Разделно Хранене- част 8

  • 13 861
  • 329
# 240
  Реге,не зная дали ще се почувстваш по-добре,но трябва да ти призная,че това,което изпитваш сега и това,което те натъжава,и предизвиква у теб носталгия....е мое перманентно състояние от доста време насам ConfusedСега не ми се влиза в подробности..... Cry
    Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 241
Аааааааааааа,
ша взема да скокна до Търново и Бургас  #Cussing out

Мислете му и двечките  Mr. Green

Тъкмо ще си наобиколя оптиките и ша видите вий тогаз
една мИНА на живо - бой, пердах и .............. много цунки  Hug
Виж целия пост
# 242
Реге, няма такова нещо като забранена любов, няма забранени чувства и емоции, права е Мина като казва, че човек го боли когато очаква, не очаквай, създай това от което имаш нужда. Спамът е последното нещо, което правиш по темата, споделяй, когато осъзнаеш какво ти липсва е по-лесно да го приемеш и да промениш нещата.  Hug Hug Hug Софи честита ти 5 месечинка, страхотно красива ти е щерката, да ти е жива и здрава!!!   bouquet За теб се отнасят също с пълна сила горните ми думи, недей да униваш, живей пълноценно. Алекс приятно прекарване в София и да разкажеш после и снимки ще чакаме.
Ивичка честито ти ново минусче, скоро още.
Виж целия пост
# 243
Софи ,направо ще я схрускам тази твоя дъщеря, толкова е сладка и все по красива става  love001. И внимавайте двете с Реге наистина Мина да не ви посети, ще ви помете като ураган ,като тайфун ,ама нежно  Hug. Мино ,ида с пъпки и подути очи, ама косата  ще я поизмия, ще се барна тук -там  4470,няма да се излагаме я  Laughing.
Виж целия пост
# 244
Здравейте момичета, Hug

Софи много е сладка малката,  love001да ти е жива и здрава,диетата е хубава смъкват се килца аз гледам да се храня долу-горе така,но нещо непомръдва кантаря Sad.Алекс приятно изкарване и умната двете с Мина  smile3503.Реге   love001 Hug всичко ще си дойде по местата,не го мисли /няма забранени неща/това май е обща болка/ставаме даденост/.Ивичка smile3501.
Днес беше ден без фитнес и затова с моята дружка като излязохме в 10 ч. се прибрахме в 17 ч. махахме крачоли по центъра,така не мислим за ядене  Mr. Green.Сега съм изморена болят  ме краченца,но доволна Laughing.За циклих аз нещо с тези килца ПМС после СМС аман вече женски глупости.

Момичета лека вечер newsm03
Виж целия пост
# 245
Здравейте мили мои,

Аааааааааааа,
ша взема да скокна до Търново и Бургас  #Cussing out...

Мина, взимаш ме с теб, нали Grinning, че отдавна му се каня на тоз Бургас да налея малко акъл на Регенцето /не че имам много де.../. Ама, пусто е много далече, а аз в момента съм затънала в проблеми...

Алекс, точно заради онези ситни буквички се отказахме от ипотеката. Сега ще се пробваме с потребителски, така че продължавайте де стискате палци моля.

Софи, все по-красиви ставате  bouquet

Реге, продължвам да те карам да се усмихнеш - огледай се, има за какво. От опит знам, че нещата в живота винаги се завъртат. Никога не е толкова лошо, колкото ни се струва на момента и винаги нещата се оправят...  love001

  Реге,не зная дали ще се почувстваш по-добре,но трябва да ти призная,че това,което изпитваш сега и това,което те натъжава,и предизвиква у теб носталгия....е мое перманентно състояние от доста време насам Confused...
Е това ме изненада. Софи, думите към Реге ги казвам и на теб  love001

Иначе с рх сме си добре - нямам прегрешения тези дни. А кантара не иска да мръдне от 62, но не му обръщам внимание

Целувки на всички и спокойна нощ
Виж целия пост
# 246
Ей Мадииии,
ни съ ибавай с как Брадър,
че верно ша та зема  Wink

Айде отивам да поспамя и да чистя,
че утре онуй мъничкото
дан ся стресне  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 247
...Така или иначе взех решение да не и давам никакви лекарства, ...
Шарли, поздравления за взетото решение, предполагам на какъв огън си се пекла за да стигнеш до него. Ивето ще го надрастне тоз етап, Тя е силно детенце. А за меда, не е много разделна комбинация с месо.
Алексче, Мина, приятни мигове на срещата, а и Вие двете да изкарете страхотно!
Алексче, благодаря за Графа, както винаги тонизиращо. Приятно изкарване и на двете красиви Алекси, те ще присъстват ли на форумското събиране?
Тигрице, кой пък за Теб може да каже че си "повърхностна", приятно изкарване утре.
...което изпитваш сега и това,което те натъжава,и предизвиква у теб носталгия....е мое перманентно състояние от доста време насам...
Софи, не така. Ти си минала през толкоз трудности, преборвала си живота и си налагала волята си, та сега една следродилна депресия ли ще Те победи?! Разбира се че. Я се стягай, красива Търновке, загърби тъмните и мрачните емоции, я какво слънчице си имаш до Себе си. Честито 5 месечие. Много Ти е красива дъщеричката с толкоз изразителни и емоционални очи, вече и опашленце си има! На кой прилича повече, овала на личицето от Теб ли е? Честит Ти нов аватар, да, сега си открила най- красивият! Благодаря за режима на Байкова.
...Но това, с което наистина не ми се ще да се примиря е, че не ми предстоят тръпки, емоции от друго естество...любов за мен самата. Че не ми предстои, че не трябва да я чакам, а и да я срещна - не ми е позволена. Това сякаш изживявам като криза. Това ме натъжава...
РеГе, грешиш или може би е съзнателно?! Тръпки, емоции, изживявания...предстоят Ти, разбира се и още как. И не си мисли че с възрастта и познанието което имаш за себе си, като дойде силното чуство ще можеш да забраниш на сърцето си. Не, няма да стане, сърцето е неподвластно на мислите понякога, така че не вини пролетта за подобни мисли, а търси Любовта след като имаш нужда от нея/ тя има много измерения/.
Хронично недоспалата Мама, поздравления за поредното минусово отчитане на кантара. А за кайма, обикновено правя мусака, като картофите ги заменям я със зеле, я с броколи, или карфиол.
...Сега съм изморена болят  ме краченца,но доволна ...
Ани33, това заслужаваше да се чуе. С някоя нова придобивка поглезили се, напоследък май само красивата Ти Тинейджърка и 1/2 облажват?
...така че продължавайте де стискате палци моля...
Мади, продължаваме ние с пълна сила. Успех с потребителският. А за кг не ги мисли, ще се отчете скоро кантара.
Дани Дженкова, стягаш ли се за съботната сватба?
Исайкова, Туйг, как сте, все още ли сте на разделна вълна?
ДидиП, Ками, Джоя, Жана, Чебурашка, НелиВБ, Гери, Верче, Снежи съни, 1st, Уондърфул, Мартеа, как сте?
 
Виж целия пост
# 248
Добро утро момичета, Калида благодаря за отговора за пилешкото. Няма да ги правя така вече, просто ще пропусна тази част от овкусяването. Иначе за Ива да, на голям огън се пекох докато го взема това решение, но се надявам да е правилното. Единственото, което ме притеснява е, че честите повръщания могат да доведат до язва на хранопровода, но вярвам, че няма да се стигне до това. Алекс още веднъж лек път и да си прекарате много хубаво с Мина.
 Мади ще мръдне скоро кантара, знам си аз, а за потребителския fingerscrossed, дано този път да намерите правилното за вас решение.
За РХ, снощи малко прегрешение, но така ми се прияде хляб, че не издържах и на вечеря изядох половин филия бял такъв с иначе разделната ми манджа.
Хайде хубав и успешен ден от мен  bouquet
Виж целия пост
# 249
Добро утро момичета. Благодаря за пожеланията ,със сигурност ще си прекараме добре с Мина ,с нея човек не може да скучае   Laughing.Калида ,малките -големи Алексчета няма да са с нас на купона ,те ще си правят сами каквото си поискат ,тази сутрин ще съм кратка, защото отивам да се разкрасявам ,няма да се излагаме я, ето и сутрешния ми поздрав, да ви бъде прекрасен и спорен деня: http://www.vbox7.com/play:353bdf5a?Gaddafi=FREEDOM_FOR_BULGARIAN_MEDICS
Виж целия пост
# 250
  Благодаря за поздрава,Алекс-създаде ми настроение още от сутринта Hug
  Благодаря и на всички за окуражителните думи Hug Hug HugДа,може би прозвучах твърде песимистично,което,честно казано,е нехарактерно за мен-аз съм много весел и позитивен човек,и рядко се "давам" на такива състояния....Да,може би е нещо като следродилна депресия... Thinking-въпреки,че думата "депресия" е твърде силна.... ConfusedКакто и да е-бързо се вдигам на крака,винаги се старая да намеря нещо оптимистично и в трудните моменти,и сега съм ОК Peace
  Страхотни сте всички  bouquet
  П.П.Калида,София изцяло се е метнала на мен LaughingМъжът ми е тъмнокос и тъмноок Wink
Виж целия пост
# 251
 newsm51 Добро утро!

Софи, Мина, Мади, Калида, Алекс, Шарли, Ани - едно огромно благодаря, мили момичета!  Hug  Наистина много ви харесвам и вече ви чувствам приятелки.
Софи, ти наистина ме изненада и не, никак не ме успокоява това, че има и други, които се чувстват като мен. Защото е наистина страхотно да обичаш, да си обичан, да се радваш на дребните неща като една чаша кафе в добра компания, споделена тайна в нета, усмивката на бебче или печатче на красиво написана домашна, а може би и да те събудят късно през нощта, за да ти кажат "Извинявай", когато не си очаквала. И ако ти наистина споделяш част от моите чувства, браво на теб, че успяваш да звучиш жизнена и весела.
Мина, благодаря ти за думите! Теб почти не те познавам, но познавам шеговития ти стил  Laughing
Шарли, и ти ми вдъхваш кураж, въпреки че имаш такъв сериозни проблем с малката. Мисля, че е хубаво да си хапваш хляб, защото аз като не ям много въглехидрати (с изключение на плодовите) и при всяко прегрешение с нещо тестяно (курабийките и козунаците по Великден, например) и се надувам и тялото страшно започва да ме боли само часове след приемането им. Не съм сигурна за причината, но мисля че организма ги приема като непозната/нетипична храна и реагира "враждебно". Когато започнах да спазвам РХ октомври 2005 ядях много повече и много често си хапвах хляб (бял) и картофи, дори заедно и 1 час след хранене коремът ми е бил плосък все едно не съм яла изобщо, а тогава бях поне 3 кг по-малко отколкото съм сега.
Алекс, приятно изкарване! Чакаме да разказваш.
Калида, кога ти ще ни разкажеш нещо за себе си? Твоите постинги са предимно за нас, приятелко. Неслучайно всички усещаме липсата ти ако пропуснеш да пишеш някоя вечер.

Днес няма да се жалвам Simple Smile. Нищо кой знае какво не се е променило, но само мисълта, че е петък ми повдига настроението. Облякох се много хубаво днес и няма да позволя на нищо да ми развали настроението. Косата ми е за боядисване, ама ще видим при 4 почивни дни ще намеря време. Утре ще водя Грета при моя фризьор, ще се помотая в центъра с децата, а пък може и да се пробвам да ги оставя за вечерта в нашите, че да поразпуснем малко на дискотека с приятели. В неделя сутринта ще ходим с 2 приятелски семейства в някакво село на около 1 час път. Имало полянки, пясък и барбекю на открито. Дано само не вали, да ни развали плановете, че напоследък тук в Бургас се насъбрахме на студ и вятър.

Да ви се похваля вчера изкарах само на плодове-2 големи ябълки през деня и огромна ама наистина огромна плодова салата (портокал, ябълка, киви, круша, ягоди, банан) вечерта. Знам, че имаше някакво правило за несмесване на определени плодове (сладки и кисели), ама карай. Отдавна не ми се беше случвало да изкарам цял ден само на плодове. През деня ясно-това си ям, ама вечер все мушвам по нещо-я кашкавалче, я сиренце или семки след плодовете. За днес не съм решила. Чудесно се чувствам след плодовия ден, ще ми се да направя още един, ама довечера като отидем на бистрото до нас и сигурно ще ми се прияде някоя салата-все пак петък вечер е. Все се каня да си правя поне 2 плодови дни седмично, но не успявам.
Още за нещо ще се похваля  Simple Smile. Във фитнес залата в началото на месеца кардиото го започнах с бързо ходене на пътеката (7 км/час) и 5 мин. бягане (10 км/час), защото много трудно го издържам това бягане (Пустите му цигари, дето не мога без тях  Embarassed), ама от миналата седмица минах на вариант 10 мин. ходене и 10 бягане. Така че си го броя за постижение и смятам така постепенно да увеличавам бягането докато ходенето стане само за загрявка. Добре се справям с новата си фитнес програмка. За съжаление разполагам с толкова малко време, че това бързане ме изнервя. Нямам време за почивка между сериите, а и трафика сега ще се увеличи с настъпването на лятото. Но засега никой не ми помага с децата, а малкият и без това го взимам последен от градината към 5,30. От друга страна пък съм доволна, че никого не ангажирам, докато аз правя нещо за себе си (в противен случай се смята за егоизъм  Rolling Eyes)
Ами това е засега много усмивки ви пожелавам и   love001 на всички!
Виж целия пост
# 252
Здравейте момиченца Mr. Green Hug

Реге радвам се че се чувстваш по добре   love001 дано времето ви позволи да излезете на зелено,то и при нас е едно духливо,да си изкарате хубаво Grinning.Мади,дано всичко да мине добре,че с тия банки ужас/изплащаме малък заем в момента/ newsm10.Калида,пробвах дрехи и не се харесах с нищо купих ме си дрънкулки/модата от преди 15-20 год. се връща/.Алекс пристигна ли вече в Софето?  travel Hugда купонясвате и заради нас  newsm68.
Аз днес голямо чистене му дръпнах и преди малко "ме ухапа мухата" седнах с 30 гр. уиски и един натурален шоколад и ... сега продължавам пък да готвя,щерката се напудри пред огледалото и изчезна 4470,обещала съм и да си сменим ролите  Mr. Green.Това е от мен момичета желая ви весели почивни дни smile3503
Виж целия пост
# 253
Здравейте момичета и от мен,

Калида, Шарли, благодаря ви Hug Hug

Ани, ние на всичкото отгоре сме алчни: искаме няколко кредита, че един няма да ни стигне доникъде...но всичко ще е ясно до края на другата седмица Hug

Алекс, Мина, изкарвате си страхотно, нали... Hug Hug

Регенце, нали ще се усмихваш през почивните дни Hug

Леле, много  Hug станаха, но точно така се чувствам в момента. Искам да ви прегърна всичките и тези, които от известно време липсват...

Страхотни почивни дни ви пожелавам
Виж целия пост
# 254
Здравейте момичета, Реге звучиш ми по-добре, надявам се искрено така и да се чувстваш.  Hug Дано утре наистина да е слънчево времето, ние също смятаме да ходим на вилата на пикник с приятели и с децата, та се надявам да няма дъжд. От въглехидратите аз много дебелея и затова ги избягвам, но когато пък ми се ядат много такива неща все пак си позволявам. В крайна сметка не мога от всичко завинаги да се лишя. Ани ами какво чакаш, я се сменяй с тийнеджърката, тя да хваща прахосмукачката, а ти се напудри и бягай по кафетата, но докато стане и чаша уиски в къщи не е зле.
За РХ, вчера бяхме на гости и хапнах пържолка със салатка, е и чаша бяло вино изпих, но на купон не се брои. През деня кисело мляко, ябълка, грейпфрут. Абе въобще разделен ден. Сега отивам на кантара, да видим ще ме ядосва ли и тази седмица.
Хайде хубав, успешен и усмихнат ден от мен  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия