“Като две капки вода“ - сезон 13, тема №6 - финал на сезона, и след финала

  • 41 966
  • 848
# 135
Според мен Вениамин се прецака с избора на Майкъл Джексън. Confused

Да, надцени се доста. Отделно и тичането допълнително го затрудни
Виж целия пост
# 136
Дори и гримът му не ми харесва..не ми прилича на Джексън..жалко..
Виж целия пост
# 137
Дали се прецака с избора или го прецакаха от продукцията да тича през целия стадион… ще гадаем… днес съм за Мишето
Виж целия пост
# 138
Очаквах повече от Вени.
Виж целия пост
# 139
Ако и Звезди трябва да препуска 1/2 стадион,нз как ще пее 😧
Виж целия пост
# 140
Големият стадион и многохилядната публика ще се отразят на всеки, неизбежно е. И звукът няма как да е кристално чист, както в зала. Все пак е навън.
Дано не завали!
звука се обработва не от вчера.
Виж целия пост
# 141
Зомбори като прави МД беше по-статична песен и беше супер. Тук трябваше танци, движение, което за Вениамин е непостижимо. Направи там един два жеста на МД, но е недостатъчно да предадеш емоцията на точно това парче. Confused
Виж целия пост
# 142
След като чух журито за В. ми е ясно, че той няма да спечели.
Виж целия пост
# 143
Чудя се дали нарочно прецакаха Вениамин с това тичане или се вкарвам в някакъв филм.
Виж целия пост
# 144
Защо изобщо го пускат първи да пее? Той е от 4-ката. Те са кулминацията.
Виж целия пост
# 145
Според мен Вениамин се прецака с избора на Майкъл Джексън. Confused

Аз си знаех, че ще се прецака.
Джако не е за всяка уста.
Той придоби самочувствие, че е добър и се хвърли в дълбокото.
Много малко могат да имитират Майкъл.

Ама утре ще гледам и ще го видя  като Майкъл.
Виж целия пост
# 146
Чудя се дали нарочно прецакаха Вениамин с това тичане или се вкарвам в някакъв филм.

Аз мисля, че и без тичането нямаше да се справи. М. Джексън е труден, а Вени се надцени малко.
Виж целия пост
# 147
Дано само да не прецакаха Вени заради Михаела.
Виж целия пост
# 148
Дуетът забиха, това чаках!
Виж целия пост
# 149
Защо изобщо го пускат първи да пее? Той е от 4-ката. Те са кулминацията.

Според мен го пуснаха първи за да може старта да е силен, но не се получи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия