Астрология - 27 тема

  • 20 821
  • 533
# 525
В хорарната астрология по съвсем друг начин се тълкуват нещата. Не се гледа психиката на планетата, а тя е само управител на куспид на дом.
Кой задава въпросът за двамата души? Какви са му тези двама души на него и какви са си помежду си двамата?

Ако въпросът е към мен, отговорих по-горе.
Виж целия пост
# 526
По принцип говоря. Много е важно как се задава въпросът. Важно е да се определи кой пита, заради неговия управител и за кого/какво пита, заради неговия управител.
Колкото по-неясно зададен е въпросът, толкова по-труден става отговорът и ще се изгубите в тълкуването на картата.
Питах кои са тези "двама души", не защото ми е любопитно за двамата души, а защото за тълкуването на картата е важно дали единият от тях не задава въпроса и какъв му е другия - брат, съпруг, преподавател. Въпросът ми е бил към този, който е пуснал картата за двамата души.
Виж целия пост
# 527
Наскоро се замислих - примерно вълнувам се дали ще ме вземат на работа и както си вървя на улицата ми възниква въпрос в главата. Този час ли взимам под внимание за хорарния въпрос, или като се прибера вкъщи, седна и го задам официално?

И изобщо принципът ми изглежда малко като на магия. Не че целият живот не е една магия и фантасмагория, де Simple Smile
Виж целия пост
# 528
По принцип говоря. Много е важно как се задава въпросът. Важно е да се определи кой пита, заради неговия управител и за кого/какво пита, заради неговия управител.
Колкото по-неясно зададен е въпросът, толкова по-труден става отговорът и ще се изгубите в тълкуването на картата.
Питах кои са тези "двама души", не защото ми е любопитно за двамата души, а защото за тълкуването на картата е важно дали единият от тях не задава въпроса и какъв му е другия - брат, съпруг, преподавател. Въпросът ми е бил към този, който е пуснал картата за двамата души.

Esmee, разбрах те от раз. Да де, аз пуснах картата. Написах по-горе.
Eleida, Шанта, благодаря за отговорите! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 529
Наскоро се замислих - примерно вълнувам се дали ще ме вземат на работа и както си вървя на улицата ми възниква въпрос в главата. Този час ли взимам под внимание за хорарния въпрос, или като се прибера вкъщи, седна и го задам официално?

И изобщо принципът ми изглежда малко като на магия. Не че целият живот не е една магия и фантасмагория, де Simple Smile

Момента на раждането на въпроса, т.е. момента както си вървиш по улицата. Аз в такива моменти си изваждам телефона и гледам хороскопа на момента от астро ком или астро сийк Nature Star
Виж целия пост
# 530
Наскоро се замислих - примерно вълнувам се дали ще ме вземат на работа и както си вървя на улицата ми възниква въпрос в главата. Този час ли взимам под внимание за хорарния въпрос, или като се прибера вкъщи, седна и го задам официално?

И изобщо принципът ми изглежда малко като на магия. Не че целият живот не е една магия и фантасмагория, де Simple Smile

Момента на раждането на въпроса, т.е. момента както си вървиш по улицата. Аз в такива моменти си изваждам телефона и гледам хороскопа на момента от астро ком или астро сийк Nature Star

Значи и това не съм го направила, както трябва. Smile От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.
Виж целия пост
# 531


Значи и това не съм го направила, както трябва. Smile От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.

Ами то затова (според мен Wink) си го и задала в такъв момент, в който пак да няма отговор Simple Smile
Според мен обаче това, което трябва да се запиташ е защо ти се фиксираш в това нещо. Има една техника за пускане на контрола, тоест освобождаване на ситуацията от нашите очаквания и пристрастност. Аз постоянно я правя за всичко. Не е по никакъв начин свързана с астрология обаче.
Виж целия пост
# 532


Значи и това не съм го направила, както трябва. Smile От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.

Ами то затова (според мен Wink) си го и задала в такъв момент, в който пак да няма отговор Simple Smile
Според мен обаче това, което трябва да се запиташ е защо ти се фиксираш в това нещо. Има една техника за пускане на контрола, тоест освобождаване на ситуацията от нашите очаквания и пристрастност. Аз постоянно я правя за всичко. Не е по никакъв начин свързана с астрология обаче.

Ааа, аз това с пускането на контрола от години го тренирам! Знаеш ли колко е трудно това за един Скорпион? Smile Ама, Скорпион с пет планети в знака! Обаче, имам напредък и постоянно работя върху това. Понякога не ми се получава съвсем, ама полека-лека взе да се получава. Simple Smile
Виж целия пост
# 533


Значи и това не съм го направила, както трябва. Smile От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.

Ами то затова (според мен Wink) си го и задала в такъв момент, в който пак да няма отговор Simple Smile
Според мен обаче това, което трябва да се запиташ е защо ти се фиксираш в това нещо. Има една техника за пускане на контрола, тоест освобождаване на ситуацията от нашите очаквания и пристрастност. Аз постоянно я правя за всичко. Не е по никакъв начин свързана с астрология обаче.
Споделете техниката, моля. Може и лично да не спамим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия