Политиката на България - епизод осем

  • 328 209
  • 15 198
# 15 165
Това с маслото дето сме изяли няколко тона, в които нямало грам мляко, означава, че у нас могат да се вършат всякакви измами. То дори не е било смес масло и маргарин примерно. И глобата от 300 хил., евро няма да върне на никой човек здравословните последствия, задето сме яли пълен боклук.

Евтино е било иначе, да. Одобрено Simple Smile
Виж целия пост
# 15 166
Външната ни микробиоложка -„Радвам се, че живея в страна, в която жените могат свободно да избират облеклото си. Като всяка една жена политик мога спокойно да изразявам себе си чрез облеклото си също.“ На въпрос дали изразяването й не противоречи на Протокола, ми не. Тя имала право на “себеизразяване”.
Вече съм абсолютно убедена, че правителството е започнало реформи в ДА. Съкратили са отдел Протокол във МнВР. Е, то от някъде трябва да се започне Simple Smile
Виж целия пост
# 15 167
Указания на Донев до министрите за бюджета - максимален осигурителен доход 2300; минималната заплата се замразява; държавните служители (без тези по ЗМВР и ЗОВС) осигуровки 80:20. https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/kabinetut-zamrazyav … v2_a1demo0dzs85iw
Виж целия пост
# 15 168
Външната ни микробиоложка -„Радвам се, че живея в страна, в която жените могат свободно да избират облеклото си. Като всяка една жена политик мога спокойно да изразявам себе си чрез облеклото си също.“ На въпрос дали изразяването й не противоречи на Протокола, ми не. Тя имала право на “себеизразяване”.
Себеизразила се е като кол-гърл, ако това й е била целта, успяла е.
Виж целия пост
# 15 169
Е, ама как ще пипнат МВР-то Grinning
Виж целия пост
# 15 170
Я споделете какво става с грижовната кошница? Пазарувате ли? Май маслото било палмово, ама нали е с грижа...яжте!

Ама маслото от сега ли е? По време на Радевото почти двумесечно правителство? Има за какво да се захапе правителството, но вече с фантазиите се прекалява.
Виж целия пост
# 15 171
Ахахахахаха.

Виж целия пост
# 15 172
Я споделете какво става с грижовната кошница? Пазарувате ли? Май маслото било палмово, ама нали е с грижа...яжте!

Ама маслото от сега ли е? По време на Радевото почти двумесечно правителство? Има за какво да се захапе правителството, но вече с фантазиите се прекалява.

Христанов ги преследваше такива, а Радев им назначи хората за министри. Няма оправдания в случая.
Виж целия пост
# 15 173
Защо без МВР и МО? Защото им вдигнаха сто пъти заплатите миналата година и все са им ниски?
С бодри крачки към социализЪма. И тогава шапкарите бяха отделна планета.
Виж целия пост
# 15 174
Защо без МВР и МО? Защото им вдигнаха сто пъти заплатите миналата година и все са им ниски?
С бодри крачки към социализЪма. И тогава шапкарите бяха отделна планета.
Е, веднъж им ги вдигнаха миналата година, тази не можаха.
МВР-то ги спасява, че се движат в комплект с армията, а там недостигът на кадри, за разлика от полицията, е огромен и ако им намалят заплатите, сума ти народ ще напусне.
Виж целия пост
# 15 175
Я споделете какво става с грижовната кошница? Пазарувате ли? Май маслото било палмово, ама нали е с грижа...яжте!

Ама маслото от сега ли е? По време на Радевото почти двумесечно правителство? Има за какво да се захапе правителството, но вече с фантазиите се прекалява.

Христанов ги преследваше такива, а Радев им назначи хората за министри. Няма оправдания в случая.

Нищо не е уловил Христанов. Фирма се e оплакала. Та толкова за "хващането му". Тук се коментира с лошо проверката на мляко, но се пропуска, че това е припозната идея от на Христанов протежето. Трябваше обаче да подсигурят лаборатории.

Силоваците май се осигуряват различно и с повече. Аз очаквам освен конпенсация заради осигуровките да им дадат и клас прослужено време. Така де - да са като всички Simple Smile
Виж целия пост
# 15 176
Сън не спите заради Гюро Grinning

Релакс, няма да е той, нали е с отпаднала необходимост Wink

И аз не го разбирам. От хора, които плюят "жълтопаветния умнокрасивитет" и въобще няма да гласуват за кандидат на ППДБ. Що не си гледат Йотова, Вълчев, Семов.
Виж целия пост
# 15 177
Скрит текст:
Защо без МВР и МО? Защото им вдигнаха сто пъти заплатите миналата година и все са им ниски?
С бодри крачки към социализЪма. И тогава шапкарите бяха отделна планета.
Е, веднъж им ги вдигнаха миналата година, тази не можаха.
МВР-то ги спасява, че се движат в комплект с армията, а там недостигът на кадри, за разлика от полицията, е огромен и ако им намалят заплатите, сума ти народ ще напусне.
То и при ДА ще има доста напуснали, ако им сложат осигуровки и доходите намалеят. И сега има хора с по 800-900 евро заплати, представете си още надолу.
После ще се реве къде е държавата за това или за онова, пък бавно, пък бюрокрация. Без хора - толкова.
Ама щом са решили, нека, важното е Домусчиев да не вземе да загуби доход, че ще я закъсаме тогава.
Виж целия пост
# 15 178


И аз не го разбирам. От хора, които плюят "жълтопаветния умнокрасивитет" и въобще няма да гласуват за кандидат на ППДБ. Що не си гледат Йотова, Вълчев, Семов.

Тоест вие "плюете" само тези, за които ще гласувате, така излиза. Значи всички сте радевисти. Sunglasses
Виж целия пост
# 15 179
Разкри ме Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия