Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - тема 96

  • 1 380
  • 46
# 45
Благодаря !


Това дали е подходящо за първите месеци според вас ?
Виж целия пост
# 46
Момичета, помощ. 14 г.с. съм. Направих ужасен синузит, първо с болки в главата, после и секрети+запушвания. Изписаха ми 7 дни Аугментин. Допих го миналата седмица на 16ти. Преди 2 дни започна да ме цепи пак глава, вчера вечерта беше много силно с висока температура - колко, еми бяхме на почивка и нямах термометър, ама беше зле положението. Изпих 2 парацетамола, днес сутринта пих пак защото ме болеше главата и имах температура, пак ме втрисаше (трябваше да ни прибера с детето до София). Бях в Токуда на УНГ, еми ЦРП-то било само 5, нека да видим дали ще искам да мра и тази вечер и ще го мислим. Вие борилилисте сес подобни проблеми и имате ли съвет накъде да поема. Много ме боли главата и сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия