виж целия пост
# 96
милата роза... съчуствам ти! и ние търсим програмисти и сис админи, сег атече една голяма кампания... дано да намерят хора, че чужденците имат големи планове за офиса тук и са супер сериозни и готини, добре ще ни е и на нас.
О Калинче пригответе голямата кошница, толкова нагли са станали това племе  Joy, че едва ли ще намерите качествени хора за под 1500-1700 нетна заплата. На мен системните ми правят изречения че 1900 вече са им малко...
Розичка как е крачето  Wink
velmar  Hug мъчно ми е за теб и аз съм работила по нощите когато хората празнуват и ми е било супер кривоооо, а бях без бебе, представям си какво ти е  Sad
От един месец вече не мога да си вдигна главата от работа и имам чувството че повече става....
Виж целия пост
# 97
 Преди години имах същия проблем с наемането на работници- уж много искат да работят, а като кажеш-ето почваш и се започват едни уговорки, все едно те са работодател и поставят те условията newsm78 така и не успях да си обясня този феномен- и все още съм в чуденка  Crossing Arms
 Гери,миличка, още малко кураж! Чакането наистина е много гадно, но пък за всяко нещо си има добро време, така че- мисли положително и чакай доброто време! Peace
 това с работата на velmar навръх празника е гадно ,но дано си струва иначе.
 Аз да се похваля- днес ни беше първия ден от базара Blush Скапани сме,но пък си струваше. Аз поне съм доволна.
Сега отивам да полегна морно тело  smile3524
Виж целия пост
# 98
Драмата ми продължава... Имам СВ-та на всички барманки и сервитьорки в тоя град. Явно всички си мислят, че длъжността координатор координира машината за кафе с тази за вода!
Виж целия пост
# 99
Драмата ми продължава... Имам СВ-та на всички барманки и сервитьорки в тоя град. Явно всички си мислят, че длъжността координатор координира машината за кафе с тази за вода!
hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 100
Драмата ми продължава... Имам СВ-та на всички барманки и сервитьорки в тоя град. Явно всички си мислят, че длъжността координатор координира машината за кафе с тази за вода!
  Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo Пак изби рибата!
Виж целия пост
# 101
Здравейте мамета,
Аз се включвам с добрата новина, че спечелих конкурса в Бизнес парка и от 14 май ще съм на новото местенце.  newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 Позицията е Бранд Мениджър за ето тази френска козметика - NUXE (цена на ед. бройка крем - 100 - 120 лв Blush )
Много съм развълнувана в момента....
Желая ви много слънчеви и весели празници!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Виж целия пост
# 102
Здравейте мамета,
Аз се включвам с добрата новина, че спечелих конкурса в Бизнес парка и от 14 май ще съм на новото местенце.  newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 Позицията е Бранд Мениджър за ето тази френска козметика - NUXE (цена на ед. бройка крем - 100 - 120 лв Blush )
Много съм развълнувана в момента....
Желая ви много слънчеви и весели празници!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Hug Hug Hug Честито Много Успехи  Hug Hug Hug

Весели празници!!!
Виж целия пост
# 103
Kabiv, честито, мила и много успехи в новата работа   bouquet
Милички, весело прекарване на празника и приятна почивка!
Герчо, смея с се с глас на твоите постинги, почти винаги, ама това със сервитьорките верно изби рибата  hahaha
Виж целия пост
# 104
 Гери, Гери,Гери,Гери! Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия