Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 520
  • 771
# 555
Дано не се забави много, както казвате, че има опасност, защото са подаръци за рождения ден на ММ. Нищо, пуснах и втора с още няколко неща за него....Дано нещо пристигне преди 10-ти.
Виж целия пост
# 556
Някой беше препоръчал безжична мишка. Мислех си, че съм я запазила, но уви .... Та ако може линк на такава, от която сте доволни ще съм изключително благодарна
Виж целия пост
# 557
Такава,но в бяло бях поръчвала на детето,свързва се без проблем с блутут на таблета му самсунг.Има няма почти година работи без проблеми,ползва се ежедневно по час-два зависи какво прави на него.
https://share.temu.com/VoCgC6Y8aAB
Виж целия пост
# 558
Някой беше препоръчал безжична мишка. Мислех си, че съм я запазила, но уви .... Та ако може линк на такава, от която сте доволни ще съм изключително благодарна
https://share.temu.com/xmlRSSu8cTB с индикатор за батерия и зарядна батерия.
https://share.temu.com/fuLGnghljFB и тази също
По старите ми са от повече от година такива зарядни, но в момента не ги намирам.
Тези ги ползвам ежедневно за работа, издържат поне месец и половина, на непрекъсната употреба преди да искат зарядка.
Виж целия пост
# 559
Не, няма. Можеш дори веднага преди да си събрала целия да го ползваш. Първите дни е малък, към края значително нараства
Пак по този въпрос. Тази сутрин ми даде 36 от 48 евро от конуси "тука има, тука има". Но докато променям артикули из количката изчезна от количката и остана само сумата. Как да проверя дали ще ми върне кредит следващите дни?
И не ми се връща с claimcredit.
Къде се отваря да си събереш всичко
Просто не мога да го намеря ако не го даде пак случайно.
А искам да си взема бонусите.
Виж целия пост
# 560
До миналата година, докато имах връщане на кредит влизах в офертата през промоции.
Другият вариант е да изпишете в търсачката claimcredit"
Виж целия пост
# 561
Днес пак ми даде оферта за кредит 20 от 40. Всъщност е 20 от 45. Чудих се какво да поръчам, че нали се оплаках вчера, че не ми дават офертите, които обещават в приложението. Та гледах да е нещо около 40 евро, но да не е с голяма отстъпка от търговеца, че щеше да ме е яд. Поръчах една помощна масичка за хола, да си държим лаптопите, зарядни и разни папки с документи. Сега тръпна как ще си я получа, че кашонът ще е обемист и не помислих за това. Поне не идва по суша.
Ето такава, дано не е много боклучава. Кредитът е на 3 вноски преди идване и 4 след.

 https://share.temu.com/e4buUnIOCnB
Виж целия пост
# 562
Пуска корекция на цената, след като от няколко дни отказва, вижте си поръчките.Relieved

FreakOnALeash, изглежда супер, снимай като дойде и я сглобиш. То ще е на модули, вероятно, така че с бг пощи, няма как иначе.
Не е ли скъпа обаче? 76лв.грубо, то за толкова има и тук...
Виж целия пост
# 563
Пуска корекция на цената, след като от няколко дни отказва, вижте си поръчките.Relieved


Не, че отказва, а не всеки път има намалена цена, че да вземеш корекцията.
Виж целия пост
# 564
Да. Не забравяй да влизаш всеки ден да си взимаш съответния кредит. Ако пропуснеш, губиш за деня.
Аз явно съм чукча, вчера пуснах с кредит поръчка. Даде ми 72 цента, потвърдих. Днес обаче няма други кредити. Викам с claimcredit, нищо от оставащата част.
Грешката ми беше, че търсих в начална страница на търсачката. А става в чат с бота от настройки.
Пак Ви благодаря. Пиша го за някой заблуден като мене, да се на чуди къде да търси кредит.
Виж целия пост
# 565
Пуска корекция на цената, след като от няколко дни отказва, вижте си поръчките.Relieved

FreakOnALeash, изглежда супер, снимай като дойде и я сглобиш. То ще е на модули, вероятно, така че с бг пощи, няма как иначе.
Не е ли скъпа обаче? 76лв.грубо, то за толкова има и тук...

Има малки корекции, да, проверете!

Абе знам, ама нали с връщане на кредит я взех, та цената доста пада. Баща ми беше взел за около 40 лева такава при разпродажба в Айко миналата година, но сега са доста по-скъпи. А и да не се мина с кредита, де, да съм се отчела ако не ми пусне пак. Припомням си старите времена. Laughing
Виж целия пост
# 566
Да. Не забравяй да влизаш всеки ден да си взимаш съответния кредит. Ако пропуснеш, губиш за деня.
Аз явно съм чукча, вчера пуснах с кредит поръчка. Даде ми 72 цента, потвърдих. Днес обаче няма други кредити. Викам с claimcredit, нищо от оставащата част. Къде бъркам. На кредити в профила като отворя, няма кредит. Може ли понеже поръчката не е изпратена, а се събира?
Дай екранна снимка.

БГ пощи изпращат sms. Някой питаше.

За събиране на кредита пиша заявете кредит. Точно тези думи.
Виж целия пост
# 567
Изтървах темата този месец, още 10 страници имам да мина...

Престраших се и поръчах дреха от тему, комплект анцуг, по описание в етикета и сайта 85% памук, точно отговарящ по таблицата размер, както е показано свободно стоящ за стандартна фигура. Материята не лигавее, пада тежко и стои добре. Одобрих, ще си проличи нататък
https://share.temu.com/013CUYnO8mB

Щурмувам моята слабост - цял бански.
От 7 бр поръчани, 5 бр върнах.
Чакам още 6 броя

Оставих:
https://share.temu.com/6DRoQyL3ywB
Отговаря на размер посочен по таблица, подходящ за стандартна фигура, цветово стои добре. Изцяло подплатен, но с бяла подплата, която при взиране долу изрезката за краката може да се забележи шева с иглата. Като цяло ок

https://share.temu.com/0b2A5U5DSCB
Хубава материя, изцяло подплатен, кройката обгръща, точен размер по таблица, изчистен и стилен десен.
Бързо се изчерпва, щом заредиха веднага поръчах и светло синьото

Върнах:
https://share.temu.com/JHewCGSVsUB подплатен само предница, отзад си прозира

https://share.temu.com/hjjenjQLwkB
Изцяло подплатен, но отзад прозира, лицевия плат е тънък, отпред  с декорациите се създава плътност. Отговаря на размер, но сякаш е за висок човек

https://share.temu.com/BQukponbmyB
Може да се сметне за умален с номер, в бюста много личи, има нещо несъразмерно в дължината. Презрамките нямат поддръжка, орнаментите от страни са много ефектни. Телта горе при бюста не ми хареса, изцяло подплатен.
Ако не са изрезките отстрани за ефект не би привлякъл вниманието ми, затова го върнах

https://share.temu.com/WBVlNoR8dcB

 https://share.temu.com/muwaAXUAvSB
От последните два линка само отворих и затворих. Лигава материя, бялото сивее и в комбинация с цветовете е ужасно.

Следващите за оглед и преценка пътуват.

Връщах и аз сутиени, пак ще пробвам.

Смятам да преслушам памучните ризи



Аааа, проектора го пуснах в действие, страхотен, лесно се настройва. Излезе ми 65 евро
https://share.temu.com/LCtGobu179B
Виж целия пост
# 568
Някой поръчвал ли е смарт часовник изчетох доста, но немога да реша кой да взема все още …
Виж целия пост
# 569
Да. Не забравяй да влизаш всеки ден да си взимаш съответния кредит. Ако пропуснеш, губиш за деня.
Аз явно съм чукча, вчера пуснах с кредит поръчка. Даде ми 72 цента, потвърдих. Днес обаче няма други кредити. Викам с claimcredit, нищо от оставащата част. Къде бъркам. На кредити в профила като отворя, няма кредит. Може ли понеже поръчката не е изпратена, а се събира?
Кредитът се събира само през приложението. В десктоп не става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия