Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 373
  • 936
# 510
Някой знае ли дали задължително преди поръчка трябва да си вкарам кредитната карта в профила в Amazon.de?
Изтекла ми е старата карта и трябва да въведа нова, но дали е необходимо да ми стои въведена постоянно, или мога да я напиша при самото плащане?
Виж целия пост
# 511
Може при плащането.
Виж целия пост
# 512
Намаление на дубайски парфюми някъде?...Или викате те са достъчно бюджетни,на къде повече?😀
Виж целия пост
# 513
Здравейте!
Някой има ли информация дали Пандора ще имат някакви намаления скоро?

В момета в Silver Court има 3 за 2. Последните 2 години това е и офертата на сайта и във физическите магазини на Пандора на официалната дата на ЧП.
Виж целия пост
# 514
Намаление на дубайски парфюми някъде?...Или викате те са достъчно бюджетни,на къде повече?😀

В мейкъп Lattafa са на смешни цени.
https://makeup.bg/brand/1330402/
Виж целия пост
# 515
В ХМ днес има -25% на връхни дрехи, костюми и рокли . Всеки ден пускат 25% намаление на отделна категория ... чудя се в петък дали ще  е 25% на всичко или ще има по големи намаления. Естествено част от нещата вече ще са се изчерпали.
Виж целия пост
# 516

В новия магазин в София, XO park, старото Джъмбо Плаза
Виж целия пост
# 517
Здравейте, дали в Джи Пойнт правят някви намаления и отстъпки?
Виж целия пост
# 518
Благодаря на отговорилите за озон, някой помни ли в зара какво намаление са пускали миналата година, колко процента и на всички продукти или на избрани?
Виж целия пост
# 519
Искам да зарадвам съпруга си с Xiaomi 14T Pro 512 GB.
В немския амазон в момента е 532 Евро (намаление с 9%) и се чудя дали да изчакам до петък с надеждата да го намалят по-чувствително или да поръчам от бг сайт за 1019лв.
Какво бихте ме посъветвали?
Виж целия пост
# 520
Благодаря на отговорилите за озон, някой помни ли в зара какво намаление са пускали миналата година, колко процента и на всички продукти или на избрани?

Със сигурност миналата година беше на определени продукти. Следях плюшени комплекти. Исках да взема за мен и за моя приятелка. Така и не ги намалиха нито на черен петък, нито на 25 декември, когато уж всичко намалят. Поръчах ги на редовни цени. После, когато се изчерпаха повечето размери, ги пуснаха на промоция. Иначе си имаше голям избор на намалени артикули (не като в Юск 😂 ). Просто се бях настроила конкретно за тези комплекти.

Вчера си взех част от поръчката от Фешън дейс. Дънките, които харесах, са огромни и ги връщам. Много ме е яд! Поне изгодно взех блузи на младежа вкъщи.
Виж целия пост
# 521
Здравейте, дали в Джи Пойнт правят някви намаления и отстъпки?
Ако е за лазарна епилация, преди при  регистрация имаше безплатна зона, но не помня точно. Вижте на сайта им
Виж целия пост
# 522
Днес ми беше излязла някъде реклама, че имат оферти за черен петък, но не загледах подробности, че ползвам друго студио принципно.

Благодаря на всички, включили се за Златна рибка. Звъннах директно в магазина, където чакам поръчката си и всичко беше ОК - чакаха доставка на липсващи продукти и днес вече имам известие във Вайбър, че мога да отида да си я взема Hug

Остана ми само да издиря хубави оферти за геймърска мишка и за кожен мъжки/тийнски портфейл и приключвам с поръчките (засега) Joy
Виж целия пост
# 523
Happy Mijjj задължително от амазон. тук дано не го гледате цена от сайта на пазарувай. там има няколко сайта с един собственик - по форумите се говори, че внася телефона без мито и//или ддс. После за гаранция.... ще гоните дивото. ( има и качествени сайтове в пазарувай). просто напишете кой е бг сайта ( smartfon.bg ,buybest,allgsm и expresslink  - бягайте).
за 1000 лева можете и не само това. има доста възможности. кажете на какво държите от телефона -камера, батерия, големина на дисплея...
п.п. опитах се да ви пиша на лично, но сте забранили
Виж целия пост
# 524
smartfon.bg
от близо 8 год. само от там си взимаме телефоните, фирмата все още съществува
за другите сайтове не знам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия