


"Нефритът" беше изключение, исках да го гледам заедно с вас, а не след 5 месеца примерно да пиша за нещо, което отдавна вече сте коментирали. Преборих се с търсачката на MDL и за последния месец изгледах толкова страхотни филми, че не е истина.
"Нефритът" беше изключение, исках да го гледам заедно с вас, а не след 5 месеца примерно да пиша за нещо, което отдавна вече сте коментирали. Преборих се с търсачката на MDL и за последния месец изгледах толкова страхотни филми, че не е истина.





, а толкова се надявах все пак че ще има. 
, а толкова се надявах все пак че ще има. 
, още повече, че го бяха вече снимали (доколкото помня).



Срамежливи били, ама друг път 
https://www.instagram.com/reels/DXMf6j3iFsa/
https://www.instagram.com/reels/DTVh18iCcUP/ Препоръчани теми