Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 485 837
  • 45 529
# 45 495
Да ви кажа на мен Майсторова ако ми беше майка или нямаше да се върна от Мексико или щях да се гръмна по-рано, ако нямах един отбор юнаци, с които да давя мъката в хобита.
Майсторова не знам, но ако София ми беше майка, щях да съм хероинов наркоман. Пък той, трева някаква.
Виж целия пост
# 45 496
Да внесем малко ред защото тук твъде се изопачават фактите. София не е казвала, че "Калушев се е изстрелвал през фонтанелата", а че той и другите са запознати с метод при който можеш да се самоубиеш по такъв начин, че душата ти/енергията ти или там каквото излиза от тялото ти при смъртта да излезе през фонтанелата. Защото темата за начина на умиране при будистите е изключително застъпена. Естествено защото от това как си умрял и през къде ти излиза духа зависи прераждането ти. Та София казваше, че ако са искали да се самоубиват ще го направят по този начин, а не по варварския с разстрел.
Относно Валери дали е бил наркоман. След като майка му е обикаляла по психолози значи той не просто си е попушвал трева...ами е имал сериозни последствия от това и изменения на поведението. И това Валери не го отрече. И ако ви направи впечатление Валери нито веднъж не каза, че майка му за нещо лъже, дори напротив. по-скоро потвърди всичко.
Виж целия пост
# 45 497
Vanne, ти не нарече ли преди няколко дни всички други деца пикльовци? Не каза ли, че се насират( сори, ама е твой израз) в такива ситуации, в които е бил Алекс? Това, че ти изтриха поста, не значи, че не си го написала и не сме го видели! Та хайде по-леко с това, че си обиждала само Валери! Да не говорим, че и него няма за какво да го обиждаш.
Виж целия пост
# 45 498
А, според мен отклоненията в поведението при майка му са повече и по-видни, от колкото при Валери.
Все пак тя твърди, че на 8 месеца е проговорил... и какви ли още не странни неща.
Виж целия пост
# 45 499
Това за "тревата" е малко тинтири-минтири, мека форма да не се злепоставяме според мен. Каза първо, че е бил "наркозависим", като се има в предвид какво може да се пуши днес, синтетични мизерии, бонзай и незнам си още какво, с което хората стоят като зомбита в полузаспала стойка на улицата. Аз лично познавам няколко бивши за момента наркомани, повечето от които ако ги питат родителите какво са взимали, им казват "ами пуших много трева".
Виж целия пост
# 45 500
Проговорил малкия калуш с мантри, а не някакво безсмислена бебешко гукане. Къде сте, д-р Гълъбова…Валери не каза и една лоша дума за тая, а тя го прокле. Толкова по темата.
Виж целия пост
# 45 501
Да ви кажа на мен Майсторова ако ми беше майка или нямаше да се върна от Мексико или щях да се гръмна по-рано, ако нямах един отбор юнаци, с които да давя мъката в хобита.
Майсторова не знам, но ако София ми беше майка, щях да съм хероинов наркоман. Пък той, трева някаква.

И аз се нареждам на тази опашка, само че направо с фентанил.

Да внесем малко ред защото тук твъде се изопачават фактите.

Да внесем. Вие от вчера ли сте в темата? Не знаете ли, че "изстрелването през фонтанелата" се е превърнало в нарицателно в тази тема? Не сте ли забелязали, че това не е конкретен "акт" а обобщение на глупостите и лудостта на Калушев? Е, ако не сте, вече знаете.

Vanne, ти не нарече ли преди няколко дни всички други деца пикльовци? Не каза ли, че се насират( сори, ама е твой израз) в такива ситуации, в които е бил Алекс? Това, че ти изтриха поста, не значи, че не си го написала и не сме го видели! Та хайде по-леко с това, че си обиждала само Валери! Да не говорим, че и него няма за какво да го обиждаш.

Ако трябва да сме точни, "наакали" е думата. Имам скрийншота.

А, според мен отклоненията в поведението при майка му са повече и по-видни, от колкото при Валери.
Все пак тя твърди, че на 8 месеца е проговорил... и какви ли още не странни неща.

Тя шизофренията е наследствена. Дъщеря й горката, не я е наследила от мен.

Това за "тревата" е малко тинтири-минтири, мека форма да не се злепоставяме според мен.

Хайде без свободни съчинения, моля. Каза трева, а после минал на синтетика.

 Редактирам: понеже го следила и му правела тестове.
Виж целия пост
# 45 502
Скрит текст:
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Тежковъоръжени наемници си го измисли ти!
В хижата са работели доброволци! Кои са те и къде са сега? Постоянно са посещавали хижата външни хора. Мислиш, че в Гинци са ги водили на отчет ли? Гинци виж на картата къде е, на 15 минути с кола от хижата. Викаш, баба Пена клюкарката от Гинци няма начин да не е виждала наемници, ако е имало.
Те родителите им не са виждали оръжията, ама наемниците са ходили препасани с тях, нали.
А на камерата ги има, но вие оплюхте mata hari като ви ги показа.
Е, чакай сега, нали тези, допълнителните мъже в хижата, са им взели оръжията, контролирали са ги и са ги убили. Значи трябва те самите да са били добре въоръжени, за да могат да го направят това.
Това за доброволците сега откъде дойде? Ако е имало такива, те как са били заплаха за групата, нали би трябвало да са там да им помагат?
А за Гинци, да смятам, че хората са следили кой отива към хижата. Едно, че групата им е пречела да ходят в гората, т.е. дразнили са им се, второ, че имаше изказвания и от кмета и от други хора, че ги познават както тях, така и колите им.
А, сега пък, РА не е знаела за оръжията. Само дето надупченият варел и гилзите около него не вярвам да са ги крили, когато тя е ходила там.
И последно, това че на камерите не се вижда кой е точно, не значи че не е някой от тях шестимата. Аз лично, не се наемам да твърдя, че не са си те, толкова е тъмен и лош образа.
Виж целия пост
# 45 503
Чакай сега, ИК е проговорил с мантри, Валери на 8 месеца, не помня дали не беше с цели изречения.
Виж целия пост
# 45 504
Каквото и да е пушил важното е че е имало проблем. Това го каза София, имало е оплакване от училище, че е тормозил съученици, не го отрече и самият Валери и майка му е търсела начин да го спасява. Какво и било и на нея само тя си знае - дъщеря с шизофрения самоубила са, син първо със сериозен здравословен проблем, сепсис ако се не лъжа и по болници, после с промени от наркотици и баща...странна птица бих казала. Защото имам чувството, че тази жена през цялото време се е борила сама. Този баща ми е призрачен. Явно е купувал отсъствието си като бащина фигура като е давал пари. Така, че изглежда на София не и е било никак лесно и не се учудвам, че може и да има някакви последствия за психиката и тя.
Виж целия пост
# 45 505
Vanne, ти не нарече ли преди няколко дни всички други деца пикльовци? Не каза ли, че се насират( сори, ама е твой израз) в такива ситуации, в които е бил Алекс? Това, че ти изтриха поста, не значи, че не си го написала и не сме го видели! Та хайде по-леко с това, че си обиждала само Валери! Да не говорим, че и него няма за какво да го обиждаш.
Горе-долу това написах. Дали "всички деца" съм написала, щом са изтрили поста ми, няма как да знаем. Ето затова не трябва да се изтриват постовете!!!
Но си спомням, че използвах "ще се наакат". Насират на теб явно повече ти харесва.
Въобще като е изтрит поста ми, сега цитираш извън контекста...
Виж целия пост
# 45 506
Флоресита дайте линк да видя къде е казала, че е минал на синтетика. Пред Бенатова не си спомням да е употребила думата синтетика, поправете ме ако греша.
Виж целия пост
# 45 507
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Да, чудовище, сигурно даже не осъзнаваш колко си прав/а. Направете си труда да прегледате записите, като следите секундите и минутите. В доста от случаите започва разговор межди обитателите на хижата, записа “прескача”, липсват 30-40 секунди и така. На едното място беше прекъснат разговор започващ с “ще ходим в…”. И това са само единични примери. На друго място след прекъсване пак , ИК “изскача” по средата на картината. Също в един запис от последния ден се чува как смятат да купуват играчка за правене на топки за сняг. Наистина на едно място се вожда замазана човешка фигура, която отива наляво . Ако това е да са “манипулирани”значи са такива.
В хижата постоянно да идвали доста хора, така се оказа. До момента не направиха обществено достояние подобен запис, но показаха “поклони към ИК”. Съмнение будят и реплики, които се чуват ясно като “ще излизаме още няколко пъти”, “няма да останат” и други. Бях пуснала линкове на човек, който прослушва записите с програма,прегледайте ги.
Виж целия пост
# 45 508
Vanne, ти не нарече ли преди няколко дни всички други деца пикльовци? Не каза ли, че се насират( сори, ама е твой израз) в такива ситуации, в които е бил Алекс? Това, че ти изтриха поста, не значи, че не си го написала и не сме го видели! Та хайде по-леко с това, че си обиждала само Валери! Да не говорим, че и него няма за какво да го обиждаш.
Горе-долу това написах. Дали "всички деца" съм написала, щом са изтрили поста ми, няма как да знаем. Ето затова не трябва да се изтриват постовете!!!
Но си спомням, че използвах "ще се наакат". Насират на теб явно повече ти харесва.
Въобще като е изтрит поста ми, сега цитираш извън контекста...

"Повечето", не всички. И това какво променя? И едно-единствено да е, защо го обиждате?

Шокк, аз не съм бюро справки. Ще се направя на три и половина като Ралица и ще кажа, че няма пък да отговарям на провокации, фръц.
Виж целия пост
# 45 509

В хижата са работели доброволци!
]


Е какво са работели тези доброволци...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия