Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 502 692
  • 45 958
# 45 945
Той е бил свикнал да се занимава само с момчета.
Едно момиче и то на по-голяма възраст, веднага ше се усети, че нещо не е както трябва и ще стане панаир. Вероятно и по тази причина я е върнал толкова бързо. Може да е усетил и че няма да може да и промие мозъка, както на другите.
А може и да е имало флирт между Ники и Теа. Както знаем хетеро връзките в групата са били меко казано нежелани!
Виж целия пост
# 45 946
За всяко дете ,най- нелепо е, като го срещне възрастен,  да го пита " как върви училището", за всеки възрастен- да се замисли над странна ситуация с дете!
Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?
Как пък, са се опазили от любопитни очи!?

Нем може другите мъже, да са били тооолкова заслепени от ламската светлина, че да не знаят колко е нерегламентирано това.
Имали са контакти.
Виж целия пост
# 45 947
Е, ако броим Майсторова и Майсторов, имали са контакти, да.
Виж целия пост
# 45 948
С кого толкова са имали контакти? С 25 деца съученици може би? Плюс няколко съседчета или деца от спортен клуб?
Виж целия пост
# 45 949
Цялата работа била пунта мара, ама главен спонсор им е кмета на София, НАКЗТ е с име "Национална агенция" и е имала договор с държавата, имат 19 пунта мара оръжия включително полуавтоматични. Не били пещерняци, ама Атанас Русев пише, че били едни от най-добрите подводни водолази в света. Всичко им е страшна пунта мара.
Виж целия пост
# 45 950
За всяко дете ,най- нелепо е, като го срещне възрастен,  да го пита " как върви училището", за всеки възрастен- да се замисли над странна ситуация с дете!
Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?
Как пък, са се опазили от любопитни очи!?

Нем може другите мъже, да са били тооолкова заслепени от ламската светлина, че да не знаят колко е нерегламентирано това.
Имали са контакти.
Данни за това??
Две снимки и няколко разказа на жълти хора???

И, като са имали контакти, те къде са бляли???
Виж целия пост
# 45 951
Според мен Кашушев е имал някакво психично разстройство  от малък,може би депресивно-нарцистично добре затрупано с героични напъни .Майка му 100 про е наясно...Завлякъл е банда проблематични типове за поклонници .Защото за тия мъже нищо се не знае ,нямат приятелки ,нямат жени ...нищо ...освен една  платонична приятелка на Ивей отпреди 15 години.
Децата ги е взимал от малки за да ги моделира и си е внушавал ,че са прерожденци ...то половината ол тайм велики лами се преродиха в София -град.
Иначе е бил педантичен и честен и морален според неговите представи ,но не се съмнявам ,че е бил манипулативна гад настровал е децата срещу семействата им
Изградил си е семейство с чужди деца,което го боготвори .Може и да не е отработил непокритите високи изисквания от майка си.
С баща си е бил близък ,може би затова се влошава след като смъртта му.
Ненавиждал е хора с кариери и префесии.Ползвал ги е само за приношения.
Виж целия пост
# 45 952
Старлинка си го е включил Калушев. Видял е, че ония са се избили, и се е гръмнал и той. Ако не бяха, нямаше да се учудя да се върне и да ги довърши. Няма как да установят с абсолютна точност кога точно са убити, при тези температури.

Изключително грозен, циничен коментар към трагично загинали хора, сред които и дете.

Трагично загинали в случая са само децата! Другите са самоубийци и убиец на деца! Съжалявам, ако наранявам чувствителната Ви душа, но не изпитвам симпатии нито към самоубили се сектанти, нито към убиец на деца!
Виж целия пост
# 45 953
За всяко дете ,най- нелепо е, като го срещне възрастен,  да го пита " как върви училището", за всеки възрастен- да се замисли над странна ситуация с дете!
Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?
Как пък, са се опазили от любопитни очи!?

Нем може другите мъже, да са били тооолкова заслепени от ламската светлина, че да не знаят колко е нерегламентирано това.
Имали са контакти.
Данни за това??
Две снимки и няколко разказа на жълти хора???

И, като са имали контакти, те къде са бляли???
Какви данни искате, разпечатки на телефонни разговори ли, или да дойдат хлапета, с които се познават и са си комуникирали ,  за да се обясняват точно тук в бг.мама.
Виж целия пост
# 45 954
Как твърдиш , че са имали, тогава?
Аз твърдя, че са нямали, със същата тежест!
Виж целия пост
# 45 955
https://youtu.be/67UBIThWT0w?is=LdW9343X14rm2KbO
Ей го Митов по темата за Петрохан.

Защо РА иска да става управител на НПО-то? Идеи?
Кой друг? Идеи?
А идеи каква дейност ще има НПО-то?
Виж целия пост
# 45 956
чудовище, а тогава защо са боядисвали коридора ,като спокойно може да му ударят клечката. Не си ли противоречите? Хем не искали да живеят повече в къщата щото ще се самоубиват, но боядисали за да скрият “чудовищни неща”,  вместо да запалят и там.
Виж целия пост
# 45 957
Как твърдиш , че са имали, тогава?
Аз твърдя, че са нямали, със същата тежест!
Е, сега пък..нали само си го мислехте : "Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?"Thinking
Виж целия пост
# 45 958
Как твърдиш , че са имали, тогава?
Аз твърдя, че са нямали, със същата тежест!
Е, сега пък..нали само си го мислехте : "Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?"Thinking

В писмената реч фразата “мисля, че...“ е  маркер за позиция и носи тежестта на твърдение, а не на колебание.
Търсенето на семантични заяждания, говори доста добре за това как се измества фокусът в темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия