Поне моите познати, които са искали държавна работа, всички са с някакъв вид връзки назначени.
Затова и не оспорвам написаното от теб. Но пък позицията се води висока и заплатата не отговаря на въпросната позиция. Техниците в техническа служба, които вършат повече работа от Гл. инженер, взимат по-малка заплата от него.
Затова и не оспорвам написаното от теб. Но пък позицията се води висока и заплатата не отговаря на въпросната позиция. Техниците в техническа служба, които вършат повече работа от Гл. инженер, взимат по-малка заплата от него.
Затова и не оспорвам написаното от теб. Но пък позицията се води висока и заплатата не отговаря на въпросната позиция. Техниците в техническа служба, които вършат повече работа от Гл. инженер, взимат по-малка заплата от него.
Препоръчани теми