🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"UYKUCU"-"СЪНЛИВЕЦ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-36

  • 23 381
  • 736
# 225
Тази май не сме я споделяли.


Гери, ето го и тук

С телефон в ръка, tabiii Wink


И тук- нещо им обясняват




bof4eto, и аз клонях към червеното.
Но пък роклята е с червени цветя- красива е!


Хайде, на коктейл

Виж целия пост
# 226
Аз да си кажа правичката,тоз индивид на летището много ми допада Joy
Виж целия пост
# 227
Пу пу да не им е уроки и двамата са много хубави!
И менюто видяхме 😂
Виж целия пост
# 228
Пу пу да не им е уроки и двамата са много хубави!
И менюто видяхме 😂
Какво ще пиете? Cocktail
МЕЛОДИЯТА НА  РУЯ
 Аперол Шприц- мек, пенлив, незабравим
 САМОТЕН ЕШРЕФ
Олд Фешъндън- Силен и безкомпромисен, точно като ЕшрефТек - един срещу всички

КЛЕТВАТА НА СИРАЦИТЕ
 Класическа Маргарита- Остър и лоялен, запечатан в сол и лайм


Я вижте кой е тук?
Нашата и на Чачо "любима" рускиня

Виж целия пост
# 229
За мен един Лонг Ешреф. Макар, че много обичам Маргарита класик.

А, то не било Лонг
Виж целия пост
# 230




Доста е шумно, не се чува много какво казва, но сигурно по-късно ще се появят и повече клипчета.
Виж целия пост
# 231
Гледам Деметката е дала думата на Чачо 😂
Обикновено тя говори повече 😂
Виж целия пост
# 232
Може него да са го питали.



Виж целия пост
# 233
Не знам как се слагат гифчета, затова скрийншоти от тик ток 😂
Много хубаво се е усмихнал Чачо
Виж целия пост
# 234
Лале, и аз не мога да правя гифчета и затова скрийншотвам. Disappointed Нези ми е показвала. И изглеждаше толкова лесно …



Много му отива да позира.



А това не знам дали не е част от селфи. Малко вероятно. Сигурно са изрязали Демет.


Даже малко като колаж изглежда.
Виж целия пост
# 235
Ой, ой, ой
Разкошни са Simple Smile
Момичета, спомням си и Ибо когато пътува е още по зле ....явно искат да им е удобно, задължително шапка ...и пак ги разпознават Simple Smile
Виж целия пост
# 236
От Айсел(рускоговоряща блогърка  от Истанбул)
"Що за секс, що за пожар"

Виж целия пост
# 237
Цвети, този коментар и аз го чух, но някак ми стана неприятна. Само скрийншотнах от нейното видео. По времето на Гаддар не се изказваше ласкаво за него. Тя води разни рускини на сетове на сериали. Явно снимка с него е сложна работа и не ѝ бяха много положителни коментарите. Като почнаха да снимат Ешреф и нещо смекчи тона. А сега такива възклицания…



Виж целия пост
# 238
Две неща ми направиха впечатление.Първата е "Ахххх как не искам да съм тук,толкова е досадно и претъпкано" - просто се чете в очите му.Ако може да си върши любимата работа без някой да го занимава с нищо странично - ще е най-щастлив.Досадата се чете в мимиките,стойката,очите.Направо е очеизваждащо. И второто - когато позираха Демет го беше загърбила и се беше "гушнала" с човека ,който и стоеше отдясно.Някакси ми е де да знам.Проява на лош вкус ?

Виж целия пост
# 239




И аз съм със стоп кадри, не успявам през телефона,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия