Кой задава въпросът за двамата души? Какви са му тези двама души на него и какви са си помежду си двамата?
Ако въпросът е към мен, отговорих по-горе.



От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.
От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.
) си го и задала в такъв момент, в който пак да няма отговор 
От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.
) си го и задала в такъв момент, в който пак да няма отговор 
Ама, Скорпион с пет планети в знака! Обаче, имам напредък и постоянно работя върху това. Понякога не ми се получава съвсем, ама полека-лека взе да се получава.
Препоръчани теми