Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 486 590
  • 45 541
# 45 495
Проговорил малкия калуш с мантри, а не някакво безсмислена бебешко гукане. Къде сте, д-р Гълъбова…Валери не каза и една лоша дума за тая, а тя го прокле. Толкова по темата.
Виж целия пост
# 45 496
Скрит текст:
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Тежковъоръжени наемници си го измисли ти!
В хижата са работели доброволци! Кои са те и къде са сега? Постоянно са посещавали хижата външни хора. Мислиш, че в Гинци са ги водили на отчет ли? Гинци виж на картата къде е, на 15 минути с кола от хижата. Викаш, баба Пена клюкарката от Гинци няма начин да не е виждала наемници, ако е имало.
Те родителите им не са виждали оръжията, ама наемниците са ходили препасани с тях, нали.
А на камерата ги има, но вие оплюхте mata hari като ви ги показа.
Е, чакай сега, нали тези, допълнителните мъже в хижата, са им взели оръжията, контролирали са ги и са ги убили. Значи трябва те самите да са били добре въоръжени, за да могат да го направят това.
Това за доброволците сега откъде дойде? Ако е имало такива, те как са били заплаха за групата, нали би трябвало да са там да им помагат?
А за Гинци, да смятам, че хората са следили кой отива към хижата. Едно, че групата им е пречела да ходят в гората, т.е. дразнили са им се, второ, че имаше изказвания и от кмета и от други хора, че ги познават както тях, така и колите им.
А, сега пък, РА не е знаела за оръжията. Само дето надупченият варел и гилзите около него не вярвам да са ги крили, когато тя е ходила там.
И последно, това че на камерите не се вижда кой е точно, не значи че не е някой от тях шестимата. Аз лично, не се наемам да твърдя, че не са си те, толкова е тъмен и лош образа.
Виж целия пост
# 45 497
Каквото и да е пушил важното е че е имало проблем. Това го каза София, имало е оплакване от училище, че е тормозил съученици, не го отрече и самият Валери и майка му е търсела начин да го спасява. Какво и било и на нея само тя си знае - дъщеря с шизофрения самоубила са, син първо със сериозен здравословен проблем, сепсис ако се не лъжа и по болници, после с промени от наркотици и баща...странна птица бих казала. Защото имам чувството, че тази жена през цялото време се е борила сама. Този баща ми е призрачен. Явно е купувал отсъствието си като бащина фигура като е давал пари. Така, че изглежда на София не и е било никак лесно и не се учудвам, че може и да има някакви последствия за психиката и тя.
Виж целия пост
# 45 498
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Да, чудовище, сигурно даже не осъзнаваш колко си прав/а. Направете си труда да прегледате записите, като следите секундите и минутите. В доста от случаите започва разговор межди обитателите на хижата, записа “прескача”, липсват 30-40 секунди и така. На едното място беше прекъснат разговор започващ с “ще ходим в…”. И това са само единични примери. На друго място след прекъсване пак , ИК “изскача” по средата на картината. Също в един запис от последния ден се чува как смятат да купуват играчка за правене на топки за сняг. Наистина на едно място се вожда замазана човешка фигура, която отива наляво . Ако това е да са “манипулирани”значи са такива.
В хижата постоянно да идвали доста хора, така се оказа. До момента не направиха обществено достояние подобен запис, но показаха “поклони към ИК”. Съмнение будят и реплики, които се чуват ясно като “ще излизаме още няколко пъти”, “няма да останат” и други. Бях пуснала линкове на човек, който прослушва записите с програма,прегледайте ги.
Виж целия пост
# 45 499

В хижата са работели доброволци!
]


Е какво са работели тези доброволци...
Виж целия пост
# 45 500
Ивка, те записи не гледат и снежинки не броят.
На тях прокурорът им каза, че има секта, педофилия и самоубийства и това им е напълно достатъчно.
Виж целия пост
# 45 501
Да, не-търсенето на кемпера и най-вече откъслечните записи(те имат с месеци назад, справка поклоните.) които прекъсват много удобно навсякъде, а те са със сензори на движение, някъде при видимо абсолютно движение просто се местят с десетки секунди напред.. тези две нещат крещят, че се крие нещо.
Виж целия пост
# 45 502

В хижата са работели доброволци!
Е какво са работели тези доброволци...
И аз това се чудя...
Но това са думи на Пламен при проверка в хижата. Очевидно не са били само шестимата в хижата, той казва.. общо към 20 човека.
Виж целия пост
# 45 503
Е, стига, де. Сега пък СА майка-героиня я изкарахме. Да, грижила се е за 2-те деца, едното с шизофрения, но не е работила и не е имала финансови затруднения никакви. Има жени, които се грижат за 2 деца, едно с увреждания и работят, защото нали...
Иначе, че бащата само е развивал бизнеса и не се е интересувал от семейството много - много, съм съгласна.
Както и че СА има проблеми и е била в доста уязвимо положение, когато ИК я е манипулирал. Ама тя е основния виновник за случилото се с ВА, не мога да я оправдая, колкото и да й е било трудно.
Каквото и да е пушил важното е че е имало проблем. Това го каза София, имало е оплакване от училище, че е тормозил съученици, не го отрече и самият Валери и майка му е търсела начин да го спасява. Какво и било и на нея само тя си знае - дъщеря с шизофрения самоубила са, син първо със сериозен здравословен проблем, сепсис ако се не лъжа и по болници, после с промени от наркотици и баща...странна птица бих казала. Защото имам чувството, че тази жена през цялото време се е борила сама. Този баща ми е призрачен. Явно е купувал отсъствието си като бащина фигура като е давал пари. Така, че изглежда на София не и е било никак лесно и не се учудвам, че може и да има някакви последствия за психиката и тя.
Виж целия пост
# 45 504

В хижата са работели доброволци!
]


Е какво са работели тези доброволци...

Ония са правели нищо, ама от сърце, а тия са им помагали. Доброволно.

Шокк, ето ти Валери:

Цитат
Това, което казва майка ми, в интерес на истината, частично е вярно. Аз пушех трева, марихуана. Вземал съм и... това, което казва също за тестовете, което те ми правеха тестове, също беше вярно. Важно е да се уточни, че никога не съм вземал хероин или не съм бил на някакви тежки наркотици, защото тя казва "синтетика". Синтетични канабиноиди съм пушил, защото исках да продължа да пуша марихуана и това нещо не се случваше лесно, тъй като те ме следяха. Тяхното притеснение на родителите ми основно беше свързано с това, че сестра ми, която доста бегло беше спомената, имаше параноидна шизофрения. И те абсолютно логично хората се притесняваха, че и аз също мога да развия такава, което си е логично притеснение. Та това се случва... аз се запознах точно покрай въпросните ми експерименти с психеделици... се запознах с Калушев", разказва Валери.
От тук:
https://dnes.dir.bg/obshtestvo/valeri-za-mayka-mu-sofiya-dade-1- … zapochnah-na-15-g

А ето ти и майка му:

Цитат
Синът ми от марихуаната мина на синтетика, бях много щастлива, че беше при Иво. Да приемем, че аз съм майката дзвер и будистка с промит мозък, не му хванах вяра на това момче. Той ги срина психически."
Oт тук:

https://clubz.bg/171061

За повече подробности ще трябва да гледаш интервюто, което явно не си гледал.


Никога не е бил на тежки наркотици, за съжаление на наричащите го наркоман.
Виж целия пост
# 45 505
Той ги бил сринал психическо, защото явно не е искал, вече да си играйка с тях. И е спрял да точи пари от баща си, пак за тях.
И като краен резултат се е спасил. Ами определено е бил по-умен от останалите, а е имал и донякъде адекватен баща, който го е подкрепил. Също като бащата на другото дете на РА, и бабата и дядото на Леон.

пп. Според разни справки, Ивей е работил само около 2 г. в МФ, неясно в коя дирекция. За толкова време НЕ се става добър експерт и професионалист. Толкова по този въпрос.
Виж целия пост
# 45 506
Медиите писаха, че Ивей е работил като данъчен експерт в МФ. Няма друга информация.
Всичко за Ивей се базира на профилът му в Линкедн. Няма никакво инфо за него. Нито в източници на български, нито на английски.
Виж целия пост
# 45 507
Ти да видиш....във форум на майките се защитава употребата на наркотици.....Иначе мнооого морал, много нещо....Едно лудо набиване на кончета.... Не знам що се хабят напоследък да се борят с наркодилъри и теафиканти.Я виж , то нищо лошо няма да дръпнеш нещо.Сега какво ли няма...Ей така , за душата...То по една две цигари дневно, или нещо малко не те прави наркоман...Мале, мале...после питат е кой ще си даде детето в гората при чичаци...
Виж целия пост
# 45 508
Значи сигурна съм, че и един запис не е изгледан както трябва за да се каже,че няма манипулация. Отделете си едни 20на минути от живота и прегледайте например това. На 01.02 джипа идва в 13:54:20 часа , спира отпред  /и точно когато нещо се товари разтоварва / и после прекъсва и почва на 13:56:20,  изрязани са 2 минути:
https://youtu.be/_3fXxd7Wmew?is=5v6rHJNpOY4rNObF
Това е само един пример.
Виж целия пост
# 45 509
Окей Флоресита, вие знаете ли какво е "синтетичен кабиноид", което наричат синтетичен хашиш или Х? Знаете ли, от клипчетата на хора които са в полузаспало състояние на улицата в България, някой не са на фентанил, ами именно на така наречения "синтетичен кабиноид" или на другото там синтетично където го пушат бонзай. Доста трупясващ наркотик, от една дръпка прави хората мармалад, силно пристрастяващ е. Това ли наричате "не-тежък наркотик"? "Грам синтетичен хашиш е търгуван сред ученици за 50 лева. Наркотикът е особено опасен, защото води до тежка абстиненция и дори еднократна доза е с негативи за психиката. Той присъства в списък 1 на високорисковите наркотични вещества." Аз лично съм имал приятели зависими и моля моля, не го бъркайте с "трева" и ефектите от нея. Слуховете е, че е напръскан с нещо като отрова за хлебарки. https://za-edin-chist-jivot.org/items-1/%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B3 … 1%87%D0%B0%D0%B9/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия