Kак консумирате гулия?

  • 3 009
  • 18
# 15
Никога не съм яла. Не помня да съм виждала и по магазините. Откъде се купува?
Виж целия пост
# 16
В Лидл съм виждала и е скъпа.
Според мен суровата има вкус между ряпа и млечен лешник, не е лошо.

Значи, ако видите едни високи жълти цветя (като големи маргаритки или малък слънчоглед; под високи разбирам колкото човек или повече), грудката му е това. Растат на най-различни места.
Виж целия пост
# 17
Като несладка ябълка или нелюта ряпа. Свежа е, няма отчетлив вкус. На мен майка ми ми праща или една приятелка, която има в градинката пред блока и вади доста големи количества.
Виж целия пост
# 18
По пазарите я има.
В момента я купувам от Фантастико.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия