С какво ви дразнят свекървите? – 172

  • 27 493
  • 737
# 315
Аз като двойна проекто- свекърва да се изкажа. Оставила съм ги да се развиват. Получиха школовка като живяха една година само с баща си. Сега са при мен. Големият повече готви и чисти. Сега е по Еразъм за няколко месеца и го няма и малкият се скатава. Но, вече почва да пие хапчета за досещане. Аз съм търпелива и след почти седмица висене на чиниите в мивката се сети да ги измие или сложи в миялната. Като му свършат дрехите, пуска пералня. За чистенето още подсещам, но онзи ден  беше разглобил сифона на мивката в банята да го чисти. Мен ме нямаше почти една седмица и се е оправял.
Като свърша нещо не пропускам да отбележа каква грижовна майка има 😂
Виж целия пост
# 316
Здравейте,на някой случвало ли му се е такова нещо и как го интерпретирате- да хвърлите дрехи в кофата за боклук и след вас свекървата да ги вземе и да ви каже- Взех дрехите..
 Как бихте реагирали. Аз се изненадах.


Не я ли попита защо?
Виж целия пост
# 317
Моята свекърва е прибирала дрехи от гюма за боклук на улицата.  Някакви за детска градина на внуците си, но когато бяха големи вече и  червена и синя връзка. Просто не може да се хвърля, а  то здраво. Че дори мисля не бяха носени детските, някакви старомодни шорти на пипит и престилки и разни подобни. Даряването  едно време беше да подариш каквото не ти трябва ,не е подходящо, малко , чистиш си и така се въртят неща и убива номер.                                                                                                                         

Сега не се позволява дрехи в тези кофи за смет, дето извозват.
 Но днес вече е  диагноза такова нещо да си Плюшкин.
 Имах съседка,  израстнала в домове, в голямо нямане и без лични дрехи. Възрастна имаше достатъчно.Като почина, бе разчистване, видяха всякакви неща, цяло помощение с дрехи ,найлонови торбички ,прилежно сгънати  и прибрани неща, не е изхвърляла нищо. Не  е смет, но си е боклук за изхвърляне, ненужно. Може да потрябва му  е причината.   Това е при хора, преживели бедност, глад/хляб крият/.
Все има проблем някакъв..                                                                                                                                                                                           
Виж целия пост
# 318
Ама какви, твои дрехи ли, на съпруга ти, на детето?
Виж целия пост
# 319
Здравейте,на някой случвало ли му се е такова нещо и как го интерпретирате- да хвърлите дрехи в кофата за боклук и след вас свекървата да ги вземе и да ви каже- Взех дрехите..
 Как бихте реагирали. Аз се изненадах.

Вие ако хвърляте дрехи в кофите за боклук не е правилно - има вече доста контейнери за дрехи и/или в някой мол или определени магазини за дрехи. Особено ако сте в голям град.
Бих я питала дали има някой познат на когото да се дадат дрехите. Или ако иска тя да ги носи.
Виж целия пост
# 320
Въобще не бих се занимавала да го тълкувам. Решила да прибира нещо, нейна работа, слабо ме интересува. Не ми влияе
Виж целия пост
# 321
За съжаление може да е симптом на деменция.
Виж целия пост
# 322
Ама какви, твои дрехи ли, на съпруга ти, на детето?
Две нови блузи,на мен ми са малки,каза че едната ще я носи тя,другата на сестра и.  Аз не съм и ги дала,защото,на човек ,който не ме харесва не ми се дава,преди съм и давала запазени дрехи . Но след като я чух какво мисли за мен ,не желая повече да и давам нищо. Изненадах се,защото не очаквах да рови в кофата за боклук. След като има такова мнение за мен и е с високо самочувствие за себе си....тази постъпка ми се струва нелогична.
Виж целия пост
# 323
Абе,к'во ти пука?
Ако ще и във Факултета да ходи да рови и да носи дрехи?
Виж целия пост
# 324
Абе,к'во ти пука?
Ако ще и във Факултета да ходи да рови и да носи дрехи?



Може да проверява боклука след нея.
Виж целия пост
# 325
Е, и? Да си проверява щом я влече. Какво значение има?
Виж целия пост
# 326
Е, и? Да си проверява щом я влече. Какво значение има?

Ми психопатско е.
Виж целия пост
# 327
Отново – е, и?
Да си рови, ако иска и "Лебедово езеро" да танцува около боклука.

loveme да си разплете чорапите и това е.
Виж целия пост
# 328
Отново – е, и?
Да си рови, ако иска и "Лебедово езеро" да танцува около боклука.

loveme да си разплете чорапите и това е.

    Лесно е да демонстрираш безразличие, когато не си в ситуацията.
Виж целия пост
# 329
Нови дрехи на боклука... Другия път ги сложете в контейнер на Червения кръст. Двойна полза - хем от него свека не може да ги вземе, хем ще ги носи човек в нужда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия