Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 497 173
  • 45 816
# 35 685
За пореден път изчетох показанията на някои близки и ми направи впечатление, че всички твърдят някакви неща с абсолютна категоричност.
Вместо да се дрънкат глупости от сорта на "нямаха никакво оръжие" , можеше да кажат  "на мен не ми е известно да са имали...."
Ама голям зор да лъжем света, че не сме прекъснали връзка с децата си, било то 15- или 50-годишни.
Виж целия пост
# 35 686
Ако иска да не се преражда не трябва да се самоубива.

Това са абсолютно свободни интерпретации.  Нито знаете каква точно "религия" е изповядвал, нито какво казва тя за самоубийството, както и за "спасяването". Не напразно дадох пример за подобни странни "религии" назад в темата, но или не ви се чете (на вас в мн.ч.) или не се връзва с "вашата" версия. Самоубийство може да бъде извършено без никакъв проблем, ако... еди какво си. Също така можеш да "спасиш" някого, вземайки го със себе си, за да го измъкнеш от "кочината".
Виж целия пост
# 35 687
Мафията няма да се спре ако има деца
Нито гуруто, защото всъщност ги възвисява, а не ги убива

Само дето засега няма никакви данни за нищо, което да привлече интереса на мафията. Златото на Вълчан войвода и другите неща са чиста спекулация засега. Дори от близките абсолютно нищо не се процежда в тази посока.

От друга страна имаме напълно материални религиозни записки, статуетки, свидетелства от близките и записи за магически ритуали и медитации, и свидетелство от потърпевш за други неща, ама те били извадени от контекста.
Виж целия пост
# 35 688
Мафията няма да се спре ако има деца
Нито гуруто, защото всъщност ги възвисява, а не ги убива

Само дето засега няма никакви данни за нищо, което да привлече интереса на мафията. Златото на Вълчан войвода и другите неща са чиста спекулация засега. Дори от близките абсолютно нищо не се процежда в тази посока.

От друга страна имаме напълно материални религиозни записки, статуетки, свидетелства от близките и записи за магически ритуали и медитации, и свидетелство от потърпевш за други неща, ама те били извадени от контекста.
Те украинците КУБ и те нямат интерес към златото на войводата, ама ей - на...гората им е интересна...И си я ограждат , и си строят без документи, и си охраняват въоръжени...
Виж целия пост
# 35 689
От показанията на Деян става ясно, че преди около две седмици /преди трагедията/ се е видял с групата, по-точно само с четиримата големи. Ако Ники и Алекс са живяли постоянно с мъжете /каквато уж е известната информация/, къде са били тогава двамата, очевидно са били извън хижата? /може и да е коментирано вече/.
Виж целия пост
# 35 690
Хижата е 80 стаи, били са в някоя от стаите. Явно разговорът не е бил за пред тях.
Виж целия пост
# 35 691
Ако иска да не се преражда не трябва да се самоубива.

Това са абсолютно свободни интерпретации.  Нито знаете каква точно "религия" е изповядвал, нито какво казва тя за самоубийството, както и за "спасяването". Не напразно дадох пример за подобни странни "религии" назад в темата, но или не ви се чете (на вас в мн.ч.) или не се връзва с "вашата" версия. Самоубийство може да бъде извършено без никакъв проблем, ако... еди какво си. Също така можеш да "спасиш" някого, вземайки го със себе си, за да го измъкнеш от "кочината".
Моля ви, не изтривайте част от мненията на, които отговаряте, губи се смисъла, а го правите редовно.
Всички интерпретираме и то много, особено тази част с религията, но ви вади очите само този прочит, с другия сте ок.
Виж целия пост
# 35 692
От показанията на Деян става ясно, че преди около две седмици /преди трагедията/ се е видял с групата, по-точно само с четиримата големи. Ако Ники и Алекс са живяли постоянно с мъжете /каквато уж е известната информация/, къде са били тогава двамата, очевидно са били извън хижата? /може и да е коментирано вече/.
Какво значение има това🙄
Виж целия пост
# 35 693
Алекс си е учил уроците, пък Ники е спортувал навън. Големите са си мъдрували с Деян.
Виж целия пост
# 35 694
От показанията на Деян става ясно, че преди около две седмици /преди трагедията/ се е видял с групата, по-точно само с четиримата големи. Ако Ники и Алекс са живяли постоянно с мъжете /каквато уж е известната информация/, къде са били тогава двамата, очевидно са били извън хижата? /може и да е коментирано вече/.
Какво значение има това🙄

Би могло да има, зависи какво са обсъждали. Но показва, че Николай не са го включвали в обсъждания за деловата част.
Виж целия пост
# 35 695
Пак внушения някакви, ясно
Виж целия пост
# 35 696
Според Деян разговорът делови ли е бил?
Виж целия пост
# 35 697
Цитат
Искам да обърна внимание на последния смс към майка му, това, че той ЗНАЕ какво горе долу ще последва и то си последва, частта с " Нищо от това, което ще чуеш, не е вярно", значи е имало страшен натиск от някой. Това го приемам като факт и не мисля, че всичко се изчерпва със сигнала към ДАНС и показанията на момчето(Валери). Той е знаел, или му е било казано и внушено от този който упражнява натиска, каква кал ще се метне върху тях още от началото. Не мисля, че просто се е страхувал и е изпаднал в параноя(споменахте какви били пещерняците, как са свикнали да живеят и работят в риск, тук се губи много частта с "изперкалия лама" който е полудял от страх, че ще го разкрият, според мен е имало конкретна заплаха) мисля, че имало конкретен много силен натиск от някой или група. Това подсказва и реакцията на разследващите, сега дали е направил това в което го обвинявате е друг въпрос, ама защо те не се насочиха от самото начало да търсят от къде е дошъл натиска и коя е "кочината" от СМС-а? Това би било дало мотив.

Всеки си тълкува нещата по различен начин
Това означава "ще кажат, че е имало педофилия, а всъщност това са традиционни тибетски практики, ще кажат, че съм ги убил, а всъщност аз съм ги спасил от кочината, ще кажат, че съм се самоубил, а аз ще се преродя, ще кажат, че съм луд, а всъщност всички останали са луди"
И според мен не е имало никакъв натиск.
Имало е необясним чадър и подкрепа, имало е затваряне на очите, имало е големи дарения. Те са спрели, и бъдещето е станало мрачно, това всъщност е "натиска"

Значи бъдещето не е било мрачно октомври-ноември 2025 г., когато купуват кемпер за 250 000 лв., но става мрачно, когато трият сайтове декември, а пада пълен мрак в началото на февруари 2026 г.? Ми.... добре.
Виж целия пост
# 35 698
Цитат
Искам да обърна внимание на последния смс към майка му, това, че той ЗНАЕ какво горе долу ще последва и то си последва, частта с " Нищо от това, което ще чуеш, не е вярно", значи е имало страшен натиск от някой. Това го приемам като факт и не мисля, че всичко се изчерпва със сигнала към ДАНС и показанията на момчето(Валери). Той е знаел, или му е било казано и внушено от този който упражнява натиска, каква кал ще се метне върху тях още от началото. Не мисля, че просто се е страхувал и е изпаднал в параноя(споменахте какви били пещерняците, как са свикнали да живеят и работят в риск, тук се губи много частта с "изперкалия лама" който е полудял от страх, че ще го разкрият, според мен е имало конкретна заплаха) мисля, че имало конкретен много силен натиск от някой или група. Това подсказва и реакцията на разследващите, сега дали е направил това в което го обвинявате е друг въпрос, ама защо те не се насочиха от самото начало да търсят от къде е дошъл натиска и коя е "кочината" от СМС-а? Това би било дало мотив.

Всеки си тълкува нещата по различен начин
Това означава "ще кажат, че е имало педофилия, а всъщност това са традиционни тибетски практики, ще кажат, че съм ги убил, а всъщност аз съм ги спасил от кочината, ще кажат, че съм се самоубил, а аз ще се преродя, ще кажат, че съм луд, а всъщност всички останали са луди"
И според мен не е имало никакъв натиск.
Имало е необясним чадър и подкрепа, имало е затваряне на очите, имало е големи дарения. Те са спрели, и бъдещето е станало мрачно, това всъщност е "натиска"

Значи бъдещето не е било мрачно октомври-ноември 2025 г., когато купуват кемпер за 250 000 лв., но става мрачно, когато трият сайтове декември, а пада пълен мрак в началото на февруари 2026 г.? Ми.... добре.

Никой не може да предвиди бъдещето. Дори и "свръхестествения" Лама.🤣
Виж целия пост
# 35 699
Ами не виждам нищо странно.
Ако първо бяха почнали да трият сайтове, пък после купили кемпера бих си помислил друго
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия