Страхотна диета-отново!!!!!!!!!

  • 29 953
  • 657
# 75

Важно е ти да се чустваш добре в кожата си. То всеки харесва другия , ма като не ми е комфортно с тез извънгабарити. Mr. Green Аз в четвъртък и в неделя съм на празненства и незнам кво ще да  ям. Айде в четвъртък съм на пълнено агне и ще хапна от ориза , ма за неделя незнам - салата ще бъде само , тай са изгледите. newsm78 В момента не чуствам глад никакъв , но след малко ме очакват едни ягодки.... Blush ще ги смотам на бързо, няма да има прошка. Joy Добре , че сте вие иначе да съм се изкушила с нещичко дето нетрябва. Heart Eyes

Добре ни дошла, mimi.m!!!Успех от утре!

И аз дължа успеха си(дотук) и волята си главна на вас! Ако съм сама да съм се отказала досега....Но няма пък! Няма да се предаваме, докато кантара не покаже мечтаното тегло!
Целувки на всички! Благодаря ви, че сте с мен, макар и виртуално   bouquet
Виж целия пост
# 76
Няма какво да се чудя повече. От утре съм с вас. Я се похвалете по колко сваляте на седмица примерно. Чела съм предишните теми, но знам, че при всеки е различно, пък и тези тестове на кръвта, дето на някои забраняват млякото... newsm78
Hug ДОБРЕ ДОШЛА
аз не мога да се похваля с много големи резултати,но съм много ентусиазирана да продължа.Свалих около 1.500 за десет дни,но съм смъкнала по 1 см от бедрата и кръста,а от дупето 0.5см
Моите резултати може да не те амбицират много,но кг ми за сваляне са малко /ако не си прочела в темата / и с това си го обеснявам.Успех newsm10
Виж целия пост
# 77
Аз ядох пуешко както споменах на обяд...не много...Максимум 200 грама...
в 8 и в 10 си разделих един грейпфрут...с чайчето...сега съм се запасила с едни готини чайове на Висоцки... Hug
Сега леко ми стърже на коремчето, ама до 4 ще издържа Simple Smile)
Леле, за пръв път издържам толкова на диета...ден и половина hahaha
Друг път си казвам днес на диета и кво....едно джобчем, една количка, една вафличка... Joy
Ще издържа тоя път. Няма да се отпускам и да разочаровам както себе си, така и вас, и приятеля ми...Той ми обяснява,. че съм идеална за него, ама .... Thinking аз не съм идеална за себе си...
и така...до петък ми е сигурна диетата...Но после... #2gunfire

Хапвай си цял грейпфрут,ако ти се яде-от него не се притеснявай Peace Пий вода,за да не мислиш за храна newsm03
Подкрепям те на 100%,упоритост и резултата няма да закъснее.Незнам какви диети си правила,но тази е много по-приятна и СЕ ЯДЕ!!!
Виж целия пост
# 78
mimi.m,приятно хапване днес,а за утре-заповядай Hug Hug Hug

babka_jabka и СлеДи оТ СълЗи,дръжте здраво и без изкушения  smile3505 за това сме наредили тука-да няма моменти на слабост

Виж целия пост
# 79
mimi.m,приятно хапване днес,а за утре-заповядай Hug Hug Hug

babka_jabka и СлеДи оТ СълЗи,дръжте здраво и без изкушения  smile3505 за това сме наредили тука-да няма моменти на слабост

Ааааа няма изкушения , щом до тук стигнах..... само напред и надолу с килцата. Praynig
Но без вас щеше да ми е адски трудно.  Heart Eyes Сега имам стимул, за което ви Благодаря момичета!!!  love001
Виж целия пост
# 80
Хайде на вечеря!   chef Да не прекалявате , ей! То днес сме направо на пиршество.Joy
Виж целия пост
# 81
Да днес беше много вкусен ден. Утре пак сме на млекце. Много се радвам, че темичката набра скорост- колкото повече сме толкова повече ще се подкрепяме:)))
Виж целия пост
# 82
Трябва да ви кажа , че ми е толкова тежко , все едно съм изяла цяло теле. hahaha Мнооого се радвам , че утре съм на почти глад. И да си сит , не си е работа. Днес преядих.WhistlingМного сме , ще успеем , момичета! Hug
Виж целия пост
# 83
пф, аз чак сега вечерях...единственото ми прегрешение... Peace Просто бях на изпращане и няма как по средата на центъра да загризя краставица  hahaha
Мн ми се иска да отслабна и мн се надявам....
Аз си се чувствам гладна днес, но аз и не ям в големи количества... Tired
Отвсякъде ми миришеше на пици, салатки, пуканки, сладолед, но аз не се поддадох Simple Smile)
Виж целия пост
# 84
Тази диета си я харесах още миналата година и тогава се заканих, че само да спра да кърмя и веднага я започвам smile3508. Е, още не съм спряла да кърмя, но като гледам, то аз може да си кърмя още годииинииии, а не мога да ходя цял живот като слон Laughing.
 Вече 4 пъти карам лунната /не стриктно/ и съм -3, 4кг smile3521. Исках да си избера диета за през другото време и сега като видях, че сте подновили темата с голямо удоволствие се включвам Grinning.
 Мисля да започна от утре, а днес да се "УсвинА" Wink Laughing. Паралелно ще си спазван и лунната Peace.
 Дано устискам Sick Peace!
 

На колко е детето ти? Стана ми интересно за кърменето, на снимката изглежда голям  newsm78
Освен това от лентичката ти се вижда че искаш само 4 кг да свалиш, което не е много  Peace
Виж целия пост
# 85


На колко е детето ти? Стана ми интересно за кърменето, на снимката изглежда голям  newsm78
Освен това от лентичката ти се вижда че искаш само 4 кг да свалиш, което не е много  Peace
  Крис е на 1 година и почти 3 месеца. Тялото на снимката не е негово Laughing.
 А по въпроса с лентичката... Така ми е по-лесно. Поставям си малки цели и си казвам "е, само 3кг и ще ядеш пица" например Grinning и така идвам от 85кг. Иначе ако си сложа лентичка с 30кг, които трябва да сваля си казавм "това е невъзможно" и се отчайвам. Иначе искам да сваля колкото мога и още поне 2кг Wink Laughing.
Виж целия пост
# 86
 Ехооо, момичета, живи ли сте tooth?!

 И моят ден настъпи...за диетата, де Mr. Green. Вече закусих с кис. мл. и краставичка Peace
Виж целия пост
# 87
И аз отивам да хапна кисело млекце с ягоди
Виж целия пост
# 88
Ехооо, момичета, живи ли сте tooth?!

 И моят ден настъпи...за диетата, де Mr. Green. Вече закусих с кис. мл. и краставичка Peace

Добро утро!!! Жива съм! В 7:15 станах , нахраних и прибрах кучетата в клетката.Измих целия двор , беседка, столове.....,бе въобще всяка сутрин  с тез действия ми е фитнес! newsm39

mimi.m успех и не се предавай, не е трудно , ние сме с теб. Hug

Аз сега си пия   food010 и  smile3546, та ще хапвам в 10 май . newsm78
      Лек и успешен ден!   bouquet


НЕ на ИЗКУШЕНИЯТА!!! Naughty
Виж целия пост
# 89
Много хубаво, бабка Жабка! Как ти завиждам, че живееш в къща с двор:) (емотиконите ми не са активни, та затова пиша с такива знаци)

Лек и забавен ден за всички отслабващи!!! И никой да не се предава!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия