Термин януари 2027

  • 7 374
  • 276
# 270
Минах БХС и ФМ, всичко е наред. Чакаме след 3 дни кръвните резултати.
Виж целия пост
# 271
И аз умирам направо съм на парцал, а така се надявах тоя път да е различно. Взех от аптеката някакво против повръщане при бременни, то се оказа сух екстракт от джинджифил и като го сложих в устата направо ми изгори езика, не го взимайте ужас е. Днес каквото хапна, пийна и повръщам веднага. И съм на малки глъдчици вода и оцелявам… поне спя за сега

Аз така както нямах почти никакви симптоми през целия първи триместър, така сега в 12 г.с. започна да ми се повръща и да ми се вие свят... Направо се върнах един месец назад. Sad
Минах БХС и ФМ, всичко е наред. Чакаме след 3 дни кръвните резултати.

Супер! Може ли да разкажеш как протече прегледа? На мен ми предстои в понеделник.
Виж целия пост
# 272
И аз умирам направо съм на парцал, а така се надявах тоя път да е различно. Взех от аптеката някакво против повръщане при бременни, то се оказа сух екстракт от джинджифил и като го сложих в устата направо ми изгори езика, не го взимайте ужас е. Днес каквото хапна, пийна и повръщам веднага. И съм на малки глъдчици вода и оцелявам… поне спя за сега
Разбирам те напълно, същата съм, напънах се да хапна малко тази сутрин и сега ми е много лошо, само лежа, а имам хиляда задачи и трябва и на работа да ходя, не се издържа. И това е, че хем съм гладна, хем ми се гади от всичко…
Минах БХС и ФМ, всичко е наред. Чакаме след 3 дни кръвните резултати.
Супер! Браво на вас!
И аз умирам направо съм на парцал, а така се надявах тоя път да е различно. Взех от аптеката някакво против повръщане при бременни, то се оказа сух екстракт от джинджифил и като го сложих в устата направо ми изгори езика, не го взимайте ужас е. Днес каквото хапна, пийна и повръщам веднага. И съм на малки глъдчици вода и оцелявам… поне спя за сега

Аз така както нямах почти никакви симптоми през целия първи триместър, така сега в 12 г.с. започна да ми се повръща и да ми се вие свят... Направо се върнах един месец назад. Sad
Минах БХС и ФМ, всичко е наред. Чакаме след 3 дни кръвните резултати.

Супер! Може ли да разкажеш как протече прегледа? На мен ми предстои в понеделник.
Моя бхс с първата бременност мина като ми взеха кръв, която се изпраща в Геника, бях чела , че е хубаво в тази лаборатория да се правят изследванията за бхс, лекарката огледа бебето сигурно час , всички органи, мери, гледа , общо взето това беше, видяхме едно малко бебче на 4 д , тя ни обясняваше кое какво е и след 2 седмици резултатът беше готов. Прави се прогноза спрямо кръвните изследвания и замерванията на бебето за синдромите, преекламсия и тн , на мен ми излезе точно за преекламсия, която развих в последствие.
Виж целия пост
# 273
Ами гледаха всичко - глава,  крайници, сърце, правят изчисления на база показатели, взимат ти кръв, мерят ти кръвно. Обясняват ти подробно всичко, много мило се държаха( в Шейново поне). При мен обаче освен БХС ми направи и Феталната молфология,  която не е задължителна в този период, но дава много по-подробна картина. Диването не спря да подскача, нещо се беше пазиграло Grinning. На кръвните изследвания,  доколкото разбрах, ще се разбере дали съм податлива на прееклапсия и хромозомните връзки, така че си е важно и това.
Виж целия пост
# 274
Да ви се похваля и аз - днес повърнах за пръв път 😂 Искрено се надявам да е бил пръв и последен, но като си знам късмета, забавното тепърва предстои 😂

memento_mori много се радвам, че прегледът е минал супер и стискам палци за резултатите от кръвния тест 🍀
Виж целия пост
# 275
Мементо, браво за прегледа Simple Smile

Вчера на прегледа ми падна камък от сърцето - плодчето /така почнах да му казвам Grinning / подскачаше, отговаря на 10+4, а аз съм 9+4. Измери го 3.62см, видя кръвотока, даже май и на 3Д го видяхме.

Оказа се, че ще си правя феталната и БХС при моя си доктор, затова да питам - някой има ли нужда от час при д-р Павлова в МЦ Марковс? Имам записан за 06.07 от 13:10ч.
Виж целия пост
# 276
Мементо, браво за прегледа Simple Smile

Вчера на прегледа ми падна камък от сърцето - плодчето /така почнах да му казвам Grinning / подскачаше, отговаря на 10+4, а аз съм 9+4. Измери го 3.62см, видя кръвотока, даже май и на 3Д го видяхме.

Оказа се, че ще си правя феталната и БХС при моя си доктор, затова да питам - някой има ли нужда от час при д-р Павлова в МЦ Марковс? Имам записан за 06.07 от 13:10ч.

Доктор Павлова е много добра, мила и внимателна. При нея бях с първата ми бременност, препоръчвам я горещо. Пак щях да си отида при нея, но докторката ми, на която имам страшно доверие, ми препоръча друг специалист.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия