Трета фетална морфология и открит проблем

  • 198
  • 3
Здравейте. В 29г.с съм и днес бях на трета фетална морфология след която останах силно разстроена. Ще прикача заключението от прегледа и моля за съвети и мнения. Имам записан час вече за ЯМР следващата седмица. Ужасно много се притеснявам😕[img width=600
Виж целия пост
# 1
Разбирам, че сте притеснена. Правилно е назначен ЯМР, защото там много по-добре могат да се видят нещата и да се даде съответното заключение. Къде ще правите изследването?
Пожелавам всичко да бъде наред!
Виж целия пост
# 2
В болница Лозенец ще правя ЯМР
Виж целия пост
# 3
Проф. Хаджидеков е много добър специалист и ще Ви обърне внимание, в сигурни ръце сте Simple Smile 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия