Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 477
  • 771
# 600
За пръв път ми липсва артикул от поръчката. Искат видео или снимка на пратката като съм я получила, аз естествено нямам. Оплаках се на бота и сега щели да проверят и евентуално да ми възстановят сумата. Някой в подобна ситуация, възстановяват ли сумата.
Дадоха ми купон за 20% отстъпка, но аз такава не искам. Искам да ми възстановят сумата.
Аз имах такъв случай и отговора им беше,че продукта  е изпратен и не ми възстановиха сумата.Дано при вас има друго решение.
Виж целия пост
# 601
Значи вече трябва да снимаме unboxing всеки път
Виж целия пост
# 602
На мен през декември нищо не ми искаха. Пратиха директно същия артикул.

Поръчах вчера компресионни ботуши за масаж и вибро платформа. Днес платформата е вече шипната. Да не повярваш.
Виж целия пост
# 603
Кристи, сподели после мнение за ботушите, моля те. Аз от вибриращата платформа съм много доволна.
Виж целия пост
# 604
За пръв път ми липсва артикул от поръчката. Искат видео или снимка на пратката като съм я получила, аз естествено нямам. Оплаках се на бота и сега щели да проверят и евентуално да ми възстановят сумата. Някой в подобна ситуация, възстановяват ли сумата.
Дадоха ми купон за 20% отстъпка, но аз такава не искам. Искам да ми възстановят сумата.
На мен не ми възстановиха сумата. След проверка в склада им - артикулът бил изпратен. Беше за една сапунерка, смешно малко пари. Но с отказа си ме ядосаха и постигнаха следното: Събрах и върнах абсолютно всичко, което бях оставила, защото е евтино, въпреки, че не е било каквото съм очаквала. Счупените или с дефекти артикули рекламирах и също върнах. Виках си: "Айде сега, няма да се занимавам да връщам за 2-3 лв.". И като казвам всичко... ВСИЧКО! Възстанових си доста добра сума.
Виж целия пост
# 605
На мен с claimcredit ми даде за поръчка над 40€ ми връща 36€ за 7 дена.Събирам си ги все още,за първи път имам такава оферта.Поръчах една въртяща детска етажерка за книги,ще дам отзив като пристигне.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 606
Кристи, сподели после мнение за ботушите, моля те. Аз от вибриращата платформа съм много доволна.
Не съм Кристи, ама ние поне от ботушите сме много доволни. Не помня дали не бях писала отзив в някоя от старите теми. Тези са нашите: https://share.temu.com/PXvY6vvi80B .Под 100лв съм платила за тях.
Виж целия пост
# 607
Кристи, сподели после мнение за ботушите, моля те. Аз от вибриращата платформа съм много доволна.
Не съм Кристи, ама ние поне от ботушите сме много доволни. Не помня дали не бях писала отзив в някоя от старите теми. Тези са нашите: https://share.temu.com/PXvY6vvi80B .Под 100лв съм платила за тях.
Как разбра кой номер да поръчаш?
Виж целия пост
# 608
Ами те са само 2 размера М и Л . Взехме по-големия. Лично аз ги ползвам с най-лекото стискане и пак ми идваше хард , особено в началото,но после се свиква.
Виж целия пост
# 609
То и аз мога да им искам видео как са го сложили в пакета, както те ми искат видео.
Виж целия пост
# 610
Имах казус с липсващ артикул,  едни.обици.  Върнаха ми парите,  но беше мин год
Виж целия пост
# 611
За пръв път ми липсва артикул от поръчката. Искат видео или снимка на пратката като съм я получила, аз естествено нямам. Оплаках се на бота и сега щели да проверят и евентуално да ми възстановят сумата. Някой в подобна ситуация, възстановяват ли сумата.
Дадоха ми купон за 20% отстъпка, но аз такава не искам. Искам да ми възстановят сумата.
Случвало ми се е. И с двата големи сайта реакциите бяха адекватни. Единият директно премахна куриера и спря да праща мои пратки с него. Другият също намалиха пратките с този куриер.
От самите куриери нямаше смислени реакции и доказателства за наказани или уволнени служители. Само празни приказки.
Виж целия пост
# 612
Сега пак питах бота какво става с артикула ми, въпреки, че видях, че са ми отказали да ми върнат парите и ми предложи да ми го изпратят отново без допълнителни такси. И аз се съгласих.
В момента пише пратка 1 доставено, Пратка 2 в процес на избиране.
Та явно ще ми го изпратят пак (става въпрос за едно портмоне).
Виж целия пост
# 613
Кристи, сподели после мнение за ботушите, моля те. Аз от вибриращата платформа съм много доволна.
Не съм Кристи, ама ние поне от ботушите сме много доволни. Не помня дали не бях писала отзив в някоя от старите теми. Тези са нашите: https://share.temu.com/PXvY6vvi80B .Под 100лв съм платила за тях.
Много интересно. При какви показания ползвате тези ботуши?
Виж целия пост
# 614
За лимфодренаж се ползват. Има ги по естетичните студия в Бг
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия