Политиката на България - епизод осем

  • 334 027
  • 15 513
# 15 465
Никъде не е казано, че промяна, реформа или нещо подобно води до положителен резултат. Като гледам докъде ни докараха реформите на предходните ...
Виж целия пост
# 15 466
Готино е , че скачат и винетките. едни 30% от всички...Wink
Виж целия пост
# 15 467
И тогава и сега се искаше рязане на разходите, не вдигане на приходите с още стригане на работещите на светло.
Виж целия пост
# 15 468
И тогава и сега се искаше рязане на разходите, не вдигане на приходите с още стригане на работещите на светло.
Гледам и в нета анстроенията са като тук.
Да си протестират тия дето го избраха.
Виж целия пост
# 15 469
Скрит текст:
И тогава и сега се искаше рязане на разходите, не вдигане на приходите с още стригане на работещите на светло.
Гледам и в нета анстроенията са като тук.
Да си протестират тия дето го избраха.
А тези, които не са го избирали, ще мрънкат, но ще плащат. Joy
Виж целия пост
# 15 470
По времето на бай Жан Виденов през 1995 г. бюджетния дефицит е бил 5.5% от БВП, а през 1996 г. достига 8.1%. Всички помним какво се случи през 1997 т.

Бюджетът на Румен Радев за 2026 г. е 5.7%. Това е само първата от ЧЕТИРИ години потенциален мандат.

Нищо не намеквам!
Виж целия пост
# 15 471
Като чета темата започвам да се питам аз ли не чувам правилно, или останалите чуват избирателно. И за осигуровките на силоваците и за автоматизма и т.н. Залагам на второто Simple Smile
Виж целия пост
# 15 472
Всички ще плащат.
Скрит текст:
И тогава и сега се искаше рязане на разходите, не вдигане на приходите с още стригане на работещите на светло.
Гледам и в нета анстроенията са като тук.
Да си протестират тия дето го избраха.
А тези, които не са го избирали, ще мрънкат, но ще плащат. Joy
Виж целия пост
# 15 473
Скрит текст:
И тогава и сега се искаше рязане на разходите, не вдигане на приходите с още стригане на работещите на светло.
Гледам и в нета анстроенията са като тук.
Да си протестират тия дето го избраха.
А тези, които не са го избирали, ще мрънкат, но ще плащат. Joy
А, не ще си живеят живота.
Няма да хукна никого да спасявам от спасителя му.Smirk
Виж целия пост
# 15 474
И тогава и сега се искаше рязане на разходите, не вдигане на приходите с още стригане на работещите на светло.
е те така ги разбират нещата. Рязане от работещите хора.
На тоя мунчо заплатата нали щеше да е 1770 евро?
Виж целия пост
# 15 475
Скрит текст:
И тогава и сега се искаше рязане на разходите, не вдигане на приходите с още стригане на работещите на светло.
Гледам и в нета анстроенията са като тук.
Да си протестират тия дето го избраха.
А тези, които не са го избирали, ще мрънкат, но ще плащат. Joy

Ще, но ти от това плащане файда няма да видиш.
#мотики
Виж целия пост
# 15 476
Скрит текст:
Скрит текст:
И тогава и сега се искаше рязане на разходите, не вдигане на приходите с още стригане на работещите на светло.
Гледам и в нета анстроенията са като тук.
Да си протестират тия дето го избраха.
А тези, които не са го избирали, ще мрънкат, но ще плащат. Joy

Ще, но ти от това плащане файда няма да видиш.
#мотики
Полека, ще се задавиш от злоба.Wink
Виж целия пост
# 15 477
Радев НЕ планира криза като при Жан Виденов. Онази криза целеше да обере спестяванията и парите на милиони българи. Днес тези милиони българи нямат пари и спестявания за крадене...
Виж целия пост
# 15 478
Не се грижи за мен. Радвай се на грешния си избор Kissing Heart
Виж целия пост
# 15 479
Като чета темата започвам да се питам аз ли не чувам правилно, или останалите чуват избирателно. И за осигуровките на силоваците и за автоматизма и т.н. Залагам на второто Simple Smile

Или чуваш само едното, което са казали през деня, а игнорираш другото? Smiley
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия