Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - тема 96

  • 1 333
  • 45
# 15
При нас го познаха в 12+1 на първата фетална, докторката беше категорична. Иначе съм чела, ме вероятността е около 60% да познаят.
Виж целия пост
# 16
И при мен го познаха на БХС. Няколко часа след него ми излезе резултата и от пренаталния тест и от него се потвърди на 100%. Има и обаче объркани случаи, когато лекарят каже определен пол, а на следващия се окаже различно. Затова те съветвам все още да не се настройваш и да изчакаш за по-сигурно и следващия преглед.
Виж целия пост
# 17
Да допълня, че с първото дете се видя на ехографа чаааак в 30+ г.с. Девойката просто отказваше да се покаже. Добре че имахме НИПТ.
Виж целия пост
# 18
При мен лекарят каза ,че това е предположение , а не окончателно значи има вероятност и да не е това ,което е предположил ,много съм нетърпелива ,но по-добре да не ми беше казвал в такъв случай.

Значи на повечето са ви казвали в 12та седмица ,но не и в 11та? А да ви питам има ли някой който знае колко е бил пулсът на бебето в 11та седмица за момчета и момичета? Четох ,че и по това се познавали.

i][/i]
Виж целия пост
# 19
На мен в 11та (като предположение) и вече в 12та пак го предположи, но имахме и потвърждение от теста. Но само по себе си е рано да се каже чисто от ехограф.
Виж целия пост
# 20
На мен в 11та (като предположение) и вече в 12та пак го предположи, но имахме и потвърждение от теста. Но само по себе си е рано да се каже чисто от ехограф.


Колко е бил пулса ? Момче или момиче ? Четох ,че и по пулс познавали, но не било пак сигурно.
Виж целия пост
# 21
На мен в 11та (като предположение) и вече в 12та пак го предположи, но имахме и потвърждение от теста. Но само по себе си е рано да се каже чисто от ехограф.


Колко е бил пулса ? Момче или момиче ? Четох ,че и по пулс познавали, но не било пак сигурно.
Това с пулса е пълна глупост.
Виж целия пост
# 22
На мен ми казаха момиче на първата ФМ, но на следващия ден от прена теста се оказа момче Simple Smile
Виж целия пост
# 23
159. Момче. На ехографа още тогава ми показа тестиси и полов орган, но както казах, каза че е "рано да се каже по ехограф". На всички последващи тестове се потвърждаваше и ясно момче. Пренаталният също - XY.
Виж целия пост
# 24
При мен познаха и двата пъти на първата фетална морфология в 11/12 седмица като лекарите дадоха 80% сигурност, защото все още няма външни полови органи, но ми показаха там "нещо" , което ако сочело нагоре е почти сигурно момче, ако е надолу е момиче - чакам второ момиче в момента. 😃
Виж целия пост
# 25
Мами, извинявам се, че сменям темата. Пиша за мнение за име на момче. Кое повече ви допада- Симеон или Матей ?
Виж целия пост
# 26
Матей
Виж целия пост
# 27
Има форум за имената. Иначе - Симеон
Виж целия пост
# 28
Имам толкова познати деца с името Матей, че без да се двоумя казвам Симеон. И Матей е много хубаво, но всяко второ дете вече е Матей. По площадките само това име се споменава😅😅
Виж целия пост
# 29
Което на вас ви харесва повече. На мен в момента и двете са ми еднакво масово срещани в обкръжението. Двама Симеоновци, един Матей, двама Матео.
Все пак глас за Матей, на Симеоновците редовно някой им казва Мони и все очаквам да се обърне момиченце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия