"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 23

  • 20 788
  • 741
# 270
Ох бе И в затвора направиха театър, пак го раниха, но нарочно. Явно ще се разправя с оня дето го заплашва. Еха, това ще е стил "Гаддар"
Виж целия пост
# 271
Позна, Пипи, Ешреф отиде да си отмъсти на този, който го заплашваше с Нисан.
Застреля го, без да се замисли.
Виж целия пост
# 272
Нисан дава интервю на Хакан Гендже 😂

- Какво е любовта за теб?
- Причината за съществуване. Тя е причината за живота и за създаването на човека
- Влюбен ли си в някого?
- Сега няма никой в ​​живота ми
- Виж, бягаш от отговора!
- Всъщност имаше един човек в живота ми, но той е много далеч сега и не искам да говоря за него.


Харесва ми как паралелно разкриват живота на Нисан и в същото време положението на Ешреф в затвора.

Добро хрумване и заснемане и на мен ми хареса и също това че са вкарали истински журналист не актьор.   

Обаче Ешреф се измъкна и излезе от пандиза ранен и привързан подкара колата и отиде да гръмне някои който си ги е заслужил. Вероятно тоя, който го заплашва чрез  Нисан.

Аййй умният ми той бе всичко е театър да излезе и отмъсти и после пак ще се върне. Значи има още силата и хората затова. Hands Clap
Виж целия пост
# 273
Кадир ще се забърка с наркотици, това ще го довърши.
Виж целия пост
# 274
- Разговорът ни остана недовършен. Каза ли нещо за Нисан?
- О, бившата ти любовница?
- Само защото е бивша, не означава, че няма да я обичам до края на живота си. Обещах ти, че ще те убия днес.


Кадир иска да поеме разпространението на наркотици. Интересуват го само парите и не се вълнува от това, което ще кажат Сираците.
Нисан  се запознава с Динчер.
Виж целия пост
# 275
Кадир ще се забърка с наркотици, това ще го довърши.

Сираците мразят най много наркотиците и се борят с това.
Кадир сам си сложи примка на шията.








Ешреф бягайки от затвора да гръмне онзи видя и Нисан Sob 💔🥺🥺🥺❤️‍🔥той не можеше да се сдържи да не я види от далеч. 
Виж целия пост
# 276
Притиснаха Чийдем да направи всичко възможно, за да освободи Ешреф. В противен случай снимките ще бъдат публикувани.
Женски глас я изнудва. Да видим коя е дамата. Дали не е прокурорката?!
Виж целия пост
# 277
Заплашиха Чийдем и тя ще спаси Ешреф
Виж целия пост
# 278
- И така, как беше първият ти репортаж?
- Станах по-разпознаваем, не съм свикнал
- Свикни, цяла Турция ще знае за теб
- И как ще се получи?
- Искам го
- Не ми трябват твърде много, искам хората да слушат песните ми
- Не виждаш ли потенциала си? Искам да ти покажа нещо. Ще станеш голяма звезда.

Виж целия пост
# 279
Момичета прекрасни, как мога да гледам серията. Имаше линк, но не успях!!!!
Моля, помогнете...
Виж целия пост
# 280
Уфффф хич не исках Чийдем да е намесена в това и да спаси Ешреф. Но го направи чрез изнудване иначе изобщо нямаше да си мръдне пръста и ще предпочете да е затворен отколкото да е на свобода и да са заедно с Нисан защото той няма да стои далеч. Вече не и ще се бори и действа като Мъж. Дори и гръмна онзи само като и спомена името. "Ще я обичам до края на живота си нищо че ми е бивша".
Много силни думи мъжки  и искрени от душата. Ех бе как да забравиш такъв мъж невъзможно е. 😭😭😭🔥❣️❣️❤️‍🔥💔💌🤍🤍🖤 
Виж целия пост
# 281
Момичета прекрасни, как мога да гледам серията. Имаше линк, но не успях!!!!
Моля, помогнете...
Аз гледам от този линк:

https://vkvideo.ru/video-232516560_456239018
Виж целия пост
# 282
Момичета прекрасни, как мога да гледам серията. Имаше линк, но не успях!!!!
Моля, помогнете...
Линка е за VK,  за руска озвучка. Трябва да имате там регистрация, освен това днес изикват и прием в затворена група. А иначе в оригинал https://www.canlitv.legal/kanald-canli
Виж целия пост
# 283
- Казах ти да не ми се обаждаш
- Какво има, комисар?
- Не комисар, а шефът. Повишиха ме, помниш ли?
- Днес има ли изслушване?
- Вече отивам натам.
- Защо?
- Всъщност аз съм главният свидетел, всичко зависи от мен.
- Няма да има проблеми, нали?
- Не ми се обаждай повече, идиот такъв.


- На какво дължа това добро?
- Това не е добро. Някой иска да си тръгнеш, не знам с доброта или не
. - Добре...

Виж целия пост
# 284
РЕКЛАМИТЕ Свършиха и започна отново.







Айдееее Ешреф бей вече е на свобода и дойдоха да го вземат предполагам човек на Хадър и той пита кой си ти ?  

Мдааа Хадър е сега се запознаха и здрависаха в къщата, където живее и ни я показаха по - рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия