Mounjaro (Тирзепатид) – споделете опит и резултати! 2

  • 30 753
  • 645
# 105
А защо директно търсиш 15 мг? Можеш и на по-ниските дози и да делиш, за да излезе по-евтино. Аз лично от съмнителни сайтове не бих купила лекарства, които на всичко отгоре все още не са одобрени за позлване, а са в етап на изпитание. Колкото и да искам да отслабна и да искам да спестя пари (защото да, цената на Мунджаро е ужасно висока и ме били сърцето всеки месец като купувам), трябва да сме здрави. А ти си постигнала страхотен резултат, нормално е темпото на отслабване да намалее. За закупуване от Англия е добра идея, ако можеш да я осъществиш.
Виж целия пост
# 106
в Англия може и без рецепта, онлайн, попълват се формуляри с ваши данни, медицинска история, прави се снимка в профил, фронтална и на някаква форма на документ- паспорт, ID. Някакъв лекар уж ги разглежда и одобрява (според мен е AI, защото понякога супер бързо одобрява). но как ще го пренесете? Аз все още не съм взимала писалката на пътуване, планирам си около деня или измествам с един-два. Как ги транспортирате като летите?
Виж целия пост
# 107
А защо директно търсиш 15 мг? Можеш и на по-ниските дози и да делиш, за да излезе по-евтино. Аз лично от съмнителни сайтове не бих купила лекарства, които на всичко отгоре все още не са одобрени за позлване, а са в етап на изпитание. Колкото и да искам да отслабна и да искам да спестя пари (защото да, цената на Мунджаро е ужасно висока и ме били сърцето всеки месец като купувам), трябва да сме здрави. А ти си постигнала страхотен резултат, нормално е темпото на отслабване да намалее. За закупуване от Англия е добра идея, ако можеш да я осъществиш.
Защото 15мг излиза най-изгодно като се раздели. За пептидите питах, защото виждам че доста хора ползват някакви за мускули, разкрасяване - все неща, от които не разбирам Laughing И си викам - щом ги ползват може да има хора, които са ползвали и тризепатид и да кажат мнение... В крайна  сметка не съм убедена, че бих рискувала но наистина съм пред фалит след цяла година оземпик, а това е в пъти по-скъпо...
в Англия може и без рецепта, онлайн, попълват се формуляри с ваши данни, медицинска история, прави се снимка в профил, фронтална и на някаква форма на документ- паспорт, ID. Някакъв лекар уж ги разглежда и одобрява (според мен е AI, защото понякога супер бързо одобрява). но как ще го пренесете? Аз все още не съм взимала писалката на пътуване, планирам си около деня или измествам с един-два. Как ги транспортирате като летите?
Сега докато е сравнително студено мога да ги поръчам през превозвач, но не  се получава само с попълване на  формуляр - искат медицинска история и джипи оттам,  а аз нямам никакви контакти. Иначе е най-добрия вариант точно защото е истинско лекарство от аптека.
Виж целия пост
# 108
Да, искат контакт на GP, аз живея в uk и имам, но не се замислих, че сигурно проверяват дали е тукашна клиника. иначе явно наистина се свързват с тях, защото получих писмо от моето джипи, което никога не съм виждала на живо, някакво автоматично генерирано, че здравната каса не поема такива изследвания за тези дето сме решили просто да го ползваме за отслабване 😅(естествено не така грубо написано, но в този смисъл)
Виж целия пост
# 109
Мунджаро от 15 мг има в аптеките
Аз си купих от местна аптека ,приятелка от Софармаси(тук даже имаха налични)
За разлика в цената не мисля ,че е голяма.

Забравих да добавя,че си направих в събота изследвания
ПКК ,плюс всичко за щитовидна жлеза,инсулин,всякакви за холестерол,желязо,витамин Б,Д,чернодробни
Всичко е в норма ,даже са ми по-добре от преди два месеца
Единствено добрият холестерол ми е нисък и витамин Д. Започнах прием на Вигантол и след два месеца пак ще го изследвам
Виж целия пост
# 110
Мунджаро от 15 мг има в аптеките
Аз си купих от местна аптека ,приятелка от Софармаси(тук даже имаха налични)
За разлика в цената не мисля ,че е голяма.
Може би не са го отразили в сайта си, защото аз виждам само до 10мг - ако не намеря алтернатива като ми го изпишат ще търся във физическа аптека - засега само проучвам Wink Разликата с Англия е доста голяма - там е £299.99, което е €343.85 - това за 15мг, а 10мг тук е 381,47€ (срещу около 310 евро в Англия). Ако ще се взима продължитлно както се очертава разликата е от значение Sad Затова се изкушавам с тези пептиди на прах и питам дали някой ги е пробвал, но май страха от неизвестното е по-голям Rolling Eyes
Виж целия пост
# 111
Помня, че имаше тук девойки, които бяха минали от Оземпик на Мунджаро - може ли да споделите как върви? Обмислям го и аз, но разликата в цената направо ме разбива, то е почти по 4, ума ми не го побира! Толкова ли е по-работещо Мунджарото?
Виж целия пост
# 112
Помня, че имаше тук девойки, които бяха минали от Оземпик на Мунджаро - може ли да споделите как върви? Обмислям го и аз, но разликата в цената направо ме разбива, то е почти по 4, ума ми не го побира! Толкова ли е по-работещо Мунджарото?

Аз съм писала няколко пъти за това. На мен Оземпик не ми подейства изобщо. На теб как се отразява?

Сутринта гледах цената на 12 мг и 15 мг, че искам да вдигна... над 900 лв. е Sad Sad
Виж целия пост
# 113
Помня, че имаше тук девойки, които бяха минали от Оземпик на Мунджаро - може ли да споделите как върви? Обмислям го и аз, но разликата в цената направо ме разбива, то е почти по 4, ума ми не го побира! Толкова ли е по-работещо Мунджарото?
Аз вероятно ще минавам на мунджаро след като според ендото ефекта на оземпика при мен е приключил - затова се регистрирах да почерпя опит Simple Smile За съжаление и мен цената ме разбива и търся разни варианти (малко каруцата пред коня слагам, ама обичам да съм информирана Smirk Не знам колко е по-работещо, но според ендото е добра идея да предложим нещо друго на организма, което да го размърда след оземпика... Ще видим, надявам се да има ефект Thinking Другото, което ме притеснява е дали след окончателното спиране на всички медикаменти няма да се получи отново йо-йо ефект не само за кг, а и за ИР че тя ми е по-важната  за овладяване - отслабването обаче е страхотен страничен ефект Relaxed
Виж целия пост
# 114
помня че някой в предната тема пишеше за опция от uk, но не помня щяха да пътуват ли. Аз мога да ви дам примерно адреса на моето gp за поръчката, но трябва до адрес в UK да се порэча. И как ще се пренесе после, те пристигат в едни охладителни торбички.
Виж целия пост
# 115
catty, на мен много добре си ми действа(ше) Оземпик, но мисля, че спря или поне супер много намаля ефекта. Първите 6 месеца свалях по около 3-4кг на месец, след това почнаха едни големи застои и в следващите 4 месеца общо 5кг, а последните 2-3 месеца, нищо. Аз се храня в калориен дефицит и тренирам силово с треньор във фитнес 3-4 пъти, общо взето си правя каквото трябва. Последния път ендокриноложката каза, че платото е нормално и ще отмине, тя по-скоро е на мнение да остана на оземпик, но на мен последните месеци малко ме потискат и се чудя дали да не говоря пак с нея. Имам контрола в края на март.

Merry, ти колко време беше на оземпик, кога спря да ти действа?
Виж целия пост
# 116
....
Merry, ти колко време беше на оземпик, кога спря да ти действа?
Още съм на оземпик 1мг, малко повече от година - последните 3м е застой и затова док предложи като идея да сменим, но ще се уточним в началото на март като се видим.
Виж целия пост
# 117
catty, на мен много добре си ми действа(ше) Оземпик, но мисля, че спря или поне супер много намаля ефекта. Първите 6 месеца свалях по около 3-4кг на месец, след това почнаха едни големи застои и в следващите 4 месеца общо 5кг, а последните 2-3 месеца, нищо. Аз се храня в калориен дефицит и тренирам силово с треньор във фитнес 3-4 пъти, общо взето си правя каквото трябва. Последния път ендокриноложката каза, че платото е нормално и ще отмине, тя по-скоро е на мнение да остана на оземпик, но на мен последните месеци малко ме потискат и се чудя дали да не говоря пак с нея. Имам контрола в края на март.

Merry, ти колко време беше на оземпик, кога спря да ти действа?

Еха, страхотно постижение. И според мен плато при такова смъкване на кг. е нормално. Според мен Мунджарото е по-доброто лекарство (аз гледам и влиянието върху инсулина и кръвната захар). Но тази цена ме убива бавно в съчетание със слабият резултат при мен.
Виж целия пост
# 118
Аз бях на Оземпик в предната тема съм писала , 1 години като за 10месеца свалих 22кг и после влязох в плато от което не излязох. Прехвърлиха ме на Мунджаро директно на 5мг , нямах нито странични ефекти нито някакво въздействие върху теглото и контрол над апетита. Изобщо не ми действаше дойде ми твърде слабо,страшно ме разочарова, сега дозата ми и 7,5 от 2 седмици насам ,давам му шанс , сякаш действа ,но не е по начина по който ми действаше Оземпик в силните месеци. Може би има нужда от натрупване по-високата доза ,нямам представа.. предстои да разбера. Та момичета преминаващи от Оземпик,не възлагайте големи надежди на 5мг Мунджаро . Разбира се ,всеки организъм е различен и реагира различно ,но аз имах глупостта да си помисля ,че и аз ще хвърча надолу с кг на ниски дози като всички ,които го ползват за първи път,обаче не се случи точно така .
Виж целия пост
# 119
Бонбон, точно за теб си мислех, че не беше много доволна след смяната и се надявах да пишеш как е с увеличената доза. Дано със 7,5 ти е добре!

Така като чета, май при повечето ни след 10-11 месеца и 20-25кг се забива в плато. Дали някой е успявал да мине оттатък платото, че да сподели? Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия