Астрология - 27 тема

  • 20 938
  • 537
# 525
В хорарната астрология по съвсем друг начин се тълкуват нещата. Не се гледа психиката на планетата, а тя е само управител на куспид на дом.
Кой задава въпросът за двамата души? Какви са му тези двама души на него и какви са си помежду си двамата?

Ако въпросът е към мен, отговорих по-горе.
Виж целия пост
# 526
По принцип говоря. Много е важно как се задава въпросът. Важно е да се определи кой пита, заради неговия управител и за кого/какво пита, заради неговия управител.
Колкото по-неясно зададен е въпросът, толкова по-труден става отговорът и ще се изгубите в тълкуването на картата.
Питах кои са тези "двама души", не защото ми е любопитно за двамата души, а защото за тълкуването на картата е важно дали единият от тях не задава въпроса и какъв му е другия - брат, съпруг, преподавател. Въпросът ми е бил към този, който е пуснал картата за двамата души.
Виж целия пост
# 527
Наскоро се замислих - примерно вълнувам се дали ще ме вземат на работа и както си вървя на улицата ми възниква въпрос в главата. Този час ли взимам под внимание за хорарния въпрос, или като се прибера вкъщи, седна и го задам официално?

И изобщо принципът ми изглежда малко като на магия. Не че целият живот не е една магия и фантасмагория, де Simple Smile
Виж целия пост
# 528
По принцип говоря. Много е важно как се задава въпросът. Важно е да се определи кой пита, заради неговия управител и за кого/какво пита, заради неговия управител.
Колкото по-неясно зададен е въпросът, толкова по-труден става отговорът и ще се изгубите в тълкуването на картата.
Питах кои са тези "двама души", не защото ми е любопитно за двамата души, а защото за тълкуването на картата е важно дали единият от тях не задава въпроса и какъв му е другия - брат, съпруг, преподавател. Въпросът ми е бил към този, който е пуснал картата за двамата души.

Esmee, разбрах те от раз. Да де, аз пуснах картата. Написах по-горе.
Eleida, Шанта, благодаря за отговорите! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 529
Наскоро се замислих - примерно вълнувам се дали ще ме вземат на работа и както си вървя на улицата ми възниква въпрос в главата. Този час ли взимам под внимание за хорарния въпрос, или като се прибера вкъщи, седна и го задам официално?

И изобщо принципът ми изглежда малко като на магия. Не че целият живот не е една магия и фантасмагория, де Simple Smile

Момента на раждането на въпроса, т.е. момента както си вървиш по улицата. Аз в такива моменти си изваждам телефона и гледам хороскопа на момента от астро ком или астро сийк Nature Star
Виж целия пост
# 530
Наскоро се замислих - примерно вълнувам се дали ще ме вземат на работа и както си вървя на улицата ми възниква въпрос в главата. Този час ли взимам под внимание за хорарния въпрос, или като се прибера вкъщи, седна и го задам официално?

И изобщо принципът ми изглежда малко като на магия. Не че целият живот не е една магия и фантасмагория, де Simple Smile

Момента на раждането на въпроса, т.е. момента както си вървиш по улицата. Аз в такива моменти си изваждам телефона и гледам хороскопа на момента от астро ком или астро сийк Nature Star

Значи и това не съм го направила, както трябва. Smile От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.
Виж целия пост
# 531


Значи и това не съм го направила, както трябва. Smile От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.

Ами то затова (според мен Wink) си го и задала в такъв момент, в който пак да няма отговор Simple Smile
Според мен обаче това, което трябва да се запиташ е защо ти се фиксираш в това нещо. Има една техника за пускане на контрола, тоест освобождаване на ситуацията от нашите очаквания и пристрастност. Аз постоянно я правя за всичко. Не е по никакъв начин свързана с астрология обаче.
Виж целия пост
# 532


Значи и това не съм го направила, както трябва. Smile От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.

Ами то затова (според мен Wink) си го и задала в такъв момент, в който пак да няма отговор Simple Smile
Според мен обаче това, което трябва да се запиташ е защо ти се фиксираш в това нещо. Има една техника за пускане на контрола, тоест освобождаване на ситуацията от нашите очаквания и пристрастност. Аз постоянно я правя за всичко. Не е по никакъв начин свързана с астрология обаче.

Ааа, аз това с пускането на контрола от години го тренирам! Знаеш ли колко е трудно това за един Скорпион? Smile Ама, Скорпион с пет планети в знака! Обаче, имам напредък и постоянно работя върху това. Понякога не ми се получава съвсем, ама полека-лека взе да се получава. Simple Smile
Виж целия пост
# 533


Значи и това не съм го направила, както трябва. Smile От известно време го мисля този въпрос и написах не часа на "раждането" на въпроса, а часът на задаването на въпроса.

Ами то затова (според мен Wink) си го и задала в такъв момент, в който пак да няма отговор Simple Smile
Според мен обаче това, което трябва да се запиташ е защо ти се фиксираш в това нещо. Има една техника за пускане на контрола, тоест освобождаване на ситуацията от нашите очаквания и пристрастност. Аз постоянно я правя за всичко. Не е по никакъв начин свързана с астрология обаче.
Споделете техниката, моля. Може и лично да не спамим
Виж целия пост
# 534
Споделете техниката, моля. Може и лично да не спамим



Клипчето трябва да се изгледа, макар да е на немски, (но отдолу ще пусна и на английски), там много добре е показано, тя точно какво прави (някъде от 3-тата минута). Тя го показва 2 пъти: веднъж за човек ( в случая автора на книгата за тази техника. Tоест няма никакво значение в какви отношения с човека сте: добри или лоши. И веднъж за ситуация (например: "Моето пътуване до..., на ... дата").

https://www.youtube.com/watch?v=PM0T3CHKc-E

Идеята е, чрез рисуването да се въздейства на подсъзнанието за пускане на контрола, страхове и преплитания на енергийните връзки.

1. Рисува се винаги от ляво! на листа, човече което е за "теб" (човека, който прави техниката). Отдолу се пише името и фамилията. Тоест, който го прави си пише отдолу своето име.

2. Рисува се отдясно на листа друго човече и се пише името на човека, с когото искат да се прекъснат връзките.

3. Очертава се кръг от светлина (светлината са чертичките). И се казва: "Желая най-доброто за себе си"

4. Кръг светлина около другото човече и се казва: „Желая най-доброто за...(името).“

5. Рисува се кръг светлина около двамата общо и се казва, желая най-доброто за нас двамата.

Човек не знае кое е най-доброто, но по този начин  пуска контрола и се доверява, че вселена или Бог знае.

6. На всяко човече се рисуват точки за 7-те чакри и се свързват помежду им с линии. Внимава се да са точно 7.

7. Накрая връзките се прекъсват, като се прерязват с ножица или просто се скъсва листа през тях, като се казва:
"Благодаря, благодаря, Благодаря или " Аз, приемам, аз приемам, аз приемам"

Накрая се казва " Готово" ..."Свършено е".

За ситуация се прави по същия начин, но вместо човече се рисува правоъгълник, в който най-ясно се описва ситуацията (тя го прави за пътуване: моето пътуване  от... до... дата, място)

https://www.youtube.com/watch?v=k2gCk2BxEgU&t=637s - на английски

Ако е спам кажете и ще го махна
Виж целия пост
# 535
Разсмя ме това за скорпиона и контрола. Моят бебе отрок има три планети там и на скромните 7 месеца вече ни върти на малкия си пръст. Тежко ни 😀
Виж целия пост
# 536

Изобщо ме няма в тези хорари, имам 2-3  книжки за тях, бях прочела няколко примера, но много сложно ми се вижда. Това е хорара ми от миналата година, бях притеснена дали ще изкарам до 36та седмица, защото лекарите казваха "да се моля" поради проблеми. На всичкото отгоре исках да родя в София водно раждане (така и стана). Хорара е 1м и 4 дни преди раждане, пътувах спокойно до София, раждането беше предизвикано 39+6 и всичко мина като по учебник. Пусках си няколко пъти хорар кога ще си продам колата, чат jpt уж каза скоро, то минаха вече 2г още не съм я продала 🤣
Отделно пък с един индиец се бях свързала да питам за колата, уж каза април/май тази година, още чакам 🤣  На 01.06 му писах, че не съм я продала, написа ми Hi, I have seen your chart again, and I think you will be able to sell it very soon.Try hard.  (Здравей, видях отново графиката ти и мисля, че ще можеш да я продадеш много скоро. Опитай се.). Та ще си чакам с тази кола... Но щом на предния Солар със слънце в 3ти дом движимо имущество не успях, отчаяна съм вече 🤣 Сега съм се затворила да чета една много глупава за мен книга (обичам да е написано ясно, точно  и по същество), хем се ядосвам какви глупости пише, хем не мога да спра да я чета 🤣 Линда Гудман от 1987г. По принцип обожавам старите книги като, че ли не разтягат толкова локуми като новите, взех си "медицинска астрология" преди няколко месеца от 1992г едва 82стр, а имам чувството, че е като за 10 книги, толкова съществено описание на планети, домове и всичко.
Виж целия пост
# 537
Разсмя ме това за скорпиона и контрола. Моят бебе отрок има три планети там и на скромните 7 месеца вече ни върти на малкия си пръст. Тежко ни 😀

Чакай де! Тепърва се почва! Smile Ако не е тайна кои са планетите в Скорпион?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия