Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍1🤍🧿

  • 30 313
  • 739
# 690
Добро утро, момичета!😊

Амджата е наш човек. 😜

Интересно ще е, ако наистина се окаже, че Пера я снимат без тя да знае и може би ще има нещо такова, защото не виждам логика уж да бяга на село от цялото внимание към нея, а в същото време да знае, че я снимат.

Относно Мерт и Мирай, ами вчера никъде не видях в Х да обсъждат нещо подобно.
Виж целия пост
# 691
Тук има различни теории, които се въртят около сюжета на Шоуто на Труман

https://x.com/primaveralosaa/status/1938895260077212119?t=iq-rAd … Cpd8qFfaXDhw&s=19

Дано пак феновете не са по-добри сценаристи Simple Smile
Засега ще чакам нещо по-конкретно от сценария, че наистина феновете пишат по-добре и с повече фантазия.
Виж целия пост
# 692
Здравейте ,момичета  Hug 
Теориите зз сценария на "Пера"са все по-интересни ,но дано вече да ни пуснат и нещо официално ,че да можем да си изградим и горе долу истинска визия за това което предстои.
Ще взема да изгледам и "Шоуто на Труман",че имам някакви много далечни спомени за него,абе направо си признавам ,че нищо не помня от филма. Simple Smile

Виж целия пост
# 693
Eny, и аз почти не го помня, четох в нета резюме. Не ми се гледа пак Joy
Виж целия пост
# 694
Рени то понякога такива точни описания се правят ,че наистина няма нужда от гледане  на филма  Simple Smile
Мистери дето беше пуснала резюмето на "Лесна А" еми то си беше с точки и запетаи разказано всичко и аз като почнах да гледам все едно имах де жа вю Simple Smile  Ама го изгледах де ,друго си е да има мърдащи картинки  Simple Smile
Виж целия пост
# 695
Здравейте, момичета
Пожелавам спокойна неделя
Виж целия пост
# 696
В Инста споделиха сторита, които Лютфие е качила. Като липсват патроните, поне малките им сладури да ни усмихнат.

Виж целия пост
# 697
То май никой не е видял! 🤣

Относно Мерт и Мирай, ами вчера никъде не видях в Х да обсъждат нещо подобно.
Виж целия пост
# 698
Гледам анкетата и виждам, че сме големи "оптимисти" относно споделянето на снимки и клипове. 🤪 Парен каша духа. 😁
Виж целия пост
# 699
Гледам анкетата и виждам, че сме големи "оптимисти" относно споделянето на снимки и клипове. 🤪 Парен каша духа. 😁

Хахаха, аз май пак ще има да чакам. А къде е Афра, щом Лютфие е с животните?

А Мерт къде е? Нали още няма доказателства, че се е прибрал, та си питам Joy
Виж целия пост
# 700
Гледам анкетата и виждам, че сме големи "оптимисти" относно споделянето на снимки и клипове. 🤪 Парен каша духа. 😁

Хахаха, аз май пак ще има да чакам. А къде е Афра, щом Лютфие е с животните?

А Мерт къде е? Нали още няма доказателства, че се е прибрал, та си питам Joy

Аз вече съм си решила къде са.😜😂
Виж целия пост
# 701
Така ходи Афито на сет! 🧿
Виж целия пост
# 702
Бел, така е. Има ли сет Нагито е първа пушка там.😜
Виж целия пост
# 703
Здравейте момичета!🌷🫶
Бях гласувала с опцията, че ще качи малко снимки, тоест няма да бъде активна, но не поясних защо.
Моята логика е не друга, а просто че това е дигитален проект, който няма да бъде веднага представен. Тоест снимките от сета ще бъдат запазена за момента на премиерата му и пускането в платформата. Нещо като “Mertuk adam”… Колко пъти феновете са молили момиченцето Еда да пусне снимки с Мерт. Тя е казвала, че може да го направи само, когато дойде времето на премиерата на филма.
Смятам, че и тук ще е така, но дали ще в така ще покаже времето.
Иначе и аз имам разни идеи в главата кой къде и какво, но тихо🤫🤫🤫
Виж целия пост
# 704
Тихо, че лоши очи гледат! 🧿🧿🧿

🧿🤍♾🪬🧄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия