С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 15 461
  • 290
# 165
Дес ,благодаря!  bouquet
Ger4o, ей,какво ще правим като отидеш на морето? Ще умрем от скука- дано Кайо на Калина е по-деен, та тя да пуска малко снимки да ни развеселява.Иначеееее- като гледам и шефовете ви са се кротнали и мъжовете,абеееее направо отпускарски сезон.Аз от вчера бера само ядове, но ме мързи да пиша и да обяснявам. До тука поне с 7-8 човека ,предимно държавни заспали чиновници съм се скарала, с поне още толкова предстои да се заям, ама нова седмица- с нови сили ще ги подритам!
Та сега, отивам да поспя.Притеснено ми е за детенце - от известно време, когато спи и се събужда с много силен рев- уплашена е от нещо, но от какво.Всеки път да сънува  newsm78 - едва ли? Днес беше много неспокойна- един час рева с прекъсвания, но както си играем  и тя изведнъж почва да плаче.С нищо не й е провокиран плача.  newsm78 Преместих я в хола, тясе кротна, умири се, като притихна, час и половина си се ровеше с играчките  #Crazy Така и не разбрах, какво му има на това дете.
 Последно-отивам да  smile3524
Виж целия пост
# 166
МОмичета, едва гледам Tired. А не знма как ще изкарам до края. Вече трябваше да съм си вкъщи, но извънредно имаме предване на живо #Cussing out и ще вися още 4ас тук. Утре  БСП имали преесконференция и вместо оби4айни съботен ден( по4ти неработен), ще трябва да дойда в 9 и през 2 час ще има , я новнии, я живи връзки....Абе-  лудница ще е . НИкиакви разходки в парка няма да има за мен Sad.Дари ще я видя сигурно 4ак в неделя... Rolling EyesЗа другата седмица- нямма думи направо.Ще работя, понеделник, вторник- по4ивка Mr. Green, заото от сряда......... Crazy до  вторник ще съм всеки ден на работа #Cussing out.Събот аи неделя- цлеодневно. Ей, проверявайте ме  дали съм оцеляла, 4е ако се загубя, да знаете от какво е.Имаме нов колега- едно младо мом4е, което не е работило никога в ТВ ooooh!.така като го гледам се справя.От другата седмица застъпва в график, а колежката ще е извън софия.Което ще рече че  аз  половин ден ще работя моята си смяна, а другатао половина от деня ще му седдя "дежурна" на повикване, да не сгафи нещо..Ох, оплаках се.... Confused
Равия, да ти кажа за плакането на сън. И Дари ми прави този номер понякога. Мисля 4 енаиситна сънува, защото като отида да я успооя или я взема, тя глед апрез мен и все едно продължаава да спи с отворени о4и.Смятам 4е е нормално. Ве4е трупат много впе4атления през деня и емоците им идват в пове4ко явно.А за плача в будно състояние...нямам идея Rolling Eyes
Ох, спирам 4е прекалих.ДО  утре , момичета  bouquetЛека и спокойна нощ ви желая
Виж целия пост
# 167
ravia, не се притеснявай за Йо йо. Кало на нейната възраст също започна точно както описваш да прави. Премиа му вече. не е толкова често. Но си е шашкащо определено.

Ще гледам да поддържаме духа весел Simple Smile
между другото, аз имам много нови снимки, но не поствам линкове, за да не ви досаждам.
само кажете, че искате  Heart Eyes няма нужда Кайо да е по-деен... като се замисля.... хич няма нужда, моляяя
Виж целия пост
# 168
Казвам. ИСКАМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!
(Ама ги пускай бързо 4е заспиваааааааамммм #Cussing out"
Виж целия пост
# 169
Мами, аз отивам на море, не на луната моля, моля. Като човек, свикнал да прави само 2 неща с показалеца и средния /да държи цигарата и да клика по мишката  Joy/ и като не правя едно от двете неща не знам кво да я правя и къде да я дена  Joy hahaha нали не си представяте, че ще се отървете от мен  newsm78 newsm78 newsm78. Първо миналата година имаше интернет клуб на 10 метра от кооперацията и второ  сестра ми май ще е с компа. Много вероятно е да взема и моя. Тамън да покажа на сестра ми, че не всички майки са виснали като воденичен камък на шията на мъжете си, а има и още като нас с нея. Може и моята приятелка да се светне отговора на въпроса "ами ако почна работа кой ще взема детето от ясла?  Joy и кой ще следи голямата дали си е научила уроците  hahaha" щото тя живее с илюзията, че аз единствена на света работя и имам дете  Joy Joy Joy. Ще я запозная виртуално да види, че има и други куковици като мен. Изобщо Шъ ви показвам като танцуваща мечка на панаир  Joy Joy Joy.
хитовете по морето са, че сестра ми обясняваше как имала нужда от почивка и щяла да си стои кротко на плажа в Равда /тя е от тоя чешит хора, че 3 месеца не мож да изкара в бг без да мине поне 5 граници и не може да спи, ако не е минала поде 500 км извънградско седмично  hahaha, та както ми обясняваше колко спокойно и никъде нямало да ходи изведнъж се оказа, че те тръгват в събота за созопол да видят едни приятели, ама в неделя щели да са в китен на някаква конференция и ако съм можела да мина в неделя пътьом през пловдив да взема резервния ключ за апартамента от майката на мъж и, че нямало да ни посрещнат  hahaha. Ама как да се завра в Пловдив, бе хора! Ходила съм 1000 пъти, сумарно сигурно съм изкарала 1/100 от живота си там, че ми е много любимо ама тоя град е най-нелогичния на света. докъдето и да трябва да стигнеш задължително минаваш 3 пъти Марица и таксито ти е 2 лева  Joy. То верно, че съм доста зле с ориентацията по принцип, ама в тоя град оправия няма. Та сега ще уговарят жената, дето чисти апартаента да ни посрещне...  Цирк отвсякъде. Иначе за конференцията в Китен да ви разправям. Тя е ежегодна на генеколози. Преди 4 г сестра ми и мъж и се затрисат - тя бременна в 9ти месец 5 дни преди термин. Спукаха се да я бъзикат, че е намерила най-доброто място на света  hahaha - нямало болница никъде, дето да има 1000 генеколога на едно място  по едно и също време hahaha - спокойно можела да ражда и на плажа  hahaha hahaha hahaha. е, устиска до София ама още я бъзикат, че се носи по вълната  Joy
Виж целия пост
# 170
А аз като бременна първия път много често ходех от София до Шумен и обратно. И си бях записала в едно тефтерче телефоните на смятания за най-добър гинеколог в Шумен. Ей тъй, ако зараждам там. Макар да бях уверена, че ще родя поне 5 седмици след термин, че са объркали нещо сметките  Laughing

Постригахме Митко. Вече няма да питат колко голямо е момиченцето  Mr. Green
Виж целия пост
# 171
РАВИА,и аз да те успокоя - и при нас често се случва това.В повечето случаи беше от зъби или просто сънува нещо,а дали и при вас не е зъбки?Не си мисли,че като не показва с нищо,то това не енякой гаден запробивал зъб Rolling Eyes
Виж целия пост
# 172
Здравейте момичета! Ние пак не спим  #ShockedИ пак така -     заспим за малко и после рев.
Благодаря на всички ви за успокенията! ПРедполагам,че не само Йо-Йо има такива моменти, но все пак си е шашкащо, а да не говорим ,че трябва да си подпирам очите с клечки. Съчуствам силно на velmar,просто я разбирам прекрасно  Peace
 Герчо, и сестра ти е фен като теб, то ясно де ,ама горките ви родители, с тия луди моми-сестри,как ли са се справяли милите.  hahaha
 Да внимаваш да не изгориш, ей, да се мажеш обилно, а ако намериш некой момък да те маже - ех, кефффффффффффф! sun
Кали,дай тия снимки,не се крий.Такива като нас по късни доби дето се моткат из нета, поне да се различат с нещо. ДАй го тая Кайо насам! Hug
Дали да отивам да спя, или да чакам поредния плач за успокоение  newsm78
Спокойна вечер от мен !
Виж целия пост
# 173
Равия, душо... Къв момък, кви 5 лева... Изглеждам като кит с моите 82 кг! най-много някой природозащитник да намеря....  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 174
Равия, душо... Къв момък, кви 5 лева... Изглеждам като кит с моите 82 кг! най-много някой природозащитник да намеря....  Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha hahaha
Герчо,не знам каква ти е професията,ама мястото ти е при Комиците,дет ги гледаме всеки петък.
Виж целия пост
# 175
Равия, душо... Къв момък, кви 5 лева... Изглеждам като кит с моите 82 кг! най-много някой природозащитник да намеря....  Joy Joy Joy
  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
 Постовете на  Ger4oтрябва де се четат на гладно, след посещение на WC, да не ядеш и да не пиеш нищо, да си в пълна кондиция! Иначе рискуваш здравето си!
 А пък и сред природозащитниците има такива дето стават, знам ли  newsm78
Ха, добро утро и от мен! Понаспах се, след поста на единствения по рода си "кит" Ger4o съм "бодра и засмена, руменена,червена". Ще взема да обърна едно кафенце .На всички ви желая хубав ден и    love001
Виж целия пост
# 176
Аз да ви се оплача от моя синковец! След 1300 зора открихме автосалона и аз, като добра майка, го заведох да погледа хубави коли и жени. За колите - добре. Не се впечатли особено - нали редовно минава през паркингите на софийските МОЛ-ове. Обаче като го накачулиха 15 хубавици да му се радват и тоя като наду гайдата - резил ви казвам!!! #Crazy #Crazy #Crazy Изгонихме набързо клиентите от щанда.  Sick
Ето - да го видите какъв е хубостник:



Имам го документиран как реве. Щото като порасне сиурно няма да повярва какъв будала е бил...
Виж целия пост
# 177
hahaha Милото то! Ми тя тая кака с тази голяма уста, как няма да го подплаши, горкото! Mr. Green

Постригахме Митко. Вече няма да питат колко голямо е момиченцето  Mr. Green
Аха, не се надявай много. Моя Стефан е със съвсем къса коса, обаче пак му правят комплименти какво нежно момиченце е... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 178
нищо и няма на каката, добре си и е устата, не бъдете толкоз придирчиви Wink

Миньон, изби гаргите с тази снимка.
Виж целия пост
# 179
айде... да не кажете, че съм ви забравила... пристигнахме на морето успешно... иван се държа супер през цялото време. тамън се наканихме да идем на плажа и времето се зговняса та сега има време за интернет... е, стигнахме до плажа, ама иван се уплаши много само от пясъка, а и така духаше, че седяхме 5 минути. 4 деца на едно място е доста екстремно преживяване... аз в общи линии моя съм го оставила да се развива на воля
мами, та тая снимка май на едната кака много и се пишка.... айе изчезвам, че детето гледа лошо и ми пипа монитора
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия