Къде в Бургас? Тема 64

  • 40 822
  • 788
# 540
Проверете в ДКЦ 2, там вадих за капитанско.
Виж целия пост
# 541
Медицинското не се ли издава само от личния лекар?
Виж целия пост
# 542
За шофьорска книжка не. То затова сигурно са такива цените.
Виж целия пост
# 543
Е как при личния лекар, нали се минава очен лекар и други специалисти.
Виж целия пост
# 544
Личният лекар също може да направи очен преглед. Ако обаче има нещо по-сериозно, ще даде направление за специалист.
Виж целия пост
# 545
Зависи от категорията. Ако е за В категория, може и при личния лекар. За професионалните категории-С, СЕ и D ходя в света София.
Виж целия пост
# 546
Личният лекар също може да направи очен преглед. Ако обаче има нещо по-сериозно, ще даде направление за специалист.
Как личния ще прави очен преглед?? Прави се от офталмолог. Те си имат апаратура и т.н.
Виж целия пост
# 547
Веднъж правих медицинско при личния лекар и ми направи очен преглед-имаше плакат на вратата на кабинета, като е на известно разстояние от кушетката. И казвах буквите и цифрите.
Виж целия пост
# 548
Веднъж правих медицинско при личния лекар и ми направи очен преглед-имаше плакат на вратата на кабинета, като е на известно разстояние от кушетката. И казвах буквите и цифрите.
Точно.
Как личния ще прави очен преглед?? Прави се от офталмолог. Те си имат апаратура и т.н.
За кат. В не трябва апаратура явно.
Виж целия пост
# 549
Явно да...не знаех.
Виж целия пост
# 550
за В категория личния лекар издава медицинското. Преди 20 дена си вади синът ми.
Виж целия пост
# 551
Моля да ми препоръчате жена, която да помогне с есенно почистване на апартамент в центъра. Благодаря!
Виж целия пост
# 552
Здравейте!
Дали има от вас които живеят до парка Изгрев? Не знам дали така се казва. Там минава Б11 и Б1, а на ъгъла има Била.
До спирката на Б11 по посока терминал Изгрев имаше едно мъжко коте което живееше там целогодишно, но вече ходя два пъти в парка и не го виждам. Храня го от време на време и се притеснявам какво може да е станало с него. Той си е талисман на парка и толкова много хора му се радват, галят и го хранят и направо се притесних какво може да се е случило с него.
Надявам се някои да има информация за него. Благодаря!
Виж целия пост
# 553
Няма го от известно време.
Виж целия пост
# 554
Дано да са го осиновили, а не да се е случило нещо лошо. Аз бих оставила бележка ако го бях осиновила (не мога под наем съм и не ми е позволено, но ако можех щях да го прибера ❤️ ).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия