Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 21

  • 58 304
  • 467
# 315

Има - точно в брошурата до утре. На 13-та страница, замразен к-т за дроб сърма 6е/кг.

В коя брошура?
Избери си:
https://katalozi-bg.info/search?query=%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D … D0%B5%D0%BA%D1%82
Виж целия пост
# 316
Не ми се избира, ЧревоУгодник, посочи ми брошурата до утре на 13 стр. Grinning
Виж целия пост
# 317
Не ми се избира, ЧревоУгодник, посочи ми брошурата до утре на 13 стр. Grinning
Щом е до утре, сигурно е на Била. Те сменят промоциите в сряда срещу четвъртък.
Виж целия пост
# 318
Едеа също сменят от четвъртък.
Виж целия пост
# 319
До утре 08.04 са брошурите на Била и Фантастико.
Във втория със сигурност няма агнешки комплект.
В Лидл има охладен/където е останал/, но в тарелката 1/3 са черва и не го купувам.
Аз инвестирах мин. седмица в замразен от Кауфл., метнах го във  фризера. Винаги от него правя дроб сърма и си я хапваме с удоволствие. Дали е 20 - 40 - 50 г. новозенландски не знам, но сме живи за сега.
Виж целия пост
# 320
Едеа също сменят от четвъртък.
Тези дори не съм ги чувала. Явно е някоя регионална верига. Но май и Фантастико се сменят в четвъртък.  Simple Smile

Все пак проверих брошурата на Била. На страница 13 има замразена агнешка дроб сарма 1 кг за 6 евро.
Виж целия пост
# 321
и в брошурата, и в магазина има комплекти.
Виж целия пост
# 322
Не ми се избира, ЧревоУгодник, посочи ми брошурата до утре на 13 стр. Grinning
Ако беше кликнала, щеше да видиш, че такива комплекти се предлагат в няколко магазина и в кои точно.
Виж целия пост
# 323

Има - точно в брошурата до утре. На 13-та страница, замразен к-т за дроб сърма 6е/кг.

В коя брошура?

Мда - тъпа грешка от моя страна! Мислех, че съм сложила линк към брошурата на билла, но уви не съм....сори!
Виж целия пост
# 324
Ей, благодаря ви, гледам цяла дискусия се е развихрила междувременно. Smile
Много малка тази картинка, нямаше да я видя. То пък точно в Била, дето и вчера и в понеделник бях там, сега пак ще трябва да ходя за "комплекта".Sweat Smile

Впрочем добре, че задълбахте в темата, та кликнах и аз на линка. Ами много готина тази страница katalozi-bg.info, не знаех че има и търсачка, за да ти намери конкретен продукт в различните магазини. Супер е така, аз досега на proomooferti.com ги гледах брошурите, ама там тази супер функция я няма.
Виж целия пост
# 325
Някъде по брошурите да сте видели да има на промо агнешки комплект?
Всичко разгледах и като че ли само агнешко месо има, но не и от комплектите. Да не сме изчерпали вече 20-годишния дълбоко замразен резерв...JoyJoyJoy
Че у нас дроб сармата се харесва и ме чакат да я сготвя за празниците, та не знам, май към някоя месарница ще се насочвам, ама ако има по супермаркетите си предпочитам на самообслужване. Smile

В неделя взехме от Кауфланд, прясно, незамразено беше, мъжът ми го чисти и вари, каза, че е супер. Иначе имаше много замразени, те изглеждаха ужасно, не бих взела такова
Виж целия пост
# 326
R@N, така е, наистина зле изглеждат тези в пакетите, ама то и прясното може просто да е размразено. А на каква цена го купихте? Или е било на промо само предната седмица, че гледам пишеш за неделята?

Иначе чак толкова не се вживявам, понеже няма как да съм сигурна за произход, то единствено ако сам си го отглеждаш ще знаеш, но пък ако сме го гледали, дълбоко се съмнявам, че ще съм способна да го убия и изям...
Виж целия пост
# 327
Ох, изобщо  не погледах цената...съжалявам.
Чак сега виждам, че в приложението има електронна касова бележка, значи 7,63 евро е била цената за кг
Виж целия пост
# 328
Има ли козунак, който се продава във веригите, да е по традиционна рецепта, а не със заместители?
Предполагам от собствените пекарни е такъв.
Виж целия пост
# 329
Не знам на Лидл какъв е, но този с орехова плънка е много добър, а сега загледах и този от делукс серията, той дали е като козунак или по- скоро панетоне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия