Политиката на България - епизод осем

  • 338 205
  • 15 746
# 15 690
Така е, ама не еврото е виновно.
еврото не може да бъде виновно. началникът му е виновен. еврото е един работник-изпълнител.
няма държава от ЕС, която да не е задлъжняла и то с много.


Защото всички избиратели искат гювеч, а всички политици гледат да се подмажат на избирателите за да ги изберат. Нататък е ясно, а еврото наистина е просто валута.
вижда се откъде идват проблемите. Grinning
Виж целия пост
# 15 691
Оп - ДБ вече са дали интервю по темата за бюджета. Призовават да се оттегли и преразгледа. Хитрец е Мирчев - изпревари брифинга на АВ Grinning

https://fb.watch/HYSG3l3Hga/
Виж целия пост
# 15 692
От сутринта всички икономисти [не подкупените] призовават за същото. Василев още вчера можеше, но нарочно каза, че ще изчака, защото тия от ПБ си менят мнението през час.
Виж целия пост
# 15 693
А, ето и брифинга на ПП. Явно е бил в 15 ч

https://fb.watch/HYTg8hM6oN/
Виж целия пост
# 15 694
И какво излиза от думите на Асен Василев ,че ще изпапкаме едни парички ,пък други ще ги плащат . Пенсиите са ни най-голямата драма.Милиард и половина отгоре за издръжка.Абсолютна наглост.Естествено и съдебна реформа с наливане на още пари по джобовите на наши хора там.Едни капиталови разходи ,пак за нашите фирми .Така се бори олигархия, като им даваш все повече и повече и ревеш за заеми.
Виж целия пост
# 15 695
Да го изтеглят докато е време. Защо искат да настъпят същата #мотика като тия наглеци през декември? Дали защото не са едни и същи? Избирачите на РР, как се чувствате днес?
Виж целия пост
# 15 696
Да го изтеглят докато е време. Защо искат да настъпят същата #мотика като тия наглеци през декември? Дали защото не са едни и същи? Избирачите на РР, как се чувствате днес?
И на мен ми е много интересно да попитам пишещите тук в темата избирачи на РР.
Такова фиаско не съм и очаквала, а бях страшно черногледа.
Да видим в събота протеста дали ще е резултатен...
Виж целия пост
# 15 697
И ГЕРБ са се изказали

https://fb.watch/HYUGkftj3l/
Виж целия пост
# 15 698
И какво излиза от думите на Асен Василев ,че ще изпапкаме едни парички ,пък други ще ги плащат . Пенсиите са ни най-голямата драма.Милиард и половина отгоре за издръжка.Абсолютна наглост.Естествено и съдебна реформа с наливане на още пари по джобовите на наши хора там.Едни капиталови разходи ,пак за нашите фирми .Така се бори олигархия, като им даваш все повече и повече и ревеш за заеми.
излиза, че ПБ лъжат и мажат. Ще пълнят черните каси по строителните фирми и на чичко Тревичко търбуха. То не случайно племенникът му е вицепремиер - службогонецът Пеканов.
Виж целия пост
# 15 699
Извинявам се, че ще разваля хубавата седянка, ама Василев каза ли нещо конкретно по бюджета?
Виж целия пост
# 15 700
Предизборната кампания трябва да се плати.
Виж целия пост
# 15 701
Да го изтеглят докато е време. Защо искат да настъпят същата #мотика като тия наглеци през декември? Дали защото не са едни и същи? Избирачите на РР, как се чувствате днес?
Няма за кого да се гласува. Всички се орезилиха, затова е така. Избори
до дупка до разпад по-добър вариант ли е? ППДБ да разберат, че реално са с много малко избиратели. Мисля, че си го знаят. Останалите стари партии също натрупаха доста негативи.
Виж целия пост
# 15 702
Извинявам се, че ще разваля хубавата седянка, ама Василев каза ли нещо конкретно по бюджета?
Каза, Санди. Първите 10 минути. Точни цифри цитира. Спокойно може да сме в норма 3 пр.
Виж целия пост
# 15 703
Не вярвах, че ще го кажа, ама са прави.
Виж целия пост
# 15 704
Имаше изказване на Т. Петкова по- рано днес. Несъгласие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия