И си викам - щом ги ползват може да има хора, които са ползвали и тризепатид и да кажат мнение... В крайна сметка не съм убедена, че бих рискувала но наистина съм пред фалит след цяла година оземпик, а това е в пъти по-скъпо...
Разликата с Англия е доста голяма - там е £299.99, което е €343.85 - това за 15мг, а 10мг тук е 381,47€ (срещу около 310 евро в Англия). Ако ще се взима продължитлно както се очертава разликата е от значение
Затова се изкушавам с тези пептиди на прах и питам дали някой ги е пробвал, но май страха от неизвестното е по-голям
За съжаление и мен цената ме разбива и търся разни варианти (малко каруцата пред коня слагам, ама обичам да съм информирана
Не знам колко е по-работещо, но според ендото е добра идея да предложим нещо друго на организма, което да го размърда след оземпика... Ще видим, надявам се да има ефект
Другото, което ме притеснява е дали след окончателното спиране на всички медикаменти няма да се получи отново йо-йо ефект не само за кг, а и за ИР че тя ми е по-важната за овладяване - отслабването обаче е страхотен страничен ефект
Препоръчани теми