Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 91 056
  • 2 097
# 1 950
Ама, Жокер, в тази статия пише, че това не прави виновни Едуард и жена му, защото правилата позволявали реализирането на  подобни доходи.
То, излиза като работата на Вилем. Което е задължен да плаща, го бил плащал. За останалото е позволено да не плаща и той се възползва. Ми и те така.
Не, Ули, няма значение по какъв начин са устроени монархиите. Вече поясних напоително как и двете системи имат правила. Единия ги спазва и не плаща. Другия може да не плаща, позволяват му правилата, но избира да плати. И двете системи третират плихода като необлагаем. Видно е къде е  разликата.
ами още тогава писахме, че има вратички и се възползват. В статията има и мнение на критици, Нормън Бейкър не съм аз, та всеки път да ми казвате, че аз провокирам и измислям.
Виж целия пост
# 1 951
Ами както и при другите, да го минат през гранта, я енергийно неефективен, соларни панели и т.н, другите защо ги ремонтират🤷🏻‍♀️ данъкоплатците за няколко пенса отгоре нямаше да усетят 🤷🏻‍♀️

Холандците така ли ги минават?
Виж целия пост
# 1 952
Защо съсексови се завръщат в Англия? Нали бягаха към свободата, сега какво ще правят там? Ако искаха да видят Чарлз, можеха и без статии в пресата да го направят. Моля някой  от знаещите да ми обясни, изглежда ми нелогично. Хари като бивш служител какво ще прави във фирмата, която оплю?

Източник на новината са Хари и Меган пред близка до тях медия.
https://people.com/meghan-markle-prince-harry-bringing-kids-arch … onfirmed-12005542
Виж целия пост
# 1 953
Ами както и при другите, да го минат през гранта, я енергийно неефективен, соларни панели и т.н, другите защо ги ремонтират🤷🏻‍♀️ данъкоплатците за няколко пенса отгоре нямаше да усетят 🤷🏻‍♀️

Холандците така ли ги минават?
на частните домове май само охраната покрива данъкоплатецът. В тази тема беше писано.
Виж целия пост
# 1 954
Колкото си искам. Платиха го.


Дрехите нали ги крадеше?

Обикновено в реалния живот като си поръчаш нещо, обикновено си го плащаш. Защо за Хари да не важи това? Ако не беше ремонтирал, нямаше да плаща.

Тогава няма да оплаквам и Чарлз за няколкого платени милиона в данъци, все пак е милиардер. Голяма работа направил.
Според вас, дали плаща данък на кеша за почести, който получава. Все пак, малко в сивия сектор попада.

Кой кеш и за какви почести? В крайна сметка човекът си плаща данък за нещо, което не е задължен да прави. Голяма работа е направил, да. Други и толкова не правят.
Кешът за почести беше скандал от преди няколко години, можеш да го потърсиш в нета.
Не е задължен, но е задължен и никак не е доброволно:

Крал Чарлз не е плащал данък върху наследството върху частното богатство, което е наследил от кралица Елизабет II . Съгласно споразумение от 1993 г., установено от правителството на Обединеното кралство, всички активи, прехвърлени „от суверен на суверен“, са напълно освободени от стандартния 40% данък върху наследството.

Обосновката за това споразумение включва:
Защита на институцията: Правителствени служители въведоха освобождаването, за да предотвратят разделянето и „раздробяването“ на историческите имения на монархията чрез данъчно облагане на капитала през следващите поколения..

Доброволен данък върху доходите: В замяна на това освобождаване от наследство, покойната кралица и крал Чарлз се съгласиха доброволно да плащат редовни данъци върху доходите и капиталовите печалби от личните си инвестиции и частни доходи.
Виж целия пост
# 1 955
Ами както и при другите, да го минат през гранта, я енергийно неефективен, соларни панели и т.н, другите защо ги ремонтират🤷🏻‍♀️ данъкоплатците за няколко пенса отгоре нямаше да усетят 🤷🏻‍♀️

Холандците така ли ги минават?
на частните домове май само охраната покрива данъкоплатецът. В тази тема беше писано.

Частните домове с какви пари са купени?

Колкото си искам. Платиха го.


Дрехите нали ги крадеше?

Обикновено в реалния живот като си поръчаш нещо, обикновено си го плащаш. Защо за Хари да не важи това? Ако не беше ремонтирал, нямаше да плаща.

Тогава няма да оплаквам и Чарлз за няколкого платени милиона в данъци, все пак е милиардер. Голяма работа направил.
Според вас, дали плаща данък на кеша за почести, който получава. Все пак, малко в сивия сектор попада.

Кой кеш и за какви почести? В крайна сметка човекът си плаща данък за нещо, което не е задължен да прави. Голяма работа е направил, да. Други и толкова не правят.
Кешът за почести беше скандал от преди няколко години, можеш да го потърсиш в нета.
Не е задължен, но е задължен и никак не е доброволно:

Крал Чарлз не е плащал данък върху наследството върху частното богатство, което е наследил от кралица Елизабет II . Съгласно споразумение от 1993 г., установено от правителството на Обединеното кралство, всички активи, прехвърлени „от суверен на суверен“, са напълно освободени от стандартния 40% данък върху наследството.

Обосновката за това споразумение включва:
Защита на институцията: Правителствени служители въведоха освобождаването, за да предотвратят разделянето и „раздробяването“ на историческите имения на монархията чрез данъчно облагане на капитала през следващите поколения..

Доброволен данък върху доходите: В замяна на това освобождаване от наследство, покойната кралица и крал Чарлз се съгласиха доброволно да плащат редовни данъци върху доходите и капиталовите печалби от личните си инвестиции и частни доходи.

Не че нещо, ама ако човек се поинтересува малко, може да провери какво се случва с хората, които не могат да платят данък наследство. Нормално е да се намери друг начин да се финансира този данък. И не виждам причина да се смята, че някой може да бъде принуден, ако има реалната власт в ръцете си, да плаща Simple Smile Той може да си продаде именията и да си покрие данъка, само че същата тази държава, която го кара да го плаща, щеше да се лиши от доходите си. Simple Smile Богати араби има по цял свят Simple Smile Тогава нямаше да има проблем с 2та паунда, дето му ги плащат данъкоплатците Simple Smile
Виж целия пост
# 1 956
Фелипе на мач⚽👑
Виж целия пост
# 1 957
Принцът на Уелс присъства на гала вечерята по случай 25-годишнината на Уелската въздушна линейка в Нюпорт снощи. 🚁
“ Радвам се да присъствам на гала вечерята по случай 25-годишнината на Уелската въздушна линейка тази вечер, за да отпразнуваме четвърт век от тази животоспасяваща услуга и всеотдайните екипи, които предоставят интензивна помощ на фронтовата линия всеки ден.”
Виж целия пост
# 1 958
Филип и Матилде на възпоменателна церемония в чест на жертвите на инцидента от миналия май между влак и микробус на железопътния прелез във Виерхуйзен, в Бугенхаут.


Виж целия пост
# 1 959

Ох, Уилям във фрак е много секси!
Горкия Фелипе, в тая жега с костюм... Испанците добре се движат, може и да стигнат до полуфинали. Имат титла да защитават. Може би пак ще го видим на мач.
Виж целия пост
# 1 960
Не го жаля Фелипе с костюма, конкретно той и Уилям са кралските мъже с най-добре скроени костюми, сигурна съм, че шивачите му са подбрали подходящи за жегата материи.

А и какво по-хубаво да видим официално лице, спазващо дрескода и показващо уважение. И Фелипе, и останалите господа в ложата.

Източници на Съсекс почват да пускат информация за предстоящите им изяви в Англия. Ще имат и посещение в кралска болница, ще е интересно да ги гледаме. Медиите напомнят, че последният им официален ангажимент на Острова е през 2020. Оттогава са неработещи рояли и не представляват монархията, а имат само посещения като частни лица.
Виж целия пост
# 1 961
Интересно ми е какво ще дарят за болницата Simple Smile Ааа, и аз не го жаля Филипе, харесвам го в костюм, секси ми е Simple Smile
Виж целия пост
# 1 962
Дворецът Кенсингтън сподели видео в Instagram, на принцесата на Уелс и принц Джордж, които посетиха RAF Coningsby, за да отбележат Деня на въоръжените сили.
https://www.instagram.com/p/DaFgYpguK1o/

"Почитане на службата и жертвата
Отбелязване на Деня на въоръжените сили чрез отразяване на времето, прекарано с Мемориалния полет на Битката за Великобритания в RAF Coningsby. Научавайки за изключителната история на тези самолети и срещайки пилотите и инженерите, които поддържат наследството си живо. Мощно напомняне за смелостта, уменията и отдадеността на тези, които служат, минало и настояще. Благодаря на всички, които са служили и продължават да служат."
Мале, Джордж е вече висок колкото Кейт... Flushed
Виж целия пост
# 1 963
Много са хубави майка и син,Джордж  много е пораснал..
спомням си преди време Кейт пак беше на посещение в
същата или подобна база на ВВС и с едни високи токчета слизаше
с гръб по високата стълба сама и много самоуверено без да поглежда
в краката си..ако някой може да намери и пусне този линк
предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1 964
Страхотни майка и син. Жалко, че нямаме изображения от посещението, защото Кенсингтън са публикували само видео. А и журналистите не са били поканени, та не можем да ги огледаме хубаво.

И все пак са открили с какво е облечена Катрин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия