Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 135
и Буба е в Лондон, долкото знам.  Thinking

П.П. Калин, няма те на кю - я кажи мъжо пита, някаква лека комедия?
Виж целия пост
# 136
Във Варна е, на някакви опреснителни водолазни истории, но според мен главно по кръчмите  Laughing

Сопранов, ади къш с тая журналистка вече!
Виж целия пост
# 137
Ъх, Буба и К@лин са в Лондон, горките, дали се топлят някъде сега  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 138
Ъх, Буба и К@лин са в Лондон, горките, дали се топлят някъде сега  Rolling Eyes

Сори, Буба се върна...днес я засякох някъде по темите във форОма.
Виж целия пост
# 139
Наздраве на всички!
Студено бяло винце - мммм, ама че кеф.
И аз съм в отбора на вечно гладните - мен жегата не може да ме събори, но ако продължавам така, килата ще ме.
Виж целия пост
# 140
и Буба е в Лондон, долкото знам.  Thinking

П.П. Калин, няма те на кю - я кажи мъжо пита, някаква лека комедия?

веднага ти казвам eurotrip
ако не сте го гледали
старо, но златно  Laughing
е, старо е силно казано
Виж целия пост
# 141
Върнала ли се? Има ли новини за необикновено висок оборот на лондонските магазини на Сваровски?
Виж целия пост
# 142
Ъх, Буба и К@лин са в Лондон, горките, дали се топлят някъде сега  Rolling Eyes

Буба харчи много на градско, той не си пада по прахосници, ако се сещаш за кои летни разпродажби в Лондон ти говоря.

Верги -  "Music&Lyrics" с Хю Грант и Дрю Баримор; "The Holiday" с Джъд Лоу, Камерън Диас, Кейт Уинслет
Виж целия пост
# 143


Верги "Music&Lyrics" с Хю Грант и Дрю Баримор; "The Holiday" с Джъд Лоу, Камерън Диас, Кейт Уинслет

Калински, мислиш ли, че мъжа на Вергилия ще хареса тия захаросани филми...та те са си женски  Simple Smile
Виж целия пост
# 144


Верги "Music&Lyrics" с Хю Грант и Дрю Баримор; "The Holiday" с Джъд Лоу, Камерън Диас, Кейт Уинслет

Калински, мислиш ли, че мъжа на Вергилия ще хареса тия захаросани филми...та те са си женски  Simple Smile

Марче, според мен мъжът й отдавна е заспал до Иван, а тя вече се е накопала като казак с мента, добре ще й дойдат на нея.
Виж целия пост
# 145
Хостел 2 - лека и романтична комедия, на мъж ти ше му хареса!
Виж целия пост
# 146
Хостел 2 - лека и романтична комедия, на мъж ти ше му хареса!

хъхъ, верно е леко и романтично...очаквах повече кръв в този филм, но уви...останах излъгана...първата част е по-лека и романтична
Виж целия пост
# 147
Хостел 2 - лека и романтична комедия, на мъж ти ше му хареса!

хъхъ, верно е леко и романтично...очаквах повече кръв в този филм, но уви...останах излъгана...първата част е по-лека и романтична

На Верга не знам, но жадната вампирия ще го хареса.
Виж целия пост
# 148
Вампирия е на "Ало-ало" във вторник, все пак.
Виж целия пост
# 149
спамо-чат темата някъде изчезна назад по страниците, но тази е на първа страница...
малко завиждам, сигурно са на море спамърките
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия