Осмокласници 2025/2026 - тема 5 предваканционна

  • 3 281
  • 82
# 60
При нас до 25 ти трябва да се върнат. Има учебници, като този по музика и по ИТ, които изобщо не са отваряни. Учебникът по Бел е разопакован, но гледам, че и той не е отварян. Учителят им по бел беше много милостив към тях тази година. По математика е оттук оттам изпомачкан лекинко, а по немски има такива без корици и ще се наложи да поръчвам нови. Даже не съм сигурна дали не липсва някой от учебниците по немски, не са ни дали списък да сверим.Всъщност изобщо не помня какво купувах, защото купувахме разни немски учебници, и какво ни дадоха от училището...Като занесе, ще ни кажат ако липсва нещо, или ако е прекалена баница и  ще поръчваме
Виж целия пост
# 61
И дъщеря ми връщат утре учебниците. Още в събота ги събра и огледахме за жертви. Какво ще правят четири дни до петък не зная, оформена е само по математика.
Виж целия пост
# 62
Добре че пуснаха списък на учебниците - че иначе щеше да има липсващи.
Виж целия пост
# 63
Въобще не знам, по колко учебника имат, нито кога ще ги връщат! Ако има липса, сигурно ще разбера 😁 По немски ще върнем чисто нови учебници, защото си купихме по още един комплекн, да си пишат вътре на спокойствие 😀
Виж целия пост
# 64
Аз гледам предметите от школо и така се ориентирам какви учебници трябва да има. Силно се надявам да няма загубени, че да не тичам по книжарниците....
Виж целия пост
# 65
Не знам кога ще връщат, но за следващата година учебниците ще си ги вземат лично от сегашните деветокласници в четвъртък.

Днес последно контролно по БЕЛ. А и класната, останала недоволна от дисциплината им пуснала десетминутка по немски за разкош, оммм..., къде е края....
Виж целия пост
# 66
Стискай зъби, още няколко дни останаха....Е, последната седмица контролни, малко прекалено ми се вижда. Едно време най-много обичах последните десетина дни от учебната година - нищо не правите, говорите си с учителите в часовете или ви пускат "свободно", ходите на училище да се виждате с приятелите.....
Виж целия пост
# 67
При нас днес мина писменият им изпит по немски, в четвъртък им е устният и с това се приключва, двата дни са неучебни, през останалиге три не вярвам да правят нещо съществено.  Но голямо учене настана сега на финала, чак ми е малко смешно като го гледам Joy
Така и през годината редуваше отпускане седмица-две-три,, след което следваше затваряне в стаята да чете часове. След някоя друга седмица му писваше и пак отпускане. Сега е решил, че на финалния изпит трябва да е поне 5 и се постара като за последно. Днес беше доволен от себе си.
Още 2 дни ще се помъчи с устните разработки и край.
Успява да съвместява и гледане на мачове до късно и ми се струва недоспал,  но съм го оставила да се оправя. Достатъчно мърморих през годината.
Виж целия пост
# 68
Стиснахме си ръцете с младежа, че до сряда ще е на училише и после ше пиша бележка по семейни причини. На цялото му мишкуване през годината ще успее да завърши с много добър успех. Мислим да го учим да готви, но от сега усещам, че само с мисленето ще си останем.
Виж целия пост
# 69
Хаха Grinning всякакви дейности(готвене, чистене...хайде да не пресилвам) и разговори са добре дошли, но тогава, когато има да се учи, сега трудно ще ви се получи Simple Smile

До колко ги пускате да се мотаят навън лятото из София?
Виж целия пост
# 70
До колко ги пускате да се мотаят навън лятото из София?
Ако ги питаш тях - няма да се прибират Wink Аз я пускам докато е светло, т.е. до към 20:30 някъде. Трябва да може да се прибере с колело от метрото, защото аз вече нямам сили да тичам да взима и да водя до там. Стига ми учебната година.
Виж целия пост
# 71
Хм, успокоявате ме като чета, че не е само при нас изпитване и учене, все още...И аз очаквах вече да ги отпуснат и да са ги оформили. Тц, днес поредна рисунка предава, очаквам още една четворка. Тая започва да ме ядосва... Учебниците днес на юруш ги подготви, 10 броя. Не знам кога ще получава новите. Готвя бележка за отсъствие за утре, склонна съм да пиша и следващи, ако иска. Нещо вече и аз губя търпение, да се приключва тази година.
Той не излиза много- много, пускам го до тъмно, но и той не прекалява, затова все още няма драма.
Виж целия пост
# 72
Хм, какво знаете вие 😄, при нас контролно по математика в четвъртък!
Не че му пука, по-важно е световното, китарата, поне се мъчи да чете по малко...абе, избутахме я тази година!
Виж целия пост
# 73
И нашите ги изпитват още, макар и оформени.

Ех, изниза се годината!
Виж целия пост
# 74
Пускам го през цялата година до 21:00, не че не закъснява понякога. Това, че има за следене на телефона и че е момче, ме сдържа да не изпадам в кризи. По принцип си е домошар и излиза само с определени приятели. За сега не ходи по купони и подобни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия