Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 540
  • 45 551
# 45 525
Шок, в началото твърдяха, че въобще няма налични записи, после изведнъж се чудиха дали ще могат да ги възстановят, после изнесоха театърът с техните сглобки от записи. Оказа, че има и доста архиви. Та нищо чудно да си има запис от там, просто да не е публичен. Ако на този запис се вижда, че не се убиват сами, едва ли ще види бял свят. Може да е бил унищожен още като са обезопасявали района , кой може да каже? Никой не знае какво са обезопасявали 4 часа. Ако пък имаше запис на който се самоубиват, щяха да се похвалят досега. Та не се знае. 
Интересно е също какво има на записите от къщата в Българи, както и от къщата на Деян. Никой не знае засега. И за кемпера имат записи.
Виж целия пост
# 45 526
Не знам откъде си вадите заключенията колко хора в какво вярват, но аз навън, в реалността, извън тая тема не познавам нито един човек, който да вярва на официалната версия. С когото и да съм се заговаряла по темата , включително с хора извън приятелски кръг, понякога случайни,  нито един не е вярвал.
Виж целия пост
# 45 527
Рокет ами питам и за двете, как едновременно липсват данните само от тази камера(ако е била една), това е по-голямата мистерия , ако е изгоряла нали данните се пазят на някакъв клауд или сървър, само този сървър с точно тази камера ли е изгорял, изчезнал.. а всички други са записали неща? Ако е била на фасадата и е изгоряла само тя, не ми казвайте, че само нейният източник на данни и той, само той е изгорял, а другите източници си ги пазят месеци наред. По-голяма логика има, да са я премахнали именно нея, да не се гледа дали се самоубиват, но тогава биха и теглили един куршум, няма да чакат евентуално да изгори. Изобщо с голяма мистериозна прецизност липсват само данните от тази камера, на фона на хаотичният пожар, спирането на тока, разхвърляните дрехи, гилзи и подпалените палети, а другите са си записвали месеци наред.
Виж целия пост
# 45 528


Майка му каза, че Слънцето го е излекувал от тревата за нула време - месец ли беше или два. Тоест чист като сълза е бил.

Много си нагласяш всичко

Няма наркоман, излекуван за месец. Демек, не е имало какво да му се лекува. Но пък са будалкали майка му, че да им дава пари.
Няма  излекуван зависим .Има зависим в ремисия..
Виж целия пост
# 45 529
Интересно е също частните камери, които събраха и върнаха с изтрити записи, какво са имали налично като записи.
Виж целия пост
# 45 530
Shockkk, аз ти казвам технически как стоят нещата, спрямо моят личен опит и знания.
Не е нужно записите да са на клауд. Може да са на физически устройства.
Камерите от своя страна могат да се достъпят на живо по всяко време, от всяка точка през апликация.
Аз не ти казвам какво се е случило, казвам ти, че технически е възможно конкретно тази камера/и да са нагласени на отделно устройство, което да е случайно или умишлено повредено.

Не знам за теб, но аз лично виждам, как докато тримата вървят из двора, от прозореца на мазето излиза дим. И да, за мен товс е дим, а не изпарения от сняг. Това ми показва, че те са били там в началото на пожара и не изглеждат особено изненадани или притеснени. Та в тази връзка, ако ме питаш за лично мнение, да смятам, че може те да са унищожили това устройство, защото са знаели къде записва.

Твоята теза ще е, че някой друг (убийците) са го унищожили. Или че някой крие записите.
Виж целия пост
# 45 531
А да ви е минавало през ум, че е възможно да гори камина на пелети и от там да са димът и светлината? Логично е камината да е в мазето.
Виж целия пост
# 45 532
Очевидно, ВА не е наркоман. Завършил си е образованието, сега си работи. Не го е излекувал ламата, просто защото не е имало какво да лекува. Но пък, е завлачил милион от вярващата в лами, женица.
Виж целия пост
# 45 533
А да ви е минавало през ум, че е възможно да гори камина на пелети и от там да са димът и светлината? Логично е камината да е в мазето.
Викаш у всички дето се греят на камини яко пушек! Можее!
Виж целия пост
# 45 534
Очевидно, ВА не е наркоман. Завършил си е образованието, сега си работи. Не го е излекувал ламата, просто защото не е имало какво да лекува. Но пък, е завлачил милион от вярващата в лами, женица.
Майката и самия Валери казват, че е вземал наркотици, вие казвате, че лъжат ли?
Виж целия пост
# 45 535
И докато бичи камината, те стоят отвън.
Виж целия пост
# 45 536
А да ви е минавало през ум, че е възможно да гори камина на пелети и от там да са димът и светлината? Логично е камината да е в мазето.
Това се казва котле на пелети, няма прозорец и определено не дими, защото димът излиза през комина.
Камина на пелети има, но е подходяща за малка квадратура, а не за цяла хижа.
Виж целия пост
# 45 537
Рокет ами питам и за двете, как едновременно липсват данните само от тази камера(ако е била една), това е по-голямата мистерия , ако е изгоряла нали данните се пазят на някакъв клауд или сървър, само този сървър с точно тази камера ли е изгорял, изчезнал.. а всички други са записали неща? Ако е била на фасадата и е изгоряла само тя, не ми казвайте, че само нейният източник на данни и той, само той е изгорял, а другите източници си ги пазят месеци наред. По-голяма логика има, да са я премахнали именно нея, да не се гледа дали се самоубиват, но тогава биха и теглили един куршум, няма да чакат евентуално да изгори. Изобщо с голяма мистериозна прецизност липсват само данните от тази камера, на фона на хаотичният пожар, спирането на тока, разхвърляните дрехи, гилзи и подпалените палети, а другите са си записвали месеци наред.
Мен най-много ме порази записът от камера Горна верига на 02.02, 10:40. Точно тук щеше идеално да се види, че няма нови следи от гуми на разклона за хижата. Но записът е замъглен! Никой друг запис не е замъглен, ако е бил скреж, трябвало е да покрие поне още някоя от другите камери. Това за мен е безспорна манипулация, която е никакъв случай нямаше да бъде направена, ако нямаше чуждо присъствие.
И сега ако се започне с вулгарните изрази или НПО-тата или с "а вие бихте ли оставила детето си...", значи съм на прав път ☝️
Виж целия пост
# 45 538
Shockkk, аз ти казвам технически как стоят нещата, спрямо моят личен опит и знания.
Не е нужно записите да са на клауд. Може да са на физически устройства.
Камерите от своя страна могат да се достъпят на живо по всяко време, от всяка точка през апликация.
Аз не ти казвам какво се е случило, казвам ти, че технически е възможно конкретно тази камера/и да са нагласени на отделно устройство, което да е случайно или умишлено повредено.

Не знам за теб, но аз лично виждам, как докато тримата вървят из двора, от прозореца на мазето излиза дим. И да, за мен товс е дим, а не изпарения от сняг. Това ми показва, че те са били там в началото на пожара и не изглеждат особено изненадани или притеснени. Та в тази връзка, ако ме питаш за лично мнение, да смятам, че може те да са унищожили това устройство, защото са знаели къде записва.

Твоята теза ще е, че някой друг (убийците) са го унищожили. Или че някой крие записите.

Моята теза е, че някой крие записите. Просто доста прецизно са унищожили само това устройство, изобщо за какво им е? Нали мотивът би трябвало да е да екзитнат, последващите им действия не говорят за голяма прецизност, разпиляни гилзи, дрехи, да не говорим и за листчетата които се намериха, стаята която остана, фалосите, записките не са замаскирали, най-големият им дерт е бил, как ще се види че си дърпат спусъка ли? Напротив, ако са били самоубийци, това би успокоило близките им.. Най-малкото да знаят, че има запис си отиват, а не да се мята кал. Ами роднините на Ивей, Дечо и Пламен? Ако ИК е знаел какво ще последва и е предупредил майка си да "не вярва на нищо каквото чуе" те Ивей, Дечо и Пламен явно не им е било пукало, че ще ги набедят за сектанти и педофили и роднините ще страдат страшно, не са им написали нищо такова, ама прецизно са ликвидирали камерата и записите как просто си теглят куршума.
Виж целия пост
# 45 539
А да ви е минавало през ум, че е възможно да гори камина на пелети и от там да са димът и светлината? Логично е камината да е в мазето.
Това се казва котле на пелети, няма прозорец и определено не дими, защото димът излиза през комина.
Камина на пелети има, но е подходяща за малка квадратура, а не за цяла хижа.
Има котли,които са за големи сгради на пелети. ХЕФЕСТ имат такива, за хотели офис сгради, хижи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия