Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 5) ЮНИ

  • 38 108
  • 536
# 510
Аз искам да върна 2 куфара, защото размерите са различни от обявените и не ми вършат работа за пътуване със самолет. Обаче размерите на кашоните са по- големи от най- големите кутии на BOXNOW и няма как да ги върна чрез тях.  От няколко седмици не можем да се разберем нито с агент, нито със съобщения за следпродажбено обслужване, само това било опцията за връщане BOXNOW.  Не знам какво да правя вече, искам да върна тези куфари, а не знам как. Всеки ден им пиша едно и също, по един час ме бавят, и имам чувството, че никой не чете, отговарят едно и също всеки ден, само BOXNOW. Предлагам им да ми пратят товарителница и да ги върна чрез спиди, еконт, бг пощи, не, не става.
Някой да е връщал нещо по- обемно, което не се побира в кутия на BOXNOW?
Пусни ги тук, някой може да ги хареса
Виж целия пост
# 511
Не може тук.
Виж целия пост
# 512
Някой поръчвал ли е нашийник от този тип за котки?  https://share.temu.com/vElFmmMDdHB
Кой размер взимате? Не мога да преценя по снимките ☹️ ХС или С ще е по-добре за котка

Категорично XS, моето шило обаче се измъкваше от нея и я върнах. Ей това върши работа.
https://zoomagazin.eu/products/max-molly-black-sheep-cat-harness … jT5RoCM7sQAvD_BwE

Може да потърсите нещо подобно в тему.
Виж целия пост
# 513
А къде могат да се продават несполучливи покупки от Тему?
Виж целия пост
# 514
Има тема във ФБ, там веднъж искаха да ми купят нещо, а дори не бях тръгнала да го продавам.

Относно връщането за твоя сметка при обемни стоки... този филм го играх преди 2 седмици. Парите връщат само като кредит.
Виж целия пост
# 515
Скрит текст:
И защо някои съветват да не се купуват куфари от Тему? Имам комплект от 3 бр. голям, среден и малък от миналата година и са перфектни. За цената от 100 лева миналата година няма какво да кажа, освен че издържаха куп пътувания и още са като нови.

Аз съветвам да не се купува защото не е оправдано, това което печелиш не си струва. Нека да проверим твърдението ми, какво печелиш - ниска цена. Дала си 100 лева за 3 куфара миналата година, вече няма да са 100 лева но да приемем най-оптимистичния вариант, толкова са. Сравняваме ги с това което препоръчвам аз - grand-ghepard които са български куфари, те продават в момента комплекти пак от 3 куфара за 170 лева да кажем, чат пат пускат и промоции но при текущата цена си спестила 70 лева. Загубила си обаче - гаранция, загубила си възможност да ги ремонтираш, понеже когато ти се счупи колело на тези китайски куфари успех да намериш същото и да го смениш, когато авиолиния ти счупи куфара и ти поиска да изпратиш касова бележка за да те компенсират, ще стане ли с бележката от Тему? Не знам, не съм пробвал но Flydubai са много претенциозни например, знам от личен опит и предполагам ще откажат да признаят. Гранд гепард от друга страна имат сервизи в България и продават части за куфарите си, освен това са и достатъчно качествени. Ти казваш, че много летиш, колко е твоя куп пътувания, да го сравним с моя куп?

Само към Турските авиолинии имам 152 975 мили общо и съм голд мембър. Имам повече опит от повечето хора в тези неща.
Не знам как реши, че ще ме обориш с този чаршаф... Моите куфари са си супер и точка. Пък нека не съм голд мембър. Е, и те са летели до Дубай де, хо хо. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 516
А къде могат да се продават несполучливи покупки от Тему?
Извън форума.
Виж целия пост
# 517
А къде могат да се продават несполучливи покупки от Тему?

Olx и Базар!
Виж целия пост
# 518
Аз искам да върна 2 куфара, защото размерите са различни от обявените и не ми вършат работа за пътуване със самолет. Обаче размерите на кашоните са по- големи от най- големите кутии на BOXNOW и няма как да ги върна чрез тях.  От няколко седмици не можем да се разберем нито с агент, нито със съобщения за следпродажбено обслужване, само това било опцията за връщане BOXNOW.  Не знам какво да правя вече, искам да върна тези куфари, а не знам как. Всеки ден им пиша едно и също, по един час ме бавят, и имам чувството, че никой не чете, отговарят едно и също всеки ден, само BOXNOW. Предлагам им да ми пратят товарителница и да ги върна чрез спиди, еконт, бг пощи, не, не става.
Някой да е връщал нещо по- обемно, което не се побира в кутия на BOXNOW?

Moже ли размерите на куфарите?
Виж целия пост
# 519
Имам страхотен куфар от Тему, спрете се с превземките! Този на Xiaomi ми излезе 0 лв. покрай връщане на кредит преди година. Единственият му кусур е, че е с 2 см по-широк от изискванията на нискобюджетните авиокомпании, та за тях си карам със стария Самсонайт.

https://www.emag.bg/xiaomi-luggage-classic-20-kufar-cheren-xna41 … 5gl/pd/DZL9N1MBM/
Виж целия пост
# 520
Скрит текст:
И защо някои съветват да не се купуват куфари от Тему? Имам комплект от 3 бр. голям, среден и малък от миналата година и са перфектни. За цената от 100 лева миналата година няма какво да кажа, освен че издържаха куп пътувания и още са като нови.

Аз съветвам да не се купува защото не е оправдано, това което печелиш не си струва. Нека да проверим твърдението ми, какво печелиш - ниска цена. Дала си 100 лева за 3 куфара миналата година, вече няма да са 100 лева но да приемем най-оптимистичния вариант, толкова са. Сравняваме ги с това което препоръчвам аз - grand-ghepard които са български куфари, те продават в момента комплекти пак от 3 куфара за 170 лева да кажем, чат пат пускат и промоции но при текущата цена си спестила 70 лева. Загубила си обаче - гаранция, загубила си възможност да ги ремонтираш, понеже когато ти се счупи колело на тези китайски куфари успех да намериш същото и да го смениш, когато авиолиния ти счупи куфара и ти поиска да изпратиш касова бележка за да те компенсират, ще стане ли с бележката от Тему? Не знам, не съм пробвал но Flydubai са много претенциозни например, знам от личен опит и предполагам ще откажат да признаят. Гранд гепард от друга страна имат сервизи в България и продават части за куфарите си, освен това са и достатъчно качествени. Ти казваш, че много летиш, колко е твоя куп пътувания, да го сравним с моя куп?

Само към Турските авиолинии имам 152 975 мили общо и съм голд мембър. Имам повече опит от повечето хора в тези неща.
Не знам как реши, че ще ме обориш с този чаршаф... Моите куфари са си супер и точка. Пък нека не съм голд мембър. Е, и те са летели до Дубай де, хо хо. Laughing Laughing Laughing

Аз не оборвам теб, ти не си фактор в случая, може да се инатиш на воля. Пиша го за тези които искат да чуят, може да са малко но ги има.
Виж целия пост
# 521
Ок, нека продавачът да заплаща таксата, но простата математика показва друго, а именно: ако си купя три тениски, ще платя мито 3 евро за всички. А сега излиза, че китаецът си е увеличил цената на всички тениски с по 3 евро. Не съм съгласна ако е така, това е безумие. Значи, продавачът не само да не е на загуба, но и да печели на наш гръб.
Прави сте. Първо беше лева, после същата сума стана в евро, а сега всичко е нагоре, заради митото.
Точно. Нали трябва да е на група стоки, а не на единица.
Е да де, нали това казвам. Ако е на група стоки, то за трите еднакви артикула трябва общо да платя 3 евро, а не 3 евро за всеки от тях. Grin
Скрит текст:
Ето ви инфо по темата от чата с агент:
Това за увеличените цени:


Това за митата:


И защо някои съветват да не се купуват куфари от Тему? Имам комплект от 3 бр. голям, среден и малък от миналата година и са перфектни. За цената от 100 лева миналата година няма какво да кажа, освен че издържаха куп пътувания и още са като нови.
Потвърдих написаното от теб.

При мен минималната сума за поръчка продължава да е 12 евро, но ще е до време, ако можем да съдим по предишния път.
Вчера хубаво платих *~3 евро на артикул (нищо, че 3 са от една и съща група), но се чудя какви ще ги дробят с нещата, които са поръчани преди това. Бая дреболии има. Всички са с БП, само една по-стара по суша е с ExpressOne.
Виж целия пост
# 522
Аз не оборвам теб, ти не си фактор в случая, може да се инатиш на воля. Пиша го за тези които искат да чуят, може да са малко но ги има.
Няма проблем, и за мен твоето мнение е без значение. И не е инат, драги, а мнение, научи се да го уважаваш!

А за тези, които решат да си продават нещата в Bazar и Olx, много внимавайте, защото при мен именно там няколко човека се пробваха с брутални измами, които включваха и искане за предоставяне на данни на карта.
Виж целия пост
# 523

atom3, не забравяй, че пишещите тук, миналата година пазарувахме доста дълго време за 0лв. аз лично купих неща, които не би ми хрумнало да купя от тему, но покрай боклуците, които до един върнах, имам страхотни попадения.
Виж целия пост
# 524
От днес има нови цени в тему! Увиличението е около 3 евро на артикул....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия