Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 311
  • 2 582
# 240
Можеш да бъдеш сигурна, че ще те довърша.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

А аз се довърших сам в заведение с името- Техно, ако се сещаш за кое техно парти става въпрос  Grinning
Shocked
Виж целия пост
# 241
Можеш да бъдеш сигурна, че ще те довърша.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

А аз се довърших сам в заведение с името- Техно, ако се сещаш за кое техно парти става въпрос  Grinning
Shocked

Не в този смисъл, който влагаш, Цомбе..И не бях сам, много ясно..
Виж целия пост
# 242
Можеш да бъдеш сигурна, че ще те довърша.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

А аз се довърших сам в заведение с името- Техно, ако се сещаш за кое техно парти става въпрос  Grinning
Shocked

Не в този смисъл, който влагаш, Цомбе..И не бях сам, много ясно..
А ти от де знаеш кой смисъл влагам?
Виж целия пост
# 243

Следващия път да свирнеш. Знам хладна, тъмна, стара механа. Ракията така ти тръгва.......................

Божке, недей така бе жена, че подпалих и тръгвам за Пазарджик и без това имаме да довършваме нещо Wink

Можеш да бъдеш сигурна, че ще те довърша.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

     
Виж целия пост
# 244
Мога ли да дойда и да ви довърша и двете Mr. Green
Виж целия пост
# 245
Мога ли да дойда и да ви довърша и двете Mr. Green

Я, я гуд, фантастише Mr. Green

Идвай и ти, ние ще вършим една хубава работа(ама няма да кажа ква)
Виж целия пост
# 246
Мога ли да дойда и да ви довърша и двете Mr. Green

Я, я гуд, фантастише Mr. Green

Идвай и ти, ние ще вършим една хубава работа(ама няма да кажа ква)
Ще плетете шапчици ли Mr. Green

Аз също мога да плета( тука съм напълно сериозна) Peace
Виж целия пост
# 247
Цомбе, помощ?  newsm78
Мноу съм добра на една кука...  bowuu
Виж целия пост
# 248
Не, благодаря Whistling
Виж целия пост
# 249
Обличам мускулите, грабвам куката и пристигам...   bowuu
Само ми свирни....  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 250
Тотално из-кукахте, ей..
Виж целия пост
# 251

Така ти се струва...  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 252
Мога ли да дойда и да ви довърша и двете Mr. Green

Я, я гуд, фантастише Mr. Green

Идвай и ти, ние ще вършим една хубава работа(ама няма да кажа ква)
Ще плетете шапчици ли Mr. Green

Аз също мога да плета( тука съм напълно сериозна) Peace

И аз мога да плета пък Crossing Arms
По принцип няма да плетем, ама ако остане време и останем трезви моем и да поплетем Mr. Green
Виж целия пост
# 253
Мога ли да дойда и да ви довърша и двете Mr. Green

Я, я гуд, фантастише Mr. Green

Идвай и ти, ние ще вършим една хубава работа(ама няма да кажа ква)
Ще плетете шапчици ли Mr. Green

Аз също мога да плета( тука съм напълно сериозна) Peace

И аз мога да плета пък Crossing Arms
По принцип няма да плетем, ама ако остане време и останем трезви моем и да поплетем Mr. Green
Ако има свинки за иедене идем на секундата, ако има алкохол, идвам още по-бързо Mr. Green

Обличам мускулите, грабвам куката и пристигам...   bowuu
Само ми свирни....  Whistling Whistling Whistling

Ади, тръгвай Whistling

Добър ден Laughing
Виж целия пост
# 254
...
Обличам мускулите, грабвам куката и пристигам...   bowuu
Само ми свирни....  Whistling Whistling Whistling

Ади, тръгвай Whistling
 

Ади, излез да ме посрещнеш...  motor
Сега е 16.44, в 16.56 ще бъда на онова място..  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия