Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 500
Ха добър ви ДаН, кАко сте? Тук уж се мъчи да се разслънчеви, ама то при тия води, дето изтекоха като за световно, е редно вече, де.
Да не забравя, че имам да плащам И-нет и после да си купувам карта.И кафе да пия, най-паче. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 501
 smile3507Добро утро!!!   bouquet
Дано ви е добър и деня!!!   Heart Eyes
Мен нещо ми е криво днес....  Confused


Еееее, Дамаянти, признах те, немам думи, как я нацели, нъл, каж й!!!!!! Кво прави посред лято, в скиорската??????? Mr. Green Joy Joy Joy
ooooh! Всички истински скиори и рибари ще ме разберат кво правя гам,
само на вас, любители такива- не ви е ясно....  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 1 502
Ха добрютру и от мен!
Отивам да ви чета...

Руске, оти ти е криво мари??? Да не те е зарязал Басовия??
Виж целия пост
# 1 503
 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 1 504
Неска ке ми обърнеш ли Умимание у Кюто!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes smile3525
Ский как ти се подмазвам! Laughing
Виж целия пост
# 1 505
....Ский как ти се подмазвам! Laughing
Ако имам възможност- естественно!!!  Hug
Дай ся едно кафенце.. Confused
Виж целия пост
# 1 506
....Ский как ти се подмазвам! Laughing
Ако имам възможност- естественно!!!  Hug
Дай ся едно кафенце.. Confused
Изпий ме, давам ти се целата отдолу, твоя съм!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1 507
....Ский как ти се подмазвам! Laughing
Ако имам възможност- естественно!!!  Hug
Дай ся едно кафенце.. Confused
Изпий ме, давам ти се целата отдолу, твоя съм!!!!  bouquet
newsm09
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 1 508
Абе отдолу в подписа, бреееее, подписа...ти па кво си помисли на ранина??????? hahaha Joy
Виж целия пост
# 1 509
Руске, ами аз сервирах кафенце още в седем часа ,не ти ли харесва? Фейт, здравей  Hug.Коте, много ми е драго да ти видя новото лице, голема усмивка  Laughing.Пухи, къде изчезна?
Виж целия пост
# 1 510
Аз пък ще се подмажа на Гигова защото на нея и липсва моето кафенце ето мила специално за теб
Виж целия пост
# 1 511
Руске, ами аз сервирах кафенце още в седем часа ,не ти ли харесва?  
Ми аз кат станах, някой го беше почнал вече.... Whistling
Абе отдолу в подписа, бреееее, подписа...ти па кво си помисли на ранина??????? hahaha Joy
Ама маля те, пояснявай ги тия неща,
получих аритмия за разсънване.... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 1 512
Ха, ха, аз пък си глътнах езика  newsm09,снощи едни любови... Embarassed, ама те това ми дойде в повече  #Crazy.
Виж целия пост
# 1 513
получих аритмия за разсънване.... ooooh! ooooh! ooooh!
Де ли е Рикито да ти я оправи Thinking. Да те вкара в ритъм малко  Thinking

Каква либоф, какво нещо се е мазало вчера  ooooh!.
Свършихте ли всите,а?
Аз го оттървах тоз момент - мнооо ме е яд
Виж целия пост
# 1 514
Коте, много ми е драго да ти видя новото лице, голема усмивка  Laughing.Пухи, къде изчезна?
Ето! Видехте ли?
Само Алексчо ми видя ухилената физиономия Hug
Вече втори ден се разнасям с нея и само ТЯ ме виде.

А дай една усмифка и ти сега, Алекс Hug  Hug  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия