Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 443

  • 27 007
  • 738
# 120
Привет !

Аз съм от песимистите , за съжаление

Виж целия пост
# 121
Привет !

Аз съм от песимистите , за съжаление



По-добре ние да си искаме това-онова, ама нищо да не получаваме.
 Има някои негови колеги живеят във виртуала. Винаги се знае къде са, що са, с кого са и какво правят.
Добре, че брат му пусна семейна снимка, че да разберем, че Енгин е станал амжа/amca.
Виж целия пост
# 122


Време е за сън...
Виж целия пост
# 123


Добро утро!
При мен нощес снежец навалял Е, не е много, но биваше да е около НГ.
Вчера развалих елхата и прибрах почти всичко. Докато беше пръснато из стаите ми се струваше малко, обаче три големи кутии запълних, имам  и една с есенната - в килера място не остана.

Имах три коледни звезди - само една все още държи листата. Другите две - бързо се предадоха. Даже едната изрязах и оставих - ако излязат от пръчките нови клонки...
За сметка на това имам цъфтяща орхидея. Още две клончета излизат за цвят. Честно казано никакви грижи, освен да я поливам отвреме-навреме. Направо се изненадах като видях цели три клончета.

Стига толкова сутрешно откровение, време е за кафе.

Виж целия пост
# 124
Добро утро!

Марта, аз съм с много кратък стаж на цветарка 😊, не съм наясно с коледните звезди, и орхидеи нямам, за тях мислех че не са лесни за гледане.

Аз очаквам това с нетърпение 👀

Виж целия пост
# 125




Здравейте в ден неделя, усмихната да е.
Времето е различно към момента - сняг, дъжд, а някъде нито едното, нито другото.
Да ни е весело и закачливо в темата.

araselia, скоро ще има и превод.
.
Виж целия пост
# 126
Привет, момичета !
Студ голям, ние сме с малко останал лед Simple Smile
Марта Yellow Heart аз не съм имала коледна звезда, но по принцип
цъфящите дето ги продават толкова им е, цъфтят в магазина
и малко след това, заминават бързо, явно ги дрогират яко Stuck Out Tongue Closed Eyes



Хубава неделя !
Виж целия пост
# 127


Красива снимка на трите моста на Босфора.
Виж целия пост
# 128


Енгин отрази в сторито си снимка на новия разказ.
И музика ни пусна към него.
Виж целия пост
# 129
Ето музиката към сторито

Виж целия пост
# 130
Ето музиката към сторито



Много хубаво, звучи нежно и обнадеждаващо - Когато мъглата се разсее...много е важно човек да вижда накъде върви , дори и пропаст да е , може да направи нещо , иначе в пълно неведение е голям страх.
Виж целия пост
# 131
Още една кукличка

Виж целия пост
# 132
Като слушам музиката, която слуша и ни пуска Енгин , направо не ми се мисли как се е чувствал в ПЗ като метнаха братята кючеците в оная кръчма на улицата 🤕😂 Жеста му показва де -айде, отиде коня в реката 😂

Виж целия пост
# 133
Като слушам музиката, която слуша и ни пуска Енгин , направо не ми се мисли как се е чувствал в ПЗ като метнаха братята кючеците в оная кръчма на улицата 🤕😂 Жеста му показва де -айде, отиде коня в реката 😂



А, мята си ги той без да му мисли кючеците,
нали го гледаме по сватбите, то си е в кръвта Simple Smile
Иначе, което пуска от световната музика не е
точно мойто  Smirk
Избора на песни в Стари пари за мен беше ТОП,
тоз дето я е избирал направо е нацелил вкуса ми Two Hearts
Виж целия пост
# 134
Аниста, то че му играе сърцето да, ама това не са баш кючеци по сватбите😏. Какво да прави човека като това пускат 🤕 а и да не се цепи от колектива 😜
Пинк Флойд и маанетата са взаимноизключващи се, или едното или другото .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия