Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 430
 Crazy
Виж целия пост
# 2 431
елито---толкова съм скарана с техниката----снимка се опитвах да кача 5 дена---много съм зле Cry Embarassed newsm45
Мунке, пробвай тоз линк http://vicove.com/jokepics/thumb_malka_19150.gif да сложиш в профила за своя картинка (за аватар). Кажи кво не става, ще помагаме Hug

А бе къде са ми 10 лв бе ей newsm48
Виж целия пост
# 2 432

Ко та тресна пък тебе,че върти така дъркелите,ай припадай Twisted Evil
Виж целия пост
# 2 433
  Хай и от мен.

  ...... аз определено съм зле. Цял ден ми е лошо,вие ми се свят, не мога да свърша нищо. Общо взето съм прекарала деня в хоризонтално положение в работата...  Embarassed
 


Точно моето състояние от преди 2 дни.Върлува някакъв такъв вирус 24 часов. При мен беше точно по същия начин плюс чувство за гадене и разстроен стомах.Бързо да се оправяш Hug
Виж целия пост
# 2 434

Ко та тресна пък тебе,че върти така дъркелите,ай припадай Twisted Evil
Кво да припадам!!! Crossing Arms
Още не съм си тръгнала,
досега некъв комп.- спец оправя нещо по компа,
в резултат на което ми е бъгнато кюто!!! #Cussing out
Виж целия пост
# 2 435
Поправих го!!!  newsm68
Виж целия пост
# 2 436
Момченцата в пубертета имат лошия навик непрекъснато да се пипат за тестисите. Дължи се на непрекъснатия приток на хормони, което за тях е все още ново и непознато усещане. Някои от тези момченца запазват този си навик и като възрастни мъже. Но това вече се смята за крайно грозно и невъзпитано.
Има момченца, които намират за велико изживяване писането на мръсотии в чата. Обект са непознати момичета и жени. Двете неща (пипането на тестисите и говоренето на мръсотии) аз оприличавам на ексибиционизъм от най-долен вид. Същото е ако се загърнеш в шлифер и тръгнеш по парковете да си показваш шорката на жените - "Пипни го ма, пипни го"

Тонколона басова, майтап беше първия път, втория беше досадно, ама цяла седмица да чета пуберските ти изцепки - писна ми! Ако малките крави в твоята махала изпадат в оргазъм когато им говориш мръсотии, то тук аудиторията е друга. Не знам дали го забелязваш? И не ми пука дали ще се обидиш. Изглеждаш интелигентен човек, четейки някои твои изказвания. Можеш ли да се държиш като такъв?
Виж целия пост
# 2 437
...
А бе къде са ми 10 лв бе ей newsm48
Не знам за Мунката, аз само помагам, ама като си рекла - имаш бира от мен утре вечер Sunglasses
Виж целия пост
# 2 438
...
А бе къде са ми 10 лв бе ей newsm48
Не знам за Мунката, аз само помагам, ама като си рекла - имаш бира от мен утре вечер Sunglasses

А бе ще черпите и двете утре ми се струва WinkАз толкова труд-интелектуален и физически хвърлих да го изнамеря тва маймуне.... smile3521
Виж целия пост
# 2 439
НЕмаш грижи ... от мен Laughing
Виж целия пост
# 2 440
Kак сте, банда? Как е хавата? Как е времето? Как са ви главите? Носите ли си ги на раменете?
Виж целия пост
# 2 441
Някой се чудеше по-напред да не си тръгнала насам, че липсваш цял ден?
Виж целия пост
# 2 442
Немога да пиша днес. Още не съм тръгнала, а и не е много сигурно, щото май няма кой да гледа детето утре. Но... надеждата умира последна!
Виж целия пост
# 2 443
. Още не съм тръгнала, а и не е много сигурно, щото май няма кой да гледа детето утре. 
newsm09
Виж целия пост
# 2 444
аз се надявам пък някоя мама да си носи лап топ...и да качват снимки моментално! Така ше ни държат в час и ше сме онлайн на сбирката всички... Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия